از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور 📞 معرفی سامانه و راهنمای استفاده از سایت

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور

هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان سال آخر کارشناسی و فارغ التحصیلان دارای مدرک لیسانس پیوسته و ناپیوسته ، برای ثبت نام در آزمون فراگیر ارشد پیام نور درخواست می دهند. روال برگزاری این آزمون معمولا به صورت هر ساله است و سازمان سنجش هم مسئولیت ثبت نام را بر عهده دارد. داوطلبانی که می خواهند وارد مقطع ارشد شوند ، می توانند در این آزمون شرکت نمایند. ثبت نام آزمون ارشد فراگیر به شیوه اینترنتی انجام می گیرد و اطلاعیه های مربوط به زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نیز از طریق سایت در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در این مطلب می خواهیم به معرفی سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

می توانید با دریافت مشاوره تلفنی تخصصی از مشاوران مجرب ما در پاسخ با ما ، از تمام جزئیات مربوط به آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور مطلع شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

سامانه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور یکی از آزمون های برگزار شده‌ برای مقطع کارشناسی ارشد است و داوطلبان این آزمون ، دانشجویان سال آخر و همچنین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته می باشند. البته با داشتن مدرک بالاتر از کارشناسی هم می توان ثبت نام این آزمون را انجام داد. در صورت تمایل به شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور ، باید به سامانه مربوطه که سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد ، مراجعه نمایید.

در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org ، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون منتشر می شود. داوطلبان می توانند این دفترچه را بررسی کنند تا از شرایط شرکت در آزمون و همچنین منابع امتحانی اطلاع یابند. علاوه بر آن ، ثبت نام آزمون هم باید در این سامانه انجام گیرد. در قدم اول ثبت نام ، نیاز است که هزینه ثبت نام آزمون با خرید کارت اعتباری ، در سایت سنجش پرداخت گردد و پس از دریافت سریال پرداخت ، می توان به فرم ثبت نام آزمون دسترسی داشت.

احتمالا این را هم بپسندید  فراگیر ارشد پیام نور اصفهان - لیست رشته ها + شرایط ثبت نام

داوطلبان پس از اتمام فرایند ثبت نام آزمون ارشد فراگیر در سایت سنجش ، باید شماروه پرونده و کدپیگیری را دریافت کنند. دریافت این اطلاعات به معنای موفقیت آمیز بودن ثبت نام می باشد و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه و مشاوره نتایج ، به آنها نیاز خواهد بود.

مرتبط بخوانید : راهنمای تیپ بندی دانشگاه ها

معرفی سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور

داوطلبان پس از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ، باید منابع مربوط به رشته‌ امتحانی خود را تهیه کرده‌ و مطالعه نمایند. منابعی که برای هر یک از رشته‌ ها و گرایش ها معرفی شده‌ اند ، حدود 6 تا 10 واحد درسی ترم یک همان رشته‌ و گرایش هستند. داوطلب با مطالعه این منابع و شرکت در آزمون ، در صورت قبولی در آزمون ترم یک را می گذراند و با وارد شدن به دانشگاه ، ترم دو را آغاز می کند.

بنابراین داوطلبان باید برنامه ریزی مناسبی برای شرکت در آزمون ارشد فراگیر داشته باشند. برای این منظور ، می توانند در کلاس های آمادگی فراگیر پیام نور معتبر شرکت نمایند. برخی از مراکز معتبر ، دوره های آمادگی فراگیر پیام نور را برگزار می کنند. داوطلبان می توانند به صورت حضوری یا آنلاین ، در کلاس های دوره حضور داشته باشند. در صورت آنلاین بودن دوره ها ، سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور توسط مرکز مربوطه به داوطلب معرفی خواهد شد.

در سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور ، کلاس های آنلاین برای آمادگی در این آزمون برگزار می شوند. همچنین داوطلبان در آزمون های شبیه سازی شده‌ هم شرکت می کنند و سوالات آزمون های قبلی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند.

مرتبط بخوانید : تفاوت موسسه غیرانتفاعی با دانشگاه غیرانتفاعی

مشاوره شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور

اگر می خواهید در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت نمایید ، باید در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام کنید. سامانه ثبت نام هم همانطور که بالاتر توضیح دادیم ، سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. شما بعد از ثبت نام در سامانه ، چند ماه فرصت خواهید داشت که با مطالعه منابع ، برای حضور در آزمون اقدام کنید. این آزمون تعداد متقاضیان بسیاری دارد و ظرفیت های پذیرش به نسبت متقاضیان آن ، محدودتر است. به همین جهت باید منابع را به درستی انتخاب کنید و برنامه ریزی مناسبی داشته باشید

احتمالا این را هم بپسندید  فراگیر ارشد پیام نور چیست - راهنمای کامل آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

می توانید برای مشاوره شدن در زمینه تهیه منابع و برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند. همچنین اگر تمایل دارید در دوره های آمادگی آزمون فراگیر شرکت کنید ، باید برای انتخاب یک مرکز معتبر به برخی موارد توجه کنید که مشاوران می توانند در این زمینه هم به شما کمک کنند.

مرتبط بخوانید : طرح آمادگی فراگیر پیام نور

سوالات شما

  • سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور ، کدام سامانه است؟

در این مطلب راجع به سامانه آموزش عالی فراگیر پیام نور توضیحات لازم را ارائه کرده‌ ایم.

  • برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به کدام سایت مراجعه کنیم؟

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بدون کنکور

کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بدون کنکور 1401 – کارشناسی ارشد روانشناسی بدون آزمون

  رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش های مختلف بالینی ، تربیتی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر