از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ثبت نام دانشگاه امام صادق 1403 📞 از ثبت نام در کنکور تا ثبت نام در دانشگاه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ثبت نام دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق یکی از دانشگاه های خاص کشور است که در رشته های مرتبط با حقوق و معارف اسلامی ، از میان علاقه مندان کنکور که واجد شرایط لازم هم می باشند ، پذیرش انجام می دهد. داوطلبانی که تمایل به تحصیل در این دانشگاه دارند باید در زمان تعیین شده‌ اقدامات لازم برای ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام دانشگاه امام صادق در چند مرحله انجام می گیرد که زمان هر یک از مراحل را در ادامه این مطلب شرح خواهیم داد.

در صورت تمایل به پذیرش در رشته‌ های دانشگاه امام صادق ، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را درباره شرایط پذیرش راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام کنکور دانشگاه امام صادق 1403

بالاتر نیز گفته‌ شد که پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق از میان داوطلبان کنکوری انجام می گیرد بنابراین شما برای پذیرش در این دانشگاه ، باید در کنکور شرکت کنید. شرکت در کنکور با ثبت نام آن امکان پذیر می باشد که تاریخ ثبت نام نیز در اواخر بهمن ماه است.

علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه امام صادق باید هنگام تکمیل فرم نام نویسی کنکور سراسری ، تیک علاقه مندی به تحصیل در دانشگاه امام صادق را فعال کنند و در غیر این صورت امکان انتخاب رشته‌ های این دانشگاه را نخواهند داشت.

زمان نام نویسی در سایت دانشگاه امام صادق 1403

داوطلبانی که تیک علاقه مندی دانشگاه امام صادق را در فرم ثبت نام کنکور فعال کرده‌ اند ، باید برای ثبت نام در سایت خود دانشگاه هم اقدام کنند. مرحله دوم ثبت نام دانشگاه امام صادق در سامانه gznisu.ir انجام می گیرد و مهلت آن حداکثر تا اواخر فروردین ماه می باشد. در کنکور 1402 ، ثبت نام تا 31 فروردین ماه ادامه داشت.

مرتبط بخوانید : مصاحبه دانشگاه امام صادق (ع) – زمان و سوالات مصاحبه و مدارک لازم

زمان انتخاب رشته دانشگاه امام صادق 1403

با انجام دو مرحله نام نویسی کنکور و نام نویسی در سایت دانشگاه امام صادق ، داوطلب مجاز به انتخاب رشته‌ های این دانشگاه خواهد بود ولی به شرطی که رتبه لازم را کسب کرده‌ باشد ، پذیرش می شود. نتایج کنکور حداکثر تا اواسط مردادماه اعلام می شود و چند روز پس از آن ، فرایند انتخاب رشته‌ آغاز می گردد. داوطلب می تواند 150 کد رشته‌ محل را از گروه آزمایشی خود انتخاب کند و می تواند در میان این 150 انتخاب ، رشته‌ های دانشگاه امام صادق را هم قرار دهد.

احتمالا این را هم بپسندید  آینده شغلی دانشگاه امام صادق (ع) 📞 بازار کار برای فارغ التحصیلان امام صادق (ع)

بنابراین تاریخ انتخاب رشته‌ دانشگاه امام صادق در اواسط مردادماه است و اگر اولویت شما قبولی در این دانشگاه است ، توصیه می شود رشته‌ های آن را در ابتدای فرم انتخاب رشته‌ کنکور خود قرار دهید.

زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق 1403

پس از اتمام فرایند انتخاب رشته‌ کنکور ، فرم انتخاب رشته‌ داوطلبان مورد بررسی قرار می گیرد و داوطلبانی که رشته‌ های دانشگاه امام صادق را انتخاب کرده‌ اند و واجد شرایط هم هستند ، به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت می شوند. زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق در هفته آخر مردادماه یا هفته اول شهریورماه است و شما باید در ساعت و روزی که از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی می شود ، برای حضور در مصاحبه اقدام کنید. قابل توجه باشد که عدم حضور در مصاحبه به معنای انصراف شما تلقی خواهد شد.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه امام صادق

زمان نام نویسی پذیرفته‌ شدگان نهایی دانشگاه امام صادق 1403

آخرین مرحله ثبت نام دانشگاه امام صادق ، ثبت نام حضوری پذیرفته‌ شدگان است. نتایج مصاحبه دانشگاه امام صادق با نتایج نهایی کنکور مشخص می شود و پذیرفته‌ شدگان در صورت تمایل می بایست نسبت به ثبت نام قطعی در دانشگاه اقدام کنند. تاریخ ثبت نام در اواخر شهریورماه و حداکثر تا اوایل مهرماه است.

مرتبط بخوانید : آینده شغلی دانشگاه امام صادق (ع) – بازار کار برای فارغ التحصیلان امام صادق (ع)

سوالات متداول

  • آیا ثبت نام دانشگاه امام صادق با ثبت نام کنکور همزمان است ؟

بله ، داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه امام صادق را دارند باید در کنکور شرکت کنند.

  • سایت نام نویسی دانشگاه امام صادق کدام سامانه است ؟
احتمالا این را هم بپسندید  رشته های دانشگاه امام صادق (ع) 📞 دانشگاه امام صادق چه رشته هایی دارد ؟

سایت نام نویسی دانشگاه امام صادق به نشانی gznisu.ir می باشد.

  • زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق در چه تاریخی است ؟

مصاحبه دانشگاه امام صادق در هفته آخر مردادماه یا هفته اول شهریورماه شروع می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مزایای دانشگاه امام صادق

مزایای دانشگاه امام صادق (ع) 1403 📞 مزایا و معایب تحصیل در دانشگاه امام صادق

  مزایای دانشگاه امام صادق از جهت آنکه دانشجویان این دانشگاه تحت شرایط خاصی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر