از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور 1400 – زمان و راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 – آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور

 

از ملزومات شرکت در آزمون سراسری 1400 و حضور در جلسه کنکور ، همراه داشتن کارت ورود به جلسه است و داوطلبانی که بدون کارت ورود به جلسه باشند اجازه ورود به حوزه امتحانی را نخواهند داشت. زمان گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور 1400 چند روز قبل از روز برگزاری آزمون ( 6 تا 8 تیر ماه ) است و دریافت آن از طریق اطلاعات داوطلبی مثل شماره پرونده ، کدملی و کد پیگیری ثبت نام امکان پذیر است.

اگر برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور خود نیاز به راهنمایی دارید و یا با مشکلی در دریافت کارت ورود به جلسه مواجه شده اید ، توصیه می شود با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور 1400 و راهنمای دریافت

به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور زمان برگزاری کنکور سراسری 1400 برای گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان در روزهای 9 الی 12 تیر ماه می باشد و داوطلبانی که ثبت نام ازمون را در زمان های اعلام شده انجام داده اند می توانند با دریافت کارت ورود به جلسه و اطلاع از آدرس حوزه برگزاری آزمون ، در جلسه شرکت کنند.

زمان گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور 1400 چند روز از قبل از روز برگزاری آزمون است که از روز یکشنبه 6 تیر ماه لغایت روز سه شنبه 8 تیرماه قابل دریافت باشد.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده از کارت خود پرنیت تهیه نمایند.

 • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
 •  از منوی سمت راست ، بر روی گزینه “سراسری” کلیک کنید.
 • پس از ورود به صفحه جدید لینک “کارت شرکت در آزمون سراسری سال 1400” را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد 4 راه برای دریافت کارت ورود به جلسه خود دارید :
 1.  شماره سریال شناسنامه + شماره شناسنامه
 2. شماره پرونده + شماره داوطلبی
 3. شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام + شماره شناسنامه
 4.  شماره پرونده + کد ملی + سریال شناسنامه

پس از مراحل فوق می توانید از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایید.

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

ممکن است بعضی از داوطلبان پس از گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون خود متوجه شوند که برخی اطلاعات مندرج بر روی کارت با اطلاعات آنها مغایرت دارد مثلا عکس داوطلب به اشتباه درج شده باشد ، زبان امتحانی اشتباه باشد ، در اطلاعات سهمیه داوطلب اشتباهاتی وجود داشته باشد و …

در این صورت داوطلبان حتما باید برای رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند و نحوه رفع نقص نیز یا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا به صورت حضوری با مراجعه به باجه های رفع نقص امکان پذیر است.

برای اطلاع از ادرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری استان محل سکونت خود ، با مشاوران ما به شماره های تماس از سراسر کشور 9099071612 و تماس از استان تهران 9092301611 تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که اصلاح برخی اشتباهات کارت ورود به جلسه کنکور مثل اشتباه در ثبت اطلاعات مربوط به جنسیت ، دین ، زبان خارجی امتحانی ، معلولیت و سهمیه بهیار فقط از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص امکان پذیر می باشد.

پاسخ به سوالات پر تکرار

 • زمان گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور 1400 در چه تاریخی است ؟

گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور از 3 روز قبل از برگزاری آزمون امکان پذیر است.

 • کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 از چه سایتی می توان دریافت کرد ؟

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر است.

 • در صورت وجود اطلاعات اشتباه در کارت ورود به جلسه چگونه می توان کارت را اصلاح کرد ؟

برای ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باید به باجه های رفع نقص سازمان سنجش مراجعه نمود.

 • آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 چه زمانی است ؟

تا شب قبل از برگزاری آزمون امکان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری وجود دارد.

اگر شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور خود را فراموش کرده اید ، باید از طریق سایت سازمان سنجش اطلاعات خود را بازیابی کنید و سپس کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر