از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت سمپاد اهواز 📞 ورود به سایت سمپاد اهواز و راهنمای استفاده

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت سمپاد اهواز - ورود به سایت سمپاد اهواز و راهنمای استفاده

ثبت نام آزمون تیزهوشان مدارس دوره اول و دوره دوم متوسطه استعداد درخشان اهواز هر ساله در سایت سمپاد اهواز انجام می گیرد و دانش آموزان پایه های تحصیلی ششم و نهم برای شرکت در این آزمون باید واجد شرایط گفته شده‌ در دفترچه راهنما باشند و سپس از طریق مراجعه به سایت ، ثبت نام خود را انجام دهند.

به والدین عزیز توصیه می شود که ثبت نام آزمون سنجش هوش دانش آموز خود را به مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما بسپارند چرا که چندین ثبت نام انجام داده‌ اند و به خوبی با مراحل آن آشنایی دارند.

سایت سمپاد اهواز ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم که در چند سال اخیر به آزمون سنجش هوش تغییر یافته است ، برای دانش آموزان پایه ششم جهت ورود به پایه هفتم برگزار می شود. دانش آموزان برای شرکت در این آزمون باید در پایه تحصیلی پنجم و ششم تمام نمرات آن ها خیلی خوب باشد یا حداقل یک نمره خوب و مابقی خیلی خوب و با داشتن این شرط می توانند وارد سایت سمپاد شوند و با واریز هزینه ثبت نام ، نام نویسی خود را انجام دهند.

مراحل ثبت نام تیزهوشان ششم در سایت مای مدیو

 • برای ثبت نام کردن در این آزمون وارد مای مدیو به نشانی my.medue.ir شوید.

ازمون تیزهوشان

 • نقش دانش آموز را انتخاب و سپس نام مدرسه او را نیز تایید کنید تا وارد سامانه شوید.
 • با ورود به سامانه ، صفحه ای نمایش داده‌ می شود که می بایست اطلاعات دانش آموز را مثل نام و نام خانوادگی و کد ملی او را کنترل و تایید کنید. سپس برای دریافت فرم ثبت نام ، از قسمت مدیریت وارد بخشی که در تصویر زیر مشخص شده‌ است ، شوید.
 • در مرحله اول بایستی عکس دانش آموز را بارگذاری کنید. ( عکس باید فرمت jpg باشد و حداقل طول و عرض آن 300*200 قابل قبول سامانه است)
 • سپس نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، جنسیت ، نام و كد دبستان ، منطقه و استان محل تحصيل كنونی دانش آموز به صورت خودكار نمايش داده‌ خواهد شد که امکان تغییر در آن ها وجود ندارند. پس از ثبت نام اولیه ، اطلاعاتتان را در جدولی مشاهده می کنید و می توانید وارد مرحله پرداخت شوید. برای واریز هزینه ، بر روی عبارت “تایید نهایی و پرداخت” در ستون وضعیت پرداخت ، کلیک کنید.
 • جهت پرداخت هزینه از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که رمز دوم آن فعال است ، استفاده کنید.
 • در صورتی که پرداخت هزینه با موفقیت باشد ، پیغام پرداخت موفق را از سایت دریافت می کنید. در اين مرحله، ثبت نام شما به پایان رسیده‌ است و لازم است بر روی گزینه رسید ثبت نام کلیک کنید تا شماره پیگیری را دریافت نمایید.
 • عدم دریافت شماره پیگیری ثبت نام از سایت سمپاد اهواز ، به منزله ناموفق بودن ثبت نام شما می باشد و لازم است تمام مراحل را از اول انجام دهید.
احتمالا این را هم بپسندید  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 📞 لیست کامل مدارک و اطلاعات لازم

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام نیز می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

سایت سمپاد اهواز نهم به دهم

دانش آموزان پایه نهم مدارس اهواز به شرط داشتن حداقل معدل 19 امتحانات نوبت دوم خرداد ماه پایه هشتم ، می توانند ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را در سایت سمپاد اهواز انجام دهند. نکته قابل توجه این است که از سال 97 تاکنون آزمون نمونه دولتی و آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت هماهنگ برگزار می شوند یعنی دانش آموزانی که ثبت نام آزمون تیزهوشان را انجام می دهند ، به صورت خودکار ثبت نام آزمون نمونه دولتی نیز برای آن ها انجام می شود.

محتوای آزمون تیزهوشان نهم از کتاب های درسی پایه هشتم و نهم است و شامل دو دفترچه سوال استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی می باشد.

مراحل ثبت نام تیزهوشان نهم در سایت مای مدیو

 • برای ثبت نام کردن در این آزمون وارد مای مدیو به نشانی my.medue.ir شوید.

ازمون تیزهوشان دهم

 • پس از ورود به سایت ، بر روی بخش سمپاد دهم کلیک کنید.
 • سپس کد ملی  و سری سریال شناسنامه ، در این بخش درج نمایید.
 • در مرحله اول ثبت نام لازم است تمام شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس تایید کنید.
 • در مراحل بعدی لازم است اطلاعات خود را به ترتیب دخیره و وارد و مرحله بعدی شوید. پس از تمام مراحل فوق و ذخیره کردن ، وارد صفحه پرداخت هزینه می شود که لازم است با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب مبلغ درخواستی را در سامانه واریز نمایید.
 • در انتها کد پیگیری ثبت نام به شما ارائه داده‌ می شود. عدم دریافت این کد ، به منزله ناقص بودن ثبت نام شما خواهد بود.
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

برای دانلود دفترچه ثبت نام می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

لازم به ذکر است که سایت اعلام نتایج سمپاد اهواز نیز همین سامانه می باشد. با مشخص شدن زمان اعلام نتایج ، راهنمای تصویری دریافت نتایج را در این مطلب قرار خواهیم داد.

سوالات شما

 • ثبت نام آزمون تیزهوشان اهواز در کدام سایت انجام می شود؟

سامانه مای مدیو مسئول ثبت نام از شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان اهواز می باشد.

 • برای ثبت نام آزمون تیزهوشان اهواز در سامانه به چه اطلاعاتی نیاز است؟

داوطلبان با ارائه کد ملی و سری سریال شناسنامه می توانند ثبت نام اینترنتی آزمون تیزهوشان اهواز را انجام دهند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر