از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سامانه ضمن خدمت مدارس غیردولتی – سامانه mosharekatha.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سامانه ضمن خدمت مدارس غیردولتی

 

دوره های ضمن خدمت فرهنگیان محترم شاغل در مدارس غیردولتی در سامانه ای که اخیرا راه اندازی شده است به نشانی mosharekatha.ir ، برگزار می شود و معلمان و مدیران مدارس غیر انتفاعی و غیر دولتی لازم است برای شرکت در کلاسهای ضمن خدمت و همچنین آزمون ها ، در این سامانه عضو شوند. برای آشنایی بیشتر با سامانه ضمن خدمت مدارس غیردولتی ، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

سوالات خود را درباره نحوه شرکت در کلاس ها و آزمون های ضمن خدمت مدارس غیردولتی از کارشناسان ارشد ما در مرکز مشاوره تلفنی پاسخ با ما بپرسید تا کامل راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور : 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

راهنمای سامانه ضمن خدمت مدارس غیردولتی

دوره ضمن خدمت فرهنگیان شاغل در مدارس دولتی از طریق سامانه ال تی ام اس به نشانی ltms.medu.ir برگزار می شود اما سامانه مشارکت ها برای فرهنگیان مدارس غیر دولتی و غیرانتفاعی راه اندازی شده است. لذا اگر از معلمان و کادر آموزشی مدارس غیر دولتی هستید باید با مراجعه به سامانه mosharekatha.ir دوره ضمن خدمت خود را بگذرانید.

کارت صلاحیت حرفه ای پس از پایان کلاس های ضمن خدمت و شرکت فراگیران در آزمون ، صادر می شود و متقاضیان برای شرکت در این دوره ها ابتدا باید در سامانه عضویت پیدا کنند. دوره ضمن خدمت مدارس غیرانتفاعی به منظور دانش افزایی آموزگاران برگزار می شوند که شرکت در بعضی از آنها الزامی ولی شرکت در بعضی اختیاری است.

مرتبط بخوانید : پیش‌ ثبت‌ نام مدارس غیردولتیدوره ضمن خدمت مدارس غیرانتفاعی

نحوه ثبت نام در سامانه ضمن خدمت مدارس غیردولتی

  • برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت مدارس غیر دولتی ، پس از ورود به این سامانه به نشانی mosharekatha.ir از منوی سمت چپ بر روی گزینه “آموزش دوره های ضمن خدمت (ویژه موسسین , کارکنان مدرسه , معلمان و سایر متقاضیان)” کلیک کنید.
  • سپس در صفحه باز شده ، بر روی یکی از گزینه های ورود پرسنل مدرسه و در صورتی که متقاضی جدید فعالیت در مدارس و مراکز غیر دولتی هستید ، کلیک نمایید.
  • در مرحله بعد فراگیر محترم باید کد ملی خود را درج نماید و با کلیک بر روی گزینه “استعلام کد ملی” چند ثانیه منتظر باشد تا فرم ثبت نام برای او نمایش داده شود.
  • فرم ثبت نام باید با اطلاعات خواسته شده به دقت تکمیل گردد تا ثبت نام با موفقیت انجام شود.
  • در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام ، یک حساب کاربری در سامانه برای شما ایجاد می شود که در مراجعات بعدی لازم است با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که به شما اختصاص داده شده است ، برای شرکت در کلاس ها و آزمون ها اقدام کنید.

سوالات متداول

  • آدرس سامانه ضمن خدمت مدارس غیردولتی چیست ؟

ادرس سایت ضمن خدمت مدارس غیردولتی فرهنگیان به نشانی mosharekatha.ir می باشد.

  • چگونه در سایت ضمن خدمت مدارس غیردولتی عضو شویم ؟

راهنمای کامل عضویت در سایت ضمن خدمت مدارس غیرانتفاعی در این مطلب کامل بررسی شد.

  • چگونه در کلاس های ضمن خدمت مدارس غیردولتی ثبت نام کنیم ؟

معلمان و فرهنگیان شاغل در مدارس غیر دولتی برای شرکت در کلاس های سامانه mosharekatha.ir ابتدا باید عضو این سامانه شوند و حساب کاربری برای خود ایجاد نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر