از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان کنکور ارشد وزارت بهداشت 📞 زمانبندی کامل کنکور ارشد علوم پزشکی 1403

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان کنکور ارشد وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هر ساله توسط سازمان سنجش پزشکی برگزار می گردد و داوطلبانی که مدرک لیسانس مرتبط و مورد تایید وزارت بهداشت را دارند ، می توانند در این آزمون شرکت نمایند. زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از سوی سازمان سنجش پزشکی مشخص می شود و داوطلبان باید با اطلاع از زمان ثبت نام ، نام نویسی خود را به موقع انجام دهند تا امکان حضور در جلسه آزمون را داشته باشند. در این مطلب می خواهیم به بررسی زمان کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403 بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

توصیه می کنیم برای بهره مندی از مشاوره تخصصی در زمینه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، یک تماس مفید با مشاوران ارشد مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما داشته باشید. همچنین می توانید ثبت نام و انتخاب رشته خود را به کمک مشاوران انجام دهید تا اشتباهات به حداقل برسند.

مشاوران ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ویژه داوطلبانی است که مدرک لیسانس مورد تایید سازمان سنجش پزشکی را ارائه می کنند. این آزمون به صورت هر ساله برگزار می گردد و داوطلبان برای شرکت در آزمون باید به سایت سازمان سنجش پزشکی مراجعه کرده‌ و ثبت نام را انجام دهند. زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403 در تاریخ 11 الی 21 بهمن ماه بود و هم اکنون که در حال مطالعه این مطلب هستید ، فرصت ثبت نام برای آزمون 1403 به پایان رسیده‌ است. لذا اگر از شرکت در آزمون جامانده‌ اید ، باید منتظر تمدید مهلت ثبت نام باشید و یا اینکه در آزمون سال آینده شرکت نمایید.

تاریخ تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1403

اگر در بهمن ماه موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نشده‌ اید ، مهلت ثبت نام تمدید خواهد شد و می توانید در فروردین ماه اقدام به ثبت نام کنید. زمان مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی از تاریخ 18 فروردین ماه آغاز خواهد شد و به مدت حداکثر 3 روز ، مهلت ثبت نام وجود خواهد داشت. توصیه می شود مدارک خود را آماده کنید تا پس از فعال شدن سامانه ، بلافاصله اقدام به ثبت نام نمایید.

مرتبط بخوانید : ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 

زمان انتشار دفترچه کنکور ارشد علوم پزشکی 1403

داوطلبان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، باید دفترچه راهنما را مورد مطالعه قرار دهند تا از شرایط و ضوابط پذیرش اطلاع یافته و از واجد شرایط بودن خود برای ثبت نام مطمئن شوند. دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با شروع فرایند ثبت نام در سایت سنجش پزشکی ، منتشر خواهد شد. این دفترچه در تاریخ 11 بهمن ماه منتشر شده‌ و هم اکنون در دسترس داوطلبان قرار دارد. لازم به ذکر است جاماندگان از ثبت نام ارشد وزارت بهداشت نیز باید همین دفترچه را مطالعه کنند و دفترچه مجزایی نخواهند داشت.

احتمالا این را هم بپسندید  انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1403 📞 راهنمای کامل انتخاب رشته ارشد علوم پزشکی

زمان پرداخت هزینه کنکور ارشد علوم پزشکی 1403

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت باید هزینه آن را پرداخت کنند. هزینه شرکت در آزمون باید در زمان ثبت نام پرداخت گردد که زمان آن در بهمن ماه و فروردین ماه می باشد. داوطلبان باید پیش از تکمیل فرم ثبت نام در سایت سنجش پزشکی ، هزینه را با خرید کارت اعتباری بپردازند که مبلغ آن برای سال 1403 برابر با 378 تومان می باشد. همچنین مبلغ 10 هزار تومان هم باید به عنوان هزینه خدمات پیامک کوتاه پرداخت گردد.

زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از سوی سازمان سنجش پزشکی مشخص شده‌ است. طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده‌ در سایت این سازمان ، زمان برگزاری آزمون در تاریخ 10 و 11 خردادماه خواهد بود. داوطلبانی که ثبت نام را به موقع انجام داده‌ اند و هزینه ثبت نام را واریز کرده‌ اند ، می توانند طبق رشته‌ امتحانی خود در یکی از روزهای 10 و 11 خردادماه ، در حوزه امتحانی حضور یابند.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی 1403

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای حضور در جلسه آزمون باید مدارک شناسایی را همراه با کارت ورود به جلسه ارائه دهند. در صورت عدم ارائه کارت ورود به جلسه ، از ورود داوطلب به حوزه امتحانی ممانعت خواهد شد. کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت حدود 3 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد. بنابراین احتمال می دهیم شما از تاریخ 8 خردادماه بتوانید کارت را دریافت کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  ادامه تحصیل رشته اتاق عمل - راهنمای کامل ادامه تحصیل در رشته اتاق عمل

مرتبط بخوانید : انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

تاریخ انتخاب رشته‌ کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، نتایح اولیه آن اعلام می شود و داوطلبان بر اساس نتایج منتشر شده‌ ، امکان انتخاب رشته‌ را خواهند داشت. پیش بینی می کنیم نتایج اولیه کنکور ارشد وزارت بهداشت در اواخر تیرماه منتشر شود و داوطلبان در اوایل مردادماه می توانند برای انتخاب رشته‌ اقدام کنند. با توجه به اینکه تاریخ دقیق انتخاب رشته‌ ارشد علوم پزشکی به طور دقیق مشخص نشده‌ است ، شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما ، پیگیر اخبار انتخاب رشته‌ باشید تا از انتخاب رشته به دلیل بی اطلاعی از زمان آن جا نمانید.

مرتبط بخوانید : دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد وزارت بهداشت 

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد علوم پزشکی

زمان کنکور ارشد وزارت بهداشت

مرحله نهایی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی ، اعلام نتایج انتخاب رشته‌ است. پس از این مرحله داوطلبان می توانند از قبولی یا عدم خود در رشته‌ محل های انتخابی مطلع شوند. زمان اعلام نتایج نهایی ارشد علوم پزشکی 1403 به طور دقیق مشخص نشده‌ است اما پیش بینی می کنیم تا اواخر شهریورماه نتایج اعلام شود. می توانید برای پیگیری اخبار اعلام نتایج انتخاب رشته‌ ارشد وزارت بهداشت ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما در تماس باشید.

سوالات شما

  • زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403 در چه تاریخی است؟

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1403 در بهمن ماه بوده‌ است.

  • کنکور ارشد علوم پزشکی 1403 کی برگزار می شود؟

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی 1403 در خردادماه خواهد بود.

  • آیا مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تمدید خواهد شد؟

بله ، داوطلبان جامانده‌ از ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی می توانند در فروردین ماه برای ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ارشد ایمونولوژی وزارت بهداشت

ارشد ایمونولوژی وزارت بهداشت 📞 معرفی منابع ، ظرفیت پذیرش و دروس

رشته‌ ایمونولوژی یا رشته‌ ایمنی شناسی ، مطالعه سیستم ایمنی بدن است و یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر