از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی 1402 📞 راهنمای تکمیل ظرفیت در تمام مقاطع

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی در صورت تصمیم خود دانشگاه و خالی ماندن ظرفیت رشته های تحصیلی ، برگزار خواهد شد. داوطلبانی که متقاضی قبولی در دوره روزانه یا پردیس خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی هستند باید برای ثبت نام منتظر باشند که اطلاعیه ثبت نام از سوی دانشگاه منتشر شود و سپس طبق زمانبندی تعیین شده‌ ، برای انتخاب رشته اقدام نمایند. با ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی ، یک شانس دیگر برای قبولی در رشته مورد علاقه خود خواهید داشت اما به شرطی که رتبه شما مناسب باشد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا جزئیات بیشتری از ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی 1402 را شرح دهیم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه های مختلف ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه علامه طباطبایی 1402

برای رشته‌ های کارشناسی علامه طباطبایی ، امکان برگزاری تکمیل ظرفیت وجود دارد. داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده‌ اند ، مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور می باشند و می توانند با انجام انتخاب رشته‌ ، یکبار دیگر شانس خود را برای قبولی در رشته‌ محل مورد تقاضا امتحان کنند. سال گذشته ، تکمیل ظرفیت کارشناسی علامه طباطبایی برگزار نشد و برای سال 1402 نیز فعلا اطلاعیه ای منتشر شده‌ است.

رشته‌ های دانشگاه علامه به شرح زیر هستند که در صورت خالی ماندن ظرفیت این رشته‌ محل ها ، امکان برگزاری تکمیل ظرفیت وجود دارد :

 • زبان و ادبیات عربی
 • مترجمی زبان عربی
 • زبان و ادبیات فارسی
 • حقوق
 • علوم سیاسی
 • علوم تربیتی
 • روانشناسی
 • روابط عمومی
 • حسابداری
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت دولتی
 • مدیریت صنعتی
 • فلسفه
 • روزنامه نگاری
 • و…

مرتبط بخوانید : رتبه دانشگاه علامه طباطبایی

شرابط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علامه طباطبایی

برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور و انجام انتخاب رشته‌ در دانشگاه های مختلف همچون دانشگاه علامه طباطبایی ، باید از شرایط آن آگاهی داشته باشید. این شرایط به شرح زیر می باشند :

 • ثبت نام تکمیل ظرفیت را فقط داوطلبانی می توانند انجام دهند که جزو شرکت کنندگان کنکور سراسری هستند.
 • قبولی در رشته‌ های تکمیل ظرفیت علامه نیازمند داشتن رتبه و تراز خوب است و داوطلبانی که رتبه خوبی ندارند ، پذیرفته نخواهند شد.
 • برای ثبت نام تکمیل ظرفیت علامه طباطبایی ، باید در سایت سنجش انتخاب رشته‌ کنید و نتایج هم در این سامانه اعلام خواهد شد.
 • بعضی از رشته‌ محل های تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه ، مربوط به دوره پردیس خودگردان هستند. در زمان انتخاب این رشته‌ محل ها ، موضوع شهریه دانشگاه را مدنظر داشته باشید.
 • برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ، دفترچه انتخاب رشته‌ منتشر خواهد شد که در این دفترچه ، لیست رشته‌ های ارائه شده‌ از سوی تمام دانشگاه ها ، درج شده‌ است.

مرتبط بخوانید : رتبه لازم برای روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی 1402

آخرین دوره برگزاری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد علامه طباطبایی مربوط به سال 97 است و در چند سال اخیر برگزار نشده‌ است. برای سال 1402 ، فعلا اطلاعیه برگزاری منتشر نشده‌ است اما در صورت وجود ظرفیت های خالی ، احتمال برگزاری وجود دارد. داوطلبان می توانند برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه علامه ، به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. در این سامانه ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌ تکمیل ظرفیت قرار می گیرد و داوطلبان باید پس از بررسی دفترچه و اطلاع از رشته‌ محل ها ، انتخاب رشته‌ اینترنتی را انجام دهند.

احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت برای چه کسانی است 📞 تکمیل ظرفیت تمام دانشگاه های روزانه ، فرهنگیان و آزاد

بنابراین ، ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه علامه به صورت مشترک با ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد سایر دانشگاه ها و در سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد. داوطلبان باید در سایت سنجش انتخاب رشته‌ کنند و منتظر نتایج باشند.

لازم به ذکر است که زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه در اواخر دی ماه خواهد بود و پذیرفته شدگان باید در بهمن ماه برای ثبت نام در دانشگاه اقدام کنند و سپس از اواخر بهمن ماه ، تحصیلات خود را آغاز نمایند.

مرتبط بخوانید : سوالات مصاحبه مدیریت بیمه اکو

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه علامه طباطبایی 1402

تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه علامه طباطبایی ، آخرین بار در سال 97 برگزار شد و رشته‌ های تحصیلی ارائه شده‌ در این مرحله ، مربوط به واحد پردیس خودگردان بودند. برای برگزاری تکمیل ظرفیت در سال 1402 ، فعلا اطلاعیه ای منتشر نشده‌ است و نمی توانیم پیش بینی کنیم که تکمیل ظرفیت برگزار خواهد شد یا خیر. در صورت اجرا شدن مرحله تکمیل ظرفیت ، داوطلبان برای انجام انتخاب رشته‌ باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و با دانلود و بررسی دفترچه ، از لیست رشته‌ محل های ارائه شده‌ اطلاع یابند.

سوالات شما

 • تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی 1402 کی برگزار می شود؟

زمان برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه 1402 فعلا مشخص نیست اما احتمالا در اواخر دی ماه باشد.

 • رشته‌ های تکمیل ظرفیت علامه طباطبایی کدام رشته‌ ها هستند؟

رشته‌ های ارائه شده‌ در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه ، از دوره های روزانه و پردیس خودگردان ارائه می شوند و ظرفیت پذیرش محدودی دارند.

احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت دانشگاه خیام مشهد 📞 ثبت نام بدون و با کنکور تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی خیام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی

تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی 1402 📞 تمام رشته های پیراپزشکی

برگزاری تکمیل ظرفیت رشته های پیراپزشکی مورد تقاضای بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر