از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شرکت نکردن در آزمون آزمایشی تابستان ؟ آزمون آزمایشی تابستان برویم یا نه ؟

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

شرکت نکردن در آزمون آزمایشی تابستان

 

شرکت نکردن در آزمون آزمایشی تابستان ؟ آیا آزمون آزمایشی تابستان برویم یا نه ؟ یکی از سوالاتی که داوطلبان کنکوری همیشه با آن روبرو بوده اند این است که آیا در آزمون های آزمایشی تابستان شرکت کنیم یا نه و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور توسط کدام موسسه برگزار می شود. همانطور که می دانید موسسات مختلفی از جمله گاج ، قلم چی ، گزینه دو و همچنین سازمان سنجش ، آزمون های ازمایشی را از تابستان برگزار می کنند که آزمون های دوره تابستان برای جمع بندی پایه های دهم و یازدهم اجرا می شوند.

داوطلبانی که از تابستان شروع به برنامه ریزی درسی و شرکت در آزمون ها کنند ، به احتمال زیاد نتیجه بهتری را خواهند گرفت چرا که زودتر از بقیه داوطلبان در فضای شبیه سازی شده به کنکور قرار می گیرند و همچنین می توانند پایه های دهم و یازدهم را کامل جمع بندی کنند.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما به تمام سوالات شما در زمینه آزمون های آزمایشی سنجش پاسخگو هستند. شما می توانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

شرکت نکردن در آزمون آزمایشی تابستان

آزمون های آزمایشی به طور کلی شامل دو جنبه علمی و مهارتی است. جنبه علمی آن که مشخص است و داوطلب با شرکت در این ازمون ها در صورتی که پابیند به برنامه ریزی و درس خواندن منظم باشد ، به سطح علمی قابل توجهی می رسد. جنبه مهارتی آزمون نیز مربوط به مهارت داوطلبان به قرار گرفتن در محیط کنکور و داشتن مهارت های تست زنی ، مدیریت زمان و … است.

شرکت در آزمون آزمایشی تابستان برای کسب مهارت

در واقع ممکن است داوطلبی از سطح علمی بالایی برخوردار باشد اما در آزمون نتواند موفق عمل کند چرا که بخش قابل توجهی از موفقیت در کنکور به مهارت های تست زنی و مدیریت زمان داوطلب برمیگردد و به دست آوردن این مهارت تنها با شرکت در آزمون های شبیه سازی شده ممکن است.

بنابراین حتما تا اینجای مطلب متوجه شدید که مهم ترین فایده شرکت در آزمون های ازمایشی کسب مهارت های لازم برای گذراندن موفقیت آمیز کنکور است و داوطلبی که از تابستان شروع به شرکت در ازمون های ازمایشی کند ، سریع تر از بقیه این مهارت ها را کسب کرده و تسلط بیشتری دارد.

شرکت در آزمون آزمایشی تابستان و وقت بیشتر

دوره سه ماهه تابستان داوطلبان کنکوری فرصت بیشتری برای درس خواندن دارند. با شروع مهرماه اکثر داوطلبان باید روزی چند ساعت را در مدرسه بگذرانند و زمان کمتری برای درس خواندن خواهند داشت. شما در تابستان فرصت دارید که دروس پایه دهم و یازدهم را کامل جمع بندی کنید و با شرکت در ازمون های ازمایشی تابستان نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید.

تعهد به انجام صحیح برنامه ریزی درسی

با شرکت کردن در آزمون آزمایشی تابستان زودتر از بقیه در مسیر کنکور قرار می گیرد و با جدیت بیشتری برای خود برنامه ریزی درسی انجام می دهید. بقیه داوطلبان که از مهرماه تازه می خواهند برنامه ریزی کردن را یاد بگیرند ، شما از سه ماه قبل با شرکت منظم در آزمون های آزمایشی و برنامه ریزی کردن ، این کار را یاد گرفته اید و توانسته اید به ثبات مطالعاتی برسید.

هیچ برنامه ای به اندازه یک برنامه ریزی شخصی که توسط مشاورین با تجربه کنکور تهیه شده باشد شما را در این سال سرنوشت ساز یاری نخواهد کرد ، همین امروز برای دریافت برنامه ریزی برای کنکور 1401 با ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما در تمام طول سال کنکور همراه شما خواهند بود.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

شناخت بیشتر از وضعیت تحصیلی و توانایی های خود

با شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی تابستان ، نمی توانید خود را ارزیابی کنید. آزمون آزمایشی به داوطلب کمک می کنید که وضعیت تحصیلی خود را بداند و مطابق با آن برنامه ریزی کند. همچنین یکی از مهم ترین عواملی که در پیشرفت داوطلب کنکوری بسیار تاثیر گذار است ، شناخت دقیق نقاط قوت و ضعف خود است که ابزار دقیق این شناخت ، آزمون های آزمایشی هستند.

شما با شرکت در ازمون ازمایشی متوجه می شوید  که در کدام مباحث یادگیری ناقص داشته اید ، کدام مباحث را خیلی خوب متوجه شده اید و کدام مباحث را اصلا یاد نگرفته اید. با دانستن این موضوع تمرکز بیشتری برای برنامه ریزی کردن خواهید داشت و برای موفقیت بیشتر در آزمون بعدی تلاش می کنید.

شرکت نکردن در آزمون آزمایشی تابستان | سوالات متداول

  • آیا آزمون آزمایشی تابستان برویم یا نه ؟

با توجه به مزایای زیادی که در این مطلب برای ازمون آزمایشی تابستان گفته شد ، توصیه می شود شرکت کنید.

  • بهترین آزمون آزمایشی کنکور برای تابستان کدام است ؟

برای تعیین بهترین آزمون آزمایشی کنکور عوامل زیادی از جمله جامعه آماری آزمون ، سطح سوالات و … باید بررسی شوند.

  • شرکت نکردن در آزمون آزمایشی تابستان چه آسیب هایی را برای داوطلب ممکن است داشته باشد ؟

داوطلب با شرکت نکردن در آزمون آزمایشی تابستان دیر تر در مسیر کنکور قرار می گیرد و از بقیه داوطلبانی که پایه های دهم و یازدهم را در تابستان جمع بندی کرده اند ، عقب تر است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر