از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران 📞 ثبت نام نمونه دولتی متوسطه اول و دوم پسرانه تهران

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران ، دانش آموزان را در دوره های متوسطه اول و دوم جذب می کنند، علاقه مندانی که می خواهند در دوره متوسطه دوم این مدارس قبول شوند باید در آزمون شرکت کنند همچنین قبولی در مقطع متوسطه اول با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی انجام می گیرد. در این مطلب می‌ خواهیم ضمن معرفی بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران ، شرایط و زمان ثبت نام را هم توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید ثبت نام خود در مدارس نمونه دولتی را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد آدرس مدارس نمونه دولتی تهران نزدیک به خود ، منابع آزمون نمونه دولتی نهم، نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون در سایت مای مدیو از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران

بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران در دوره های متوسطه اول و دوم دایر هستند و دانش آموزان تهران می توانند در این مدارس ثبت نام کنند. تمام مدارس نمونه دولتی تهران جزو بهترین مدارس کشور هستند و از نظر سطح آموزشی و کیفیت خدمات ، در سطح بالاتری به نسبت اکثر مدارس قرار دارند.

نکته مهم در خصوص انتخاب مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران برای ادامه تحصیل این است که دانش آموز می‌ تواند مدارس نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب نماید و مکان انتخاب مدرسه از مناطق دور را ندارد. بنابراین شما برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی باید به دنبال مدارسی باشید که نزدیک به محل سکونت شما هستند.

در ادامه ، تعدادی از بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران را با آدرس آنها معرفی کرده ایم. توصیه می شود برای اطلاع از آدرس دقیق مدارس نزدیک به خود ، با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید.

  • پسرانه امام موسی صدر

آدرس : میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به چهارراه پسیان، انتهای خیابان شهید عارف نسب، انتهای کوچه شهید توتونچی

  • پسرانه شهید علی محمد

نشانی : شهرک ژاندارمری، بلوار مرزداران، خیابان البرز، کوچه البرز 7

  • پسرانه رازی

آدرس : خیابان ولیعصر، بالاتر از بلوار میرداماد، جنب مجموعه ورزشی رازی

  • پسرانه ابوعلی سینا

نشانی : ميدان رسالت، خیابان فرجام شرقی، خیابان شهید عبادی، نبش كوچه شهید رحمتی

  • پسرانه امام مهدی (عج)

آدرس : میدان آزادی، شهرک آپادانا، ورودی شرقی

  • پسرانه شهید احمدی روشن

نشانی : خیابان شهید اجاره دار، پایین تر از چهارراه شیخان، پلاک 258

  • پسرانه دانشمند
احتمالا این را هم بپسندید  مدارس نمونه دولتی تهران 1403📞 زمان ، شرایط و سامانه ثبت نام تمام پایه ها

آدرس : نارمک، خیابان شهید آیت، خیابان دین محمدی

مرتبط بخوانید : شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی

ثبت نام متوسطه اول بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران

دوره متوسطه اول به شرح پایه های هفتم ، هشتم و نهم ، در مدارس نمونه دولتی دایر هستند. قبولی در این دوره با ثبت نام در پایه هفتم امکان پذیر می‌باشد و ظرفیت پذیرش پایه های هشتم و نهم با دانش آموزان پایه های قبلی تکمیل می گردد.

دانش‌ آموزان برای ثبت نام کلاس هفتم مدارس نمونه دولتی باید از سوابق تحصیلی و معدل مناسبی برخوردار باشند و مدارک خود را به مدرسه ارائه‌ دهند. بعد از تحویل مدارک به مدرسه نمونه دولتی ، سوابق تحصیلی تمام دانش‌ آموزانی که ثبت نام کرده اند بررسی خواهد شد و بهترین آنها که سوابق تحصیلی مناسبی دارند ، پذیرفته می شوند.

بنابراین اولویت پذیرش با دانش‌آموزانی است که نمرات خوبی دارند. همچنین دانش آموزان باید در مدرسه نزدیک به محل سکونت خود ثبت نام کنند تا شانس قبولی داشته باشند.

ثبت نام متوسطه دوم بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران

پایه های متوسطه دوم به شرح دهم ، یازدهم و دوازدهم را مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران ارائه می کنند. راه قبولی در مقطع متوسطه دوم این مدارس ، شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و کسب نمره مناسب در این آزمون می باشد.

دانش‌ آموزان پایه نهم برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم باید دارای حداقل معدل 17 در پایه هشتم باشند در غیر این صورت امکان ثبت نام را نخواهند داشت. علاوه بر شرط معدل ، دانش‌ آموزان برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مجاز هستند که حداکثر سه مدرسه را انتخاب کرده‌ و اولویت بندی نمایند. مدارس انتخابی باید به محل سکونت نزدیک باشند تا شانس قبولی افزایش یابد.

مرتبط بخوانید : نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی

شهریه مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران

برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران باید شهریه این مدارس را بررسی کنید و از توانمندی مالی خود اطمینان یابید. شهریه مدرسه نمونه دولتی به صورت سالانه دریافت می شود و مبلغ شهریه هم بر اساس پایه تحصیلی ، رشته تحصیلی ، کیفیت مدرسه و برخی دیگر از عوامل ، تعیین می شود.

با توجه به عوامل فوق ، می توانیم بگوییم که حداقل شهریه مدارس نمونه دولتی در دوره متوسطه اول 4 میلیون تومان و در دوره متوسطه دوم 6 میلیون تومان است. همچنین حداکثر شهریه در هر یک از این پایه ها به ترتیب 10 و 12 میلیون تومان می باشد. می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر راجع به شهریه مدرسه نمونه دولتی مدنظر خود ، با مشاوران ما تماس بگیرید.

ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی تهران

اطلاع از ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی تهران به شما کمک می کند که شانس قبولی خود را تخمین بزنید. ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی تهران در پایه های هفتم و دهم بیشتر است و دانش آموزانی که از سایر مدارس می خواهند در نمونه دولتی قبول شوند ، در این پایه تا شانس پذیرش بیشتری دارند.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

ظرفیت پذیرش. سایر پایه ها ، با دانش‌ آموزانی که وارد پایه هفتم و دهم شده‌ اند ، تکمیل می گردد. در بعضی از سال ها که ظرفیت این پایه تا تکمیل نمی شود ، آزمون تکمیل ظرفیت برگزار می شود که ظرفیت پذیرش محدودی هم دارد.

مرتبط بخوانید : لیست مدارس سلام پسرانه 

زمان ثبت نام در مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران

بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران

برای ثبت نام در بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران باید به موقع اقدام نمایید.‌ ثبت نام متوسطه اول که به صورت پیش ثبت نام و بدون آزمون ورودی انجام می گیرد و دانش‌ آموزان باید حداکثر تا اواسط مردادماه و قبل از تکمیل ظرفیت ، ثبت نام نمایند. ثبت نام متوسطه دوم مدارس نمونه دولتی با شرکت در آزمون ورودی انجام می پذیرد و دانش‌آموزان باید در فروردین ماه ، ثبت نام این آزمون را انجام دهند.

مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران

در این مطلب شما را برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران راهنمایی کردیم و توضیح دادیم که این مدارس در دوره های متوسطه اول و دوم ، دانش آموزان را پذیرش می‌ کنند. برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی باید منابع مناسبی را مطالعه کنید و برنامه ریزی درسی اصولی داشته باشید. از این‌رو توصیه می شود با مشاوران مرکز تحصیلی پاسخ با ما ، ارتباط برقرار کنید و از خدمات مشاوره تحصیلی قبولی در آزمون نمونه دولتی بهره مند شوید.

مرتبط بخوانید : نحوه تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی

سوالات شما

  • آدرس بهترین مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران کجاست؟

مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران متعدد هستند که در این صفحه ، تعدادی از آنها را معرفی کرده‌ ایم.

  • برای قبولی در مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران به چه معدلی نیاز است؟

شرط معدل لازم برای شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم ، حداقل معدل 19 می باشد.

  • آیا شهریه مدارس نمونه دولتی پسرانه تهران زیاد است؟

شهریه مدارس نمونه دولتی به نسبت مدارس غیرانتفاعی مناسب تر است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم 1403 📞 راهنمای شرکت در آزمون ها و نحوه ثبت نام

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم از آزمون های پرمتقاضی در سطح مدارس است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر