از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان

مدارس استعداد درخشان هرساله در پایه های تحصیلی هفتم و دهم دانش آموزان جدید می پذیرند. ورود دانش آموزان به این مدارس از طریق شرکت و کسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان صورت می گیرد. این آزمون هر ساله برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود و در استان زنجان هم دانش آموزان پایه ششم و نهم می توانند از طریق شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی وارد مدارس استعداد درخشان شوند. در همین باب دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این آزمون باید به سایت سنجش ملی پرورش استعدادهای درخشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند. نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان به صورت اینترنتی میباشد که زمان آن از سوی سازمان اعلام خواهد شد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با شرایط، زمان و چگونگی ثبت نام در در آزمون تیزهوشان زنجان ششم به هفتم و نهم به دهم آشنا شوید.

شما دانش آموزان عزیز استان زنجان میتوانید ثبت نام خود در آزمون تیزهوشان  را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم زنجان 1403

آزمون نهم به دهم به دلیل انتخاب رشته و جدی تر شدن روند تحصیل هرساله متقاضیان زیادی دارد که تمام دانش آموزان پایه نهم در صورت علاقه مندی می توانند در این آزمون شرکت کنند. سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هرساله آزمون تیزهوشان نهم به دهم زنجان را به اجرا در می آورد.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی زنجان – زمان و سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی زنجان

زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم زنجان

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان یک بازه زمانی از طرف سازمان تعیین می شود که دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون را دارند می بایست در همین بازه زمانی اقدام به ثبت در آزمون کنند. زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان زنجان نهم به دهم سال گذشته از 11 تا 25 فروردین ماه بود بنابراین پیش بینی می شود امسال نیز بازه زمانی ثبت در در این آزمون از اواسط فروردین آغاز شود و تا دو هفته ادامه داشته باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی 📞 راهنمای شرکت در آزمون تیزهوشان کلاس سوم

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم زنجان

ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم زنجان از طریق سامانه my.medu.ir و به صورت اینترنتی انجام می شود. دانش آموزان باید با مراجعه به این سامانه و پرداخت هزینه تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است فقط برای داوطلبینی که از طریق این سامانه اقدام به ثبت نام کرده اند کارت ورود به جلسه صادر می شود.

همچنین دانش آموزان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم زنجان باید مدارس مورد تقاضای خود را انتخاب کرده و وارد سایت کنند. بدین منظور هر یک از دانش آموزان پس از انتخاب رشته تحصیلی مد نظر خود باید سه مدرسه ارائه دهنده آن را رشته را انتخاب کرده و در فرم اولویت بندی کنند.

شرایط ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم زنجان

ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم زنجان در قالب شرایطی صورت می پذیرد که از این قبیل اند :

  • متقاضی مشغول به تحصیل در پایه نهم باشد.
  • متقاضی در پایه هشتم معدل بالای 19 کسب کرده باشد.

همچنین دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس تیزهوشان برای ادامه تحصیل در این مدارس ملزم به کسب معدل بالای 16 در امتحانات پایانی خرداد هستند و در این صورت دیگر نیازی به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ندارند.

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم زنجان 1403

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به آزمون سنجش هوش معروف است که دانش آموزان پایه ششم در صورتی که تمایل داشته باشند می توانند با شرکت در این آزمون و کسب نمره قبولی وارد مدارس تیزهوشان شوند.

مرتبط بخوانید : زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 

زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان ششم به هفتم زنجان

برای ثبت نام در آزمون تيزهوشان ششم به هفتم زنجان سازمان سنجش ملی پرورش استعدادهای درخشان بازه زمانی خاصی تعریف می کند که متقاضیان باید در این بازه زمانی برای ثبت نام اقدام کنند. این بازه زمانی سال گذشته در تاریخ 11 فروردین آغاز شد و تا 25 فروردین ادامه داشت. برای ثبت نام آزمون تيزهوشان ششم به هفتم در سال 1403 نیز پیش بینی می شود این سازمان یک بازه زمانی دو هفته ای که از اواسط فروردین آغاز می شود در نظر بگیرد.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام هنرستان های سمپاد 📞 راهنمای ثبت نام هنرستان تیزهوشان 1403

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم زنجان

متقاضی برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید دارای شرایط ذیل باشد :

  • دانش آموز مشغول به تحصیل در پایه ششم باشد.
  • در تمامی دروس پایه پنجم و ششم نمره توصیفی خیلی خوب کسب کرده باشد. (در صورت کسب نمره خوب فقط در یکی از دروس، متقاضی مشکلی برای ثبت نام در آزمون ندارد)

مرتبط بخوانید : زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم زنجان

برای ثبت نام در آزمون تيزهوشان ششم به هفتم زنجان، متقاضیان می بایست به سایت my.medu.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را طی کنند. برای ثبت نام متقاضی باید کدملی و شماره شناسنامه خود را وارد سایت کند و مدارک مورد نیاز را در سامانه بارگذاری کند. همچنین دانش آموز باید مدارس مورد تقاضای خود را تا سقف سه مدرسه اولویت بندی کند و به سایت ارائه ددهد.

سوالات متداول

  • آزمون تیزهوشان زنجان چند سال یک بار برگزار می شود ؟

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم هرساله برگزار میشود

  • آزمون تیزهوشان ششم به هفتم زنجان و آزمون سنجش هوش چه تفاوتی با هم دارند ؟

آزمون سنجش هوش همان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم است.

  • کسی که یک نمره خوب دارد میتواند در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم زنجان شرکت کند ؟

در صورت داشتن تنها یک نمره خوب متقاضی قادر به شرکت در این آزمون خواهد بود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر