از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شرایط خرید صندلی دندانپزشکی 1402📞 قیمت خرید صندلی دندانپزشکی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

شرایط خرید صندلی دندانپزشکی 1400

دندانپزشکی از رشته‌ های پرمتقاضی کنکور تجربی است و تعداد زیادی از داوطلبان مخصوصا داوطلبان کنکور تجربی به دنبال پذیرش و تحصیل در این رشته‌ هستند. با توجه به اینکه قبولی در رشته‌ دندانپزشکی نیازمند کسب رتبه و تراز بسیار مناسبی است و کسب رتبه مناسب نیز کار هر کسی نیست ، بیشتر داوطلبانی که موفق نمی شوند رتبه قبولی دندانپزشکی را به دست آورند قصد پذیرش بدون کنکور و یا خرید صندلی را دارند. اما سوالی که برای داوطلبان وجود دارد این است که آیا می توان صندلی دندانپزشکی را خرید ؟ شرایط خرید صندلی دندانپزشکی 1402 چیست ؟ خرید صندلی پزشکی و دندانپزشکی در کدام دانشگاه ها انجام می گیرد ؟ در ادامه این مطلب می خواهیم شرایط خرید صندلی دندانپزشکی 1402 را بررسی کنیم. لطفا همراه ما باشید.

برای پیگیری اخبار مربوط به ارائه یا عدم ارائه رشته‌ های دندانپزشکی و پزشکی پردیس خودگردان بدون کنکور در سال 1402 ، با مشاوران ما در ارتباط باشید تا در صورت تصمیم دانشگاه های پردیس خودگردان برای ارائه بدون کنکور این رشته‌ ها ، سریع اطلاع یابید و پیش از تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام خود را به کمک مشاوران انجام دهید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

شرایط خرید صندلی دندانپزشکی 1402

چند سالی است که از تاسیس دانشگاه های پردیس خودگردان که در ابتدا به دانشگاه پردیس بین الملل شهرت داشته اند ، گذشته است. این دانشگاه ها در ابتدا با هدف جذب دانشجویان خارجی تاسیس شدند اما با توجه به استقبال کم دانشجویان خارجی نام آن به دانشگاه پردیس خودگردان تغییر یافت. خرید صندلی خودگردان خصوصا در رشته‌ های پزشکی و دندانپزشکی اخیرا بسیار مورد توجه داوطلبان کنکوری قرار گرفته است. بسیاری از داوطلبان گمان می کنند که می توانند بدون شرکت در هیچ آزمونی و فقط با پرداخت شهریه زیاد وارد رشته‌ دندانپزشکی یا رشته‌ های پزشکی و داروسازی در دانشگاه پردیس خودگردان شوند ، در حالی که اینطور نیست.

مرتبط بخوانید : خرید تعهد خدمت پرستاری – راهنمای خرید تعهد خدمت پرستاری ، جداول و شرایط

در واقع منظور از خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان 1402 دارا بودن شرایط مالی مساعد برای پرداخت شهریه این رشته‌ در دانشگاه پردیس خوگردان است. یعنی اینطور نیست که شما بدون کنکور وارد رشته‌ دندانپزشکی یا سایر رشته‌ های پزشکی ، داروسازی و … شوید.

احتمالا این را هم بپسندید  ضرایب دروس برای قبولی در رشته دندانپزشکی - مهم ترین درس عمومی و اختصاصی

بنابراین راه ورود به رشته‌ دندانپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان یا هر دانشگاه دیگری که این رشته‌ را ارائه می دهد ، شرکت در کنکور سراسری تجربی و کسب رتبه و تراز لازم است.

داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل بدون کنکور در رشته‌ های علوم پزشکی هستند و میخواهند بدون شرکت در کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شوند و یا قصد تحصیل در خارج از کشور دارند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره میتوانند با مشاوران مرکز مشاوره پاسخ با ما تماس حاصل فرمایند.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

آیا خرید صندلی دندانپزشکی دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان صحت دارد؟

شرایط خرید صندلی دندانپزشکی

دانشگاه پردیس بین الملل با توجه به اینکه با شرایط خودگردان اداره می شود دارای شهریه بالایی است. هم اکنون نیز میزان شهریه پزشکی بدون کنکور و دندانپزشکی بدون کنکور در این دانشگاه بیشتر از 20 میلیون تومان در ترم است. شهریه دانشگاه آزاد نیز در این رشته‌ ها حدود 10 الی 12 میلیون در هر ترم می باشد. با توجه به پولی بودن دو دانشگاه پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد ، شایعه ای که در بین داوطلبان وجود دارد این است که با هر رتبه ای و حتی به صورت بدون کنکور و صرفا با پرداخت پول زیاد می توانند در بهترین رشته‌ ها مثل پزشکی و دندانپزشکی پذیرش بگیرند و یا به اصطلاح صندلی دندانپزشکی و پزشکی 1402 را بخرند.

مرتبط بخوانید : دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان

در حالی که خرید صندلی پزشکی 1402 و خرید صندلی دندانپزشکی 1402 در دانشگاه پردیس خودگردان و همچنین دانشگاه آزاد صحت ندارد و اگر هم دانشگاهی اقدام به خرید و فروش صندلی کند ، مورد تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم تحقیقات نمی باشد. ضمن اینکه اعتبار مدرک پردیس خودگردان در شرایط فروش صندلی زیر سوال می رود و ممکن است مدرک اعطایی به دانش آموختگان فاقد ارزش باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  شرکت در کنکور تجربی با مدرک لیسانس - راهنمای شرکت در کنکور تجربی با لیسانس

سوالات متداول

 • آیا دانشگاه پردیس خودگردان رشته‌ دندانپزشکی را بدون کنکور ارائه می کند ؟

خیر ، دانشگاه پردیس خودگردان رشته‌ دندانپزشکی را به صورت با آزمون ارائه می کند.

 • آیا می توانیم صندلی رشته‌ دندانپزشکی دانشگاه پردیس بین الملل را بخریم ؟ 

خرید صندلی دندانپزشکی دانشگاه پردیس بین الملل غیرقانونی است.

 • آیا دانشگاه آزاد رشته‌ دندانپزشکی بدون کنکور دارد ؟

خیر ، برای قبولی در رشته‌ دندانپزشکی دانشگاه ازاد باید در کنکور شرکت کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تحصیل دندانپزشکی بدون آزمون ورودی

تحصیل دندانپزشکی بدون آزمون ورودی 1402 📞 در ایران و خارج

رشته‌‌‌ دندانپزشکی به دلیل آینده شغلی خوب و درآمد بالایی که دارد ، از رشته‌‌‌‌ …

4 نظر

 1. علی ساردویی

  سلام کنکور 1402 شرکت نموده آیا با پرداخت هزینه عالی از فرزندم در رشته بینایی سنجی درپردیس خودگردان ثبت نام بعمل میاورید یا هرروزه دیگر که ظرفیت دارید ممنون میشوم

  • پاسخ با ما

   با سلام. برای قبولی در رشته بینایی سنجی دانشگاه پردیس خودگردان نیاز به کسب رتبه خوب است

 2. سلام برای ثبت نام در رشته دندان پزشکی پردیس چه ترازی باید داشته باشیم برای کنکور و معدل؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر