از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تاریخ ثبت نام آزمون قوه قضاییه 1403 📞 زمان ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تاریخ ثبت نام آزمون قوه قضاییه

آزمون قضاوت قوه قضائیه هر ساله در دو بخش عمومی و اختصاصی برگزار می شود و داوطلبان دارای مدرک تحصیلی و حوزوی واجد شرایط که متقاضی تصدی منصب قضا هستند ، می توانند در این آزمون شرکت کنند. تاریخ ثبت نام آزمون قوه قضاییه توسط سامانه های ثبت نام اطلاع رسانی می شود و فقط در مهلت در نظر گرفته شده‌ امکان ثبت نام وجود دارد. زمان ثبت نام برای آزمون های جذب عمومی و اختصاصی متفاوت است زیرا در سامانه های متفاوت ثبت نام انجام می گیرد. ما در ادامه این مطلب می خواهیم شما را برای زمان ثبت نام راهنمایی کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

سوالات خود را درباره شرایط ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه از مشاوران ما بپرسید تا به طور کامل راهنمایی شوید.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

تاریخ ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه جذب عمومی

آزمون قضاوت قوه قضائیه جذب عمومی هر ساله اجرا می شود و برای ثبت نام باید در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org از بخش سایر آزمون های استخدامی اقدام کرد. اگر می خواهید در این آزمون شرکت کنید لازم است بدانید که زمان ثبت نام در اوایل دی ماه است. برای آزمون پیش رو هنوز تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نیست اما احتمال می دهیم طبق روال سال های قبل ، در دی ماه ثبت نام آغاز شود.

مرتبط بخوانید : ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه – سایت و راهنمای ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه عمومی و اختصاصی

تاریخ ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه جذب اختصاصی

متقاضیان آزمون قضاوت قوه قضاییه برای ثبت نام آزمون باید به سایت qazahrm.ir مراجعه نمایند. در این سامانه تاریخ دقیق ثبت نام اعلام می شود اما برای سال 1403 فعلا مشخص نیست. پیش بینی می کنیم مثل سال های قبل ، ثبت نام از اسفندماه آغاز شود و حدود دو هفته فرصت برای نام نویسی وجود داشته باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه 1403 📞 سایت و راهنمای ثبت نام آزمون قضاوت قوه قضاییه عمومی و اختصاصی

زمان ثبت نام آزمون قضاوت ویژه طلاب 1403

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه و سازمان سنجش برای ثبت نام آزمون قوه قضائیه ویژه طلاب یک زمانبندی مجزا نیز در نظر می گیرد. این دسته از متقاضیان می توانند علاوه بر ثبت نام در موعد تعیین شده‌ برای سایر داوطلبان ، اگر از نام نویسی جا بمانند ، در ابتدای اردیبهشت ماه اقدام به ثبت نام کنند.

مشاوره ثبت نام آزمون قوه قضاییه

برای ثبت نام آزمون قوه قضاییه لازم است به سایت معرفی شده‌ مراجعه کنید و پس از دانلود دفترچه راهنما و مطالعه آن ، اقدام به نام نویسی کنید. در دفترچه راهنمای ثبت نام درباره شرایط آزمون به طور کامل توضیح داده‌ می شود که باید قبل از اقدام به ثبت نام ، شرایط را بررسی نمایید و ببینید واجد شرایط هستید یا خیر.

بعد از بررسی شرایط ثبت نام ، می توانید با پرداخت هزینه در سایت ، مراحل نام نویسی خود را آغاز نمایید. با توجه به اینترنتی بودن‌ فرایند ثبت نام و آشنا نبودن‌ شما عزیزان با مراحل نام نویسی ، در این امر می توانید از تجربه مشاوران مرکز مشاوره پاسخ با ما بهره مند شوید. کارشناسان ثبت نام شما را انجام می دهند و در نهایت کد پیگیری را ارائه می نمایند. جهت ارتباط با مشاوران کافیست تماس حاصل بفرمایید.

مرتبط بخوانید : شرایط ثبت نام ازمون قضاوت قوه قضاییه – شرایط تصدی منصب قضا عمومی و اختصاصی

سوالات شما

  • تاریخ ثبت نام آزمون قوه قضاییه چه زمانی است ؟

برای ثبت نام ازمون قوه قضاییه جذب عمومی و جذب اختصاصی مهلت های متفاوتی در نظر گرفته می شود که در این مطلب بررسی کردیم.

  • آیا مهلت ثبت نام ازمون قوه قضاییه تمدید می شود ؟
احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج آزمون قضاوت 1402 📞 زمان و دریافت نتایج آزمون قضاوت تستی و تشریحی

بله پس از پایان مهلت نام نویسی ازمون قوه قضاییه احتمالا فرصت مجددی برای ثبت نام جاماندگان تمدید شود.

  • برای ثبت نام در آزمون قوه قضاییه به کدام سایت مراجعه کنیم ؟

سایت ثبت نام ازمون قوه قضاییه جذب اختصاصی به نشانی qazahrm.ir می باشد همچنین ثبت نام ازمون جذب عمومی در سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

منابع ازمون قضاوت بانوان

منابع ازمون قضاوت بانوان 📞 معرفی کامل منابع تشریحی ، تستی و مصاحبه

هر ساله بخشی از ظرفیت پذیرش آزمون قضاوت برای داوطلبان خانم در نظر گرفته می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر