از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری 📞 مهلت مجدد ثبت نام دکتری 1403

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری

داوطلبانی که از ثبت نام آزمون دکتری جامانده اند لازم است منتظر تمدید مهلت ثبت نام باشند و نام نویسی خود را در سایت سازمان سنجش انجام دهند. برای تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری ، سایت سازمان سنجش آموزش کشور به مدت چند روز فعال خواهد شد و می توان با پرداخت هزینه ، ثبت نام را انجام داد. همچنین داوطلبانی که ثبت نام کرده‌ اند اما اطلاعات آنها نیازمند ویرایش است ، می توانند در این بازه زمانی به سایت سنجش مراجعه کرده‌ و نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام نمایند. در این مطلب می خواهیم تاریخ تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری 1403 را بررسی کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

شما عزیزان میتوانید برای پیگیری اخبار ثبت نام مجدد آزمون دکتری تخصصی ، با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می توانید ثبت نام دکتری در سایت سنجش را به کمک مشاوران مجرب ما انجام دهید.

مشاوران ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری

ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم تحقیقات در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون باید به موقع اقدام کنند لذا ضروری است از زمانبندی ثبت نام اطلاع داشته باشند. سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه هایی در سایت خود ، زمان ثبت نام را به داوطلبان اطلاع رسانی می کند تا بتوانند نام نویسی خود را انجام دهند. با توجه به اینکه برخی از داوطلبان از زمان ثبت نام بی اطلاع هستند و موفق به ثبت نام در آزمون نمی شوند ، مهلت ثبت نام برای آنها تمدید می گردد.

احتمالا این را هم بپسندید  آزمون دکتری 1403 📞 هر آنچه باید از کنکور دکتری تخصصی بدانید

زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری 1403 از 22 تا 27 آبان ماه بوده‌ است و هم اکتون که در حال مطالعه این مطلب هستید ، زمان ثبت نام به پایان رسیده‌ است. البته با توجه به اینکه آزمون دکتری 1403 در تاریخ 4 اسفندماه برگزار خواهد شد ، ممکن است زمان ثبت نام مجددا تمدید شود و باید منتظر اطلاعیه های سایت سنجش باشیم. می توانید برای پیگیری اخبار تمدید ثبت نام آزمون دکتری 1403 با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مرتبط بخوانید : نحوه ثبت نام ، برگزاری و مصاحبه آزمون دکتری

راهنمای ثبت نام آزمون دکتری در مهلت مجدد

داوطلبان برای ثبت نام آزمون دکتری در مهلت مجدد ، مراحل ثبت نام مشابه با سایر داوطلبان خواهند داشت و باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند. در سایت سازمان سنجش ، لینک پرداخت هزینه آزمون فعال می شود که ابتدا باید مشخصات کارت بانکی را درج کرده‌ و هزینه ثبت نام را در این سامانه پرداخت نمود. بعد از واریز هزینه ثبت نام دکتری ، سریال اعتباری به داوطلب ارائه می شود. داوطلب باید با استفاده از این سریال ، فرم ثبت نام را دریافت کرده‌ و تکمیل نمایند.

بعد از تکمیل فرم ثبت نام دکتری و ثبت در سایت سنجش ، باید اطلاعات به شرح شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام نیز دریافت گردند. در صورت عدم ارائه این کدها از سوی سایت سنجش ، ثبت نام داوطلب ناقص باقی خواهد ماند.

هزینه ثبت نام داوطلبان جامانده از آزمون دکتری

تمام داوطلبان برای ثبت نام در آزمون دکتری باید هزینه پرداخت کنند. هزینه ثبت نام آزمون دکتری در سایت سازمان سنجش قابل پرداخت است که در سال گذشته به مبلغ 600 هزار تومان بود. لازم به ذکر است که این هزینه برای داوطلبانی که در مهلت مجدد ثبت نام می کنند نیز می باشد. به عبارتی ، از این دسته از داوطلبان ، هزینه بیشتری دریافت نخواهد شد. مبلغ 600 هزار تومان که در سایت سنجش پرداخت می شود ، امکان شرکت در آزمون دکتری دانشگاه های سراسری آزاد را فراهم می سازد.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 📞 زمان ، سایت و مراحل ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد

در خصوص هزینه ثبت نام آزمون دکتری لازم است به این نکته هم اشاره کنیم اگر داوطلب در زمان اصلی ثبت نام دکتری هزینه را پرداخت کرده‌ باشد ، می تواند با همان سریال در مهلت مجدد اقدام به ثبت نام نماید و ملزم به پرداخت مجدد هزینه ثبت نام نیست.

مرتبط بخوانید : دکتری چند ترم است

ویرایش ثبت نام آزمون دکتری در مهلت مجدد

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری

برای تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری به مدت 3 تا 4 روز مهلت در نظر گرفته می شود. در این بازه زمانی علاوه بر اینکه سامانه ثبت نام برای جاماندگان فعال خواهد شد ، برخی از داوطلبانی که اطلاعات اشتباه در فرم درج کرده‌ اند نیز می توانند با ورود به سایت سنجش ، به ویرایش اطلاعات اشتباه بپردازند. بدیهی است که در صورت اشتباه بودن مشخصات ثبت نامی ، در زمان پذیرش در دانشگاه مشکل ایجاد خواهد شد مخصوصا اگر اشتباه در معدل باشد.

مرتبط بخوانید شهریه دکتری دانشگاه آزاد

سوالات شما

  • آیا مهلت ثبت نام آزمون دکتری تمدید خواهد شد؟

بله ، معمولا پس از به اتمام رسیدن زمان ثبت نام ، مهلت مجددی برای ثبت نام جاماندگان تمدید می شود.

  • زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری 1403 در چه تاریخی است؟

زمان مجدد ثبت نام آزمون دکتری تا 27 آبان ماه بوده‌ است.

  • هزینه ثبت نام آزمون دکتری برای جاماندگان چقدر است؟

داوطلبان برای ثبت نام آزمون دکتری باید مبلغ 600 هزار تومان بپردازند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر