از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سناد پیش دبستانی | سناد جدید پیش دبستانی راهنمای کامل

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سناد پیش دبستانی | سناد جدید پیش دبستانی راهنمای کامل

طبق دستور العمل ثبت نام در مقطع پیش دبستانی برای سال تحصیلی 99-1400 کلیه نو آموزان پیش دبستانی متولد 93/07/01 تا 94/07/02 برای ثبت نام خود در مدارس فقط باید از طریق سامانه سناد پیش دبستانی اقدام کنند. این سامانه به منظور فراهم آوردن ثبت نام الکترونیکی در سال 1390 تاسیس شده و تاکنون بیش از 13 میلیون دانش آموز در آن ثبت نام کرده اند.

در ادامه مطلب راهنمای ثبت نام در سایت سناد پیش دبستان به طور توضیح داده شده است و می توانید بدون مراجعه به مدرسه ، خودتان ثبت نام را انجام دهید.

آدرس جدید سامانه سناد پیش دبستانی

سامانه سناد پیش دبستانی برای دو دسته از نوآموزان عادی و استثایی طراحی شده است و خدماتی که توسط این سایت ارائه می شود عبارتند از ثبت نام دانش آموز ، خرید کتاب های درسی ، بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموز و سایر امور درسی.

آدرس جدید سامانه سناد دانش آموزی پیش دبستانی عادی به نشانی p-snd.medu.ir و دانش آموزان استثنانی به نشانی ps-snd.medu.ir  می باشد. توجه داشته باشید که برای هر یک از مقاطع تحصیلی سناد پیش دبستان ، سناد ابتدایی ، سناد دوره اول متوسطه و سناد دوره دوم متوسطه آدرس سایت فرق می کند.

لینک دسترسی به سامانه سناد مدارس پیش دبستان عادی 

لینک دسترسی به سامانه سناد مدارس پیش دبستان استثنایی

راهنمای سامانه سناد پیش دبستانی

پس از ورود به سامانه مذکور ، صفحه ای مانند زیر ایجاد می شود که لازم است وارد بخش دانش آموزی شوید یا بر روی گزینه “ورود به بخش مدارس” کلیک کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  سناد چیست ؟ | سامانه سناد از معرفی تا راهنمای ثبت نام و آدرس جدید سایت ها

 

در مرحله بعد باید کد مدرسه ، کد ملی دانش آموز و کلمه عبور را وارد نمایید. کد مدرسه ، یک کد 8 رقمی است که باید از مدرسه تحویل بگیرید و کلمه عبور نیز توسط مدیر مدرسه برای شما ایجاد می شود.

 

در آخرین مرحله باید گزینه “ثبت نام دانش آموز جدید” را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده شامل نام و نام خانوادگی دانش آموز ، کد ملی ، اطلاعات شناسنامه ای والدین و … ثبت نام پیش دبستانی را انجام دهید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان ثبت نام در سایت سناد مانند فراموشی رمز عبور سناد ، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان “پاسخ با ما” تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

سوالات متداول داوطلبان

  • آدرس سامانه سناد پیش دبستانی چیست ؟

سامانه سناد پیشدبستانی مدارس عادی به نشانی p-snd.medu.ir و مدارس استثنایی به نشانی ps-snd.medu.ir  می باشد.

  • آیا سامانه سناد مدارس عادی و استثنایی پیش دبستان یکسان است ؟

برای مدارس عادی و استثنایی سناد جداگانه طراحی شده است.

  • اطلاعات لازم برای ورود به سامانه سناد پیش دبستان چیست ؟

کد ملی ، کلمه عبور و رمز مدرسه برای ورود به سامانه سناد پیش دبستانی نیاز است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

سناد پایه دهم | سناد جدید پایه دهم ، راهنمای کامل

سناد پایه دهم | سناد جدید پایه دهم – راهنمای کامل

  بنا بر اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام دانش آموزان پایه دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر