از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

خرید صندلی پزشکی 1402📞 آنچه به شما در خرید صندلی پزشکی نگفته اند

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

خرید صندلی پزشکی 1400

احتمالا شما هم درباره خرید و فروش صندلی رشته‌ های پرمتقاضی پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان و آزاد اخباری را شنیده‌ اید و پیگیر این موضوع هستید بدون شرکت در کنکور سراسری تجربی و فقط با پرداخت شهریه زیاد ، وارد این رشته‌ ها شوید. اما ایا موضوع خرید صندلی پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد در سال 1402 صحت دارد ؟ اگر خرید صندلی پزشکی امکان پذیر است ، شرایط آن چگونه می باشد؟ برای برررسی این موضوع ادامه مطلب را مطالعه کنید.

برای پیگیری اخبار مربوط به ارائه یا عدم ارائه رشته‌ های پزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه پردیس خودگردان در سال 1402 ، با مشاوران ما در ارتباط باشید تا در صورت تصمیم دانشگاه های پردیس خودگردان برای ارائه بدون کنکور این رشته‌ ها ، سریع اطلاع یابید و پیش از تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام خود را به کمک مشاوران انجام دهید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

خرید صندلی پزشکی 1402

رشته‌ های پزشکی و پیراپزشکی در سال های اخیر بازارکار بسیار مناسبی پیدا کرده‌ اند و صرف نظر از بازارکار مساعدی که پیش روی فارغ التحصیلان قرار می دهند ، کلاس کاری و موقعیت اجتماعی که این مشاغل دارند باعث شده‌ است که هر ساله بر جمعیت علاقه مندان به تحصیل در این رشت افزوده‌ شود.

متاسفانه تنها راه ورود به اکثر رشته‌ ها و شاخه های پزشکی شرکت در کنکور سراسری تجربی و کسب رتبه و تراز لازم است. با توجه به اینکه قبولی در این رشته‌ ها نیازمند کسب رتبه بسیار مناسبی است و کار هر کسی نیست که بتواند رتبه خیلی خوبی را در کنکور تجربی به دست آورد ، بیشتر علاقه مندان با به دست نیاوردن رتبه لازم پیگیر پذیرش بدون کنکور و خرید صندلی دانشگاه های آزاد و پردیس خودگردان می باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  شرایط انتقالی دانشگاه پردیس خودگردان 1402 📞 راهنمای کامل انتقالی دانشگاه پردیس خودگردان

موضوعی که لازم است به شما اطلاع دهیم این است که خرید و فروش صندلی در هر یک از دانشگاه های روزانه ، پردیس خودگردان ، آزاد و … در تمام رشته‌ های پزشکی ، پیراپزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و … غیرقانونی است و در واقع هیچ دانشگاهی مجوز فروش صندلی را ندارد.

مرتبط بخوانید : شرایط خرید صندلی دندانپزشکی

بنابراین منظور از خرید صندلی پزشکی 1402 در دانشگاه پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد در واقع همان پرداخت شهریه زیاد برای تحصیل در این دانشگاه ها است. در حال حاضر شهریه پزشکی بدون کنکور در دانشگاه پردیس خودگردان حدود 20 و در دانشگاه آزاد حدود 10 میلیون تومان به ازای هر ترم می باشد که رقم بالایی است.

اعتبار مدرک خرید صندلی پزشکی

خرید صندلی پزشکی

با وجود غیرقانونی بودن اقدام دانشگاه های پردیس بین الملل برای خرید و فروش صندلی پزشکی و دندانپزشکی 1402 و عدم موافقت وزارت علوم تحقیقات و وزارت بهداشت با این روش جذب دانشجو در دانشگاه ها خصوصا در رشته‌ های پرمتقاضی مثل پزشکی و پیراپزشکی ، اما همچنان تعدادی از دانشگاه های پردیس خودگردان بدون داشتن مجوز های لازم به صورت محدود اقدام به فروش صندلی می کنند. بعضی از داوطلبان نیز با اطلاع نداشتن از بی اعتباری مدرک این دانشگاه ها ، با پرداخت هزینه زیاد ثبت نام می کنند.

داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل بدون کنکور در رشته‌ های علوم پزشکی هستند و میخواهند بدون شرکت در کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شوند و یا قصد تحصیل در خارج از کشور دارند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره میتوانند با مشاوران مرکز مشاوره پاسخ با ما تماس حاصل فرمایند.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لازم است بدانید ، مدرکی که به دانش آموختگان این دسته از دانشگاه ها اعطا می شود ، ارزش استخدامی و همچنین ارزشی برای ادامه تحصیل در داخل یا خارج از کشور ندارند. ممکن هم هست شما با وجود هزینه های زیاد و وقت و زمان چندین ساله ای که صرف کرده‌ اید ، با دریافت مدرک دانش آموختگی نتوانید وارد کار شوید.

مرتبط بخوانید : خرید تعهد خدمت پرستاری – راهنمای خرید تعهد خدمت پرستاری ، جداول و شرایط

سوالات متداول

  • آیا دانشگاه پردیس خودگردان رشته‌ پزشکی را بدون کنکور ارائه می کند ؟
احتمالا این را هم بپسندید  آخرین رتبه قبولی پزشکی بین الملل - هر آنچه لازم دارید

خیر ، در دانشگاه پردیس خودگردان رشته‌ پزشکی بدون ازمون ارائه نمی شود.

  • آیا می توانیم صندلی رشته‌ پزشکی دانشگاه پردیس بین الملل را بخریم ؟ 

خرید صندلی پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان قانونی نیست.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

دکتری بدون آزمون پردیس البرز

دکتری بدون آزمون پردیس البرز 1403 📞 دکتری بدون آزمون پردیس البرز دانشگاه تهران

واحدهای دانشگاه پردیس خودگردان از دو طریق اقدام به جذب دانشجوی دکتری می نمایند. شیوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر