از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ثبت نام دانشگاه امین 1402 📞 زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ثبت نام دانشگاه امین

دانشگاه علوم امین زیر نظر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله از داوطلبان واجد شرایط پذیرش انجام می دهد و علاقه مندان به شرط به دست آوردن صلاحیت های لازم در مرحله آزمون و در مرحله مصاحبه ، می توانند پذیرش بگیرند. دانشگاه علوم انتظامی امین در زمان مشخصی ثبت نام انجام می دهد و متقاضیان باید در تاریخی که اعلام می گردد ، نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم زمان ثبت نام دانشگاه امین را به طور کامل بررسی کنیم. همراه ما باشید.

سوالات خود را در زمینه شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های مختلف ، از مشاوران ما بپرسید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین برای آقایان 1402 

بیشترین پذیرش در رشته‌ های دانشگاه علوم انتظامی امین از میان داوطلبان آقا انجام می گیرد و به عبارتی، پذیرش دانشجویان آقا در این دانشگاه هر ساله است. ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین از طریق شرکت در کنکور سراسری می باشد و داوطلبان کنکوری که قصد قبولی در این دانشگاه را دارند ، می بایست در زمان تکمیل فرم ثبت نام کنکور ، گزینه علاقه مندی به تحصیل در دانشگاه امین را فعال سازی کنند.

بنابراین تاریخ ثبت نام اولیه دانشگاه علوم انتظامی امین ، با ثبت نام کنکور سراسری و در بهمن ماه می باشد. در فرم ثبت نام کنکور گزینه علاقه مندی به تحصیل در دانشگاه پیام نور وجود دارد که شما در صورت علاقه مندی باید تیک این گزینه را فعال کنید.

لازم به ذکر است که در صورت عدم فعال سازی ، پس از اعلام نتایج کنکور و در زمان انتخاب رشته‌ مجاز به انتخاب رشته‌ های این دانشگاه نخواهید بود.

مرتبط بخوانید : شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی – راهنمای کامل

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین برای بانوان

دانشگاه علوم انتظامی امین از میان داوطلبان خانم هم پذیرش انجام می دهد ولی با ظرفیت بسیار محدود و هر چند سال یکبار. برای سال پیش رو مشخص نیست که آیا از میان واجدین شرایط خانم نیز پذیرش انجام خواهد داد یا خیر اما اگر شما علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه هستید ، حتما گزینه علاقه مندی را در فرم ثبت نام کنکور فعال کنید.

مرتبط بخوانید : شهرهای دانشگاه افسری بانوان – لیست کامل شهرها

زمان انتخاب رشته‌ دانشگاه علوم انتظامی امین

پس از نام نویسی در کنکور سراسری و تکمیل گزینه علاقه مندی به قبولی در دانشگاه علوم انتظامی امین ، باید منتظر بمانید تا زمان برگزاری کنکور فرا برسد. حدود یک ماه پس از برگزاری کنکور نیز نتایج اعلام می شود که طبق این نتایج امکان انتخاب رشته‌ خواهید داشت.

رشته‌ های دانشگاه امین در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌ درج شده‌ اند و شما می توانید رشته‌ های این دانشگاه را هم در فرم انتخاب رشته‌ کنکور خود قرار دهید ولی اگر اولویت اول قبولی تان است ، توصیه می کنیم در انتخاب های اول خود بگنجانید.

زمان ثبت نام مصاحبه دانشگاه امین

دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت نیمه متمرکز یعنی دو مرحله ای گزینش دانشجویان را انجام می دهد. مرحله اول ، کسب رتبه و تراز لازم در کنکور و مرحله دوم به دست آوردن نمرات خود در مراحل مصاحبه و معاینات پزشکی. زمان مصاحبه و معاینات پزشکی دانشگاه افسری در ابتدای شهریورماه می باشد و دانشگاه اطلاعیه های لازم را در سایت خود قرار می دهد تا داوطلبان بر اساس نام و نام خانوادگی خود ، برای حضور در جلسه مصاحبه دعوت شوند.

سوالات مصاحبه دانشگاه امین شامل سوالاتی در زمینه های سیاسی ، اعتقادی ، مذهبی ، دینی و … است. همچنین در مرحله معاینات بخش های مختلفی همچون معاینه چشم ، گوش ، دندان ها ، سلامت روانی و … اجرا می شود. پس از برگزاری مصاحبه ، صلاحیت های تمام شرکت کنندگان مورد بررسی قرار می گیرد. در نهایت لیست داوطلبانی که جزو پذیرفته‌ شدگان هستند ، برای سازمان سنجش ارسال می شود.

مرتبط بخوانید : حقوق دانشگاه افسری – میزان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری

سوالات متداول

  • آیا دانشگاه امین از طریق کنکور سراسری دانشجو پذیرش می کند ؟

بله ، دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین از میان داوطلبان کنکور سراسری پذیرش می شوند.

  • زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین چه تاریخی است ؟

زمان نام نویسی دانشگاه علوم انتظامی امین همزمان با انتخاب رشته‌ کنکور است.

  • آیا دانشگاه امین مصاحبه دارد ؟

بله ، مصاحبه و معاینات پزشکی از مراحل پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین هستند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر