از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی فارس 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی فارس

 

سازمان آموزش و پرورش استان فارس  نیز مثل آموزش و پرورش سایر استان ها ، آزمون نمونه دولتی را برای دانش آموزان پایه نهم برگزار می نماید و علاقه مندان با شرکت در این آزمون و کسب نمره قبولی ، راهی مدارس برتر نمونه دولتی خواهند شد. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی فارس ، در بازه زمانی مشخصی به صورت اینترنتی انجام می گیرد و تمام جزئیات ثبت نام از طریق انتشار دفترچه به شرکت کنندگان اطلاع رسانی می شود. در ادامه این مطلب راهنمای کامل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم فارس 1402 را شرح می دهیم.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم فارس 1402

اگر دانش آموز پایه نهم مدارس فارس  هستید و می خواهید در آزمون نمونه دولتي نهم به دهم شرکت کنید ، باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید و در صورت پایان مهلت ثبت نام و عدم نام نویسی ، اجازه شرکت در آزمون را نخواهید داشت.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي نهم به دهم فارس 1402 هنوز اعلام نشده است اما سال قبل ثبت نام از تاریخ 30 فروردین ماه آغاز شد و تا 10 اردیبهشت ماه نیز ادامه داشت. امسال نیز پیش بینی می شود از اواخر فروردین ماه یا اوایل شهریورماه ، ثبت نام آغاز گردد و با در نظر گرفتن تمدید زمان ثبت نام ، داوطلبان حداکثر دو هفته فرصت برای نام نویسی خواهند داشت.

مرتبط بخوانید : شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی – شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

معرفی سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم فارس

چند سالی است که آزمون نمونه دولتي نهم به دهم به صورت استانی برگزار می شود و هر یک از استان ها ، سامانه ثبت نام مختص به خود را دارند. آدرس سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي نهم به دهم فارس به نشانی sanjesh.isfedu.ir می باشد و دانش آموزان تمام شهرهای استان فارس  باید با مراجعه به این سامانه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی سمنان 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

راهنمای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم فارس

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتي نهم به دهم مدارس فارس در سایت sanjesh.isfedu.ir ، بدین صورت است که دانش آموز ابتدا باید دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت دریافت کرده و مطالعه نماید. در داخل دفترچه راهنمای ثبت نام ، راجع به شرایط شرکت در آزمون و نحوه ثبت نام اینترنتی ، توضیح داده شده است بنابراین مطالعه این دفترچه به همه ثبت نام کنندگان توصیه می شود.

بعد از مطالعه دفترچه ، می بایست بر روی لینک “ثبت نام آزمون مدارس نهم به دهم نمونه دولتي فارس 1402” کلیک کنید و وارد فرم ثبت نام شوید. در فرم ثبت نام از شما یکسری اطلاعات و  مدارک خواسته می شود که شامل عکس 4*3 ،  مشخصات شناسنامه ای ، مشخصات والدین ، مشخصات مدرسه محل تحصیل قبلی ، معدل پایه هشتم ، معدل پایه نهم ، شماره تماس ، آدرس محل سکونت ، نام و کد مدرسه تحصیل کنونی ، نام و کد استان محل تحصیل کنونی و …. هستند. این اطلاعات باید به درستی و به طور کامل درج شوند و در صورتی که ناقص باشند ، ثبت نام لغو می شود.

همچنین ثبت نام آزمون نمونه دولتي نهم به دهم فارس ، هزینه نیز دارد که سال قبل به مبلغ 25 هزار تومان بود. برای امسال هنوز مبلغ ثبت نام مشخص نیست اما از طریق دفترچه اطلاع رسانی خواهد شد.

مرتبط بخوانید : نحوه تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی – نحوه و راهنمای تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی

شرایط شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم فارس 1402

شرایط شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم فارس خیلی سخت نیست و با حذف شدن شرط معدل ، شرایط راحت تری نیز وجود دارد. تمام دانش آموزان پایه نهم هر یک از مدارس دولتی و غیردولتی با هر معدلی می توانند در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم شرکت کنند ولی دارندگان معدل بالاتر از شانس پذیرش بیشتری برخوردار هستند.

احتمالا این را هم بپسندید  هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1403 📞 راهنمای پرداخت هزینه ثبت نام و تحصیل نمونه دولتی

دانش آموزان در زمان تکمیل فرم ثبت نام لازم است رشته تحصیلی خود را نیز از میان رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی انتخاب نمایند و حداکثر می توانند سه مدرسه ارائه دهنده رشته تحصیلی انتخابی خود را در فرم به ثبت برسانند. ضمن اینکه دانش آموز حتما باید از مدارس نزدیک به محل سکونت خود انتخاب کند.

مرتبط بخوانید : نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی

سوالات متداول

  • ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم فارس 1402 در چه تاریخی انجام می گیرد ؟

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي فارس 1402 هنوز مشخص نشده است اما احتمالا از اردیبهشت ماه آغاز شود.

  • برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي نهم به دهم فارسچه شرایطی وجود دارد ؟

برای اطلاع از شرایط کامل شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم فارس، این مطلب را مطالعه کنید.

  • سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي فارس کدام سایت است ؟

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي فارس در سامانه sanjesh.isfedu.ir انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

  قبولی در مدارس متوسطه دوم نمونه دولتی استان کرمان فقط با شرکت در آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر