از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

بهترين دبيرستان دخترانه تهران 📞 معرفی 8 دبیرستان برتر دخترانه در تهران

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

بهترين دبيرستان دخترانه تهران

دانش آموزان بعد از اتمام تحصیلات ابتدایی وارد دوره متوسطه اول و سپس متوسطه دوم می شوند که هر دو این مقاطع از اهمیت بالایی برخوردار هستند. دانش آموزان در مقطع متوسطه اول ، انتخاب رشته خود را انجام می دهند و با ورود به پایه دهم نیز تحصیلات تخصصی آنها در رشته ای که انتخاب کرده اند ، آغاز می شود. با توجه به مهم بودن دوران تحصیلی متوسطه اول و دوم ، مدرسه ای که دانش آموز در آنجا تحصیل می کند باید از سطح کیفی لازم برخوردار باشد. بسیاری از والدین و دانش آموزان تهرانی به دنبال بهترين دبيرستان دخترانه تهران هستند تا تحصیلات با کیفیتی داشته باشند. در این مطلب می خواهیم به معرفی بهترین دبیرستان های دخترانه در مناطق مختلف تهران بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

شما عزیزان می توانید برای بهره مندی از مشاوره انتخاب مدرسه و همچنین اطلاع از آدرس مدارس مختلف تهران ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی بهترين دبيرستان دخترانه تهران

دبیرستان های دخترانه تهران در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم دایر هستند و دانش آموز می تواند با در نظر گرفتن شرایط خود ، در یکی از این مدارس ثبت نام نماید. در ادامه ، لیستی از بهترین مدارس متوسطه اول و دوم دخترانه در تهران را معرفی کرده ایم :

دبیرستان دخترانه مدیران پارسا

یکی از بهترين دبيرستان های دخترانه تهران که به صورت غیرانتفاعی اداره می شود ، دبیرستان دخترانه مدیران پارسا می باشد. این مدرسه در سال 2013 به عنوان بهترین مدرسه خاورمیانه انتخاب شده است و کسب این رتبه در خاورمیانه ، نشان از امکانات پیشرفته و سطح کیفی بالای آن دارد. در مدرسه مدیران پارسا ، اساتید کنکوری ماهر و مجرب تدریس می کنند و دانش آموزان به امکاناتی همچون پانسیون مطالعاتی ، کتابخانهذ ، کلاس های هنری ، کلاس های ورزشی و … دسترسی دارند.

در این مدرسه ، کارگاه های خودشناسی و مهارت های زندگی برگزار می شود تا دانش آموزان با شناخت خود بتوانند آینده شغلی و تحصیلی بهتری داشته باشند. ثبت نام مدرسه دخترانه مدیران پارسا از طریق شرکت در آزمون ورودی امکان پذیر می باشد و متقاضیان برای اطلاع از زمانبندی ثبت نام و برگزاری آزمون و همچنین شرایط شرکت در آزمون ، باید به سایت دبیرستان مراجعه نمایند.

مجتمع آموزشی ابوریحان از بهترين دبيرستان های دخترانه تهران

برای معرفی یکی دیگر از بهترين دبيرستان های دخترانه تهران ، مجتمع آموزشی ابوریحان را معرفی می کنیم. این مدرسه در مقاطع متوسطه اول و دوم دایر است و در خیابان شریعتی تهران واقع می باشد. تحصیل در دبیرستان دخترانه ابوریحان ، سختی های خودش را دارد زیرا کادر مدرسه سخت گیر هستند و فقط دانش آموزان دارای معدل بالا و سخت کوش می توانند در این مدرسه تحصیل کنند. دانش آموزان هر یک از پایه های تحصیلی ، هر ساله بخشی از مباحث درسی سال تحصیلی آینده را نیز فرا می گیرند و در طول سال تحصیلی نیز در چند آزمون جامع شرکت می کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  روش ثبت نام در سامانه سپند - ورود به سامانه سرویس مدارس

مزیت دیگر تحصیل در دبیرستان دخترانه ابوریحان ، تمرکز بر روی درس زبان انگلیسی است و دانش آموزان در زمان فارغ التحصیلی به تسلط مناسبی از زبان انگلیسی خواهند رسید. اگر می خواهید در این مدرسه پذیرفته شوید ، باید معدل مناسبی داشته باشید و در آزمون ورودی نیز قبول شوید. همچنین باید توانمندی لازم در پرداخت شهریه را داشته باشید.

مرتبط بخوانید : بهترین مدارس تهران

مجتمع آموزشی روشنگران

مجتمع آموزشی روشنگران یکی از مدارس دخترانه برتر در تهران است که از دوره ابتدایی تا متوسطه دوم ، دانش آموزان باهوش و معدل بالا را پذیرش می کند. قبولی در این مدرسه نیازمند معدل مناسب است و دانش آموزان باید در آزمون ورودی هم شرکت کنند. البته ثبت نام دانش آموزان ابتدایی بدون آزمون ورودی انجام می گیرد. در مجتمع آموزشی روشنگران تاکید بسیاری بر نظم ، برنامه ریزی و هدفمندی وجود دارد و کیفیت بالایی در آزمون دانش آموزان مخصوصا در دوره متوسطه دوم وجود دارد. دانش آموزان این مدرسه هر ساله رتبه های درخشانی از کنکور را به خود اختصاص می دهند و در المپیادهای علمی نیز آمار خوبی دارند.

مرتبط بخوانید : لیست مدارس سلام دخترانه

دبیرستان دخترانه غیر دولتی ابوریحان 

دبیرستان دخترانه غیر دولتی ابوریحان از بهترین دبیرستان های دخترانه در تهران به شمار می رود و از نظر کیفیت آموزشی در سطح بالایی قرار دارد. دانش آموزان این مدرسه در کلاس های فوق برنامه رباتیک ، هنر ، کامپیوتر ، زبان پیشرفته ، زبان معمولی و … شرکت می کنند. این مدرسه سخت گیری های زیادی دارد و فقط دانش آموزانی که سخت کوش و پرتلاش باشند می توانند تحصیل کنند.

دبیرستان دخترانه غیر دولتی ابوریحان در خیابان شریعتی و سه راه قیطریه واقع شده است و فقط هم پایه های هفتم ، هشتم و نهم را ارائه می کند. اگر به دنبال مدرسه با امکانات خوب و کیفیت بالا در این منطقه از تهران هستید ، ثبت نام در دبیرستان دخترانه غیر دولتی ابوریحان را به شما پیشنهاد می کنیم.

احتمالا این را هم بپسندید  تبصره امتحان نهایی چیست ؟ - شرایط تبصره امتحان نهایی نهم و دوازدهم

دبیرستان غیر دولتی خرد از بهترين دبيرستان های دخترانه تهران

دبیرستان غیر دولتی خرد مدرسه ای با امکانات آموزشی و رفاهی خوب است و از نظر سخت گیری هم سخت گیری های بی مورد ندارد. در این مدرسه ، کلاس ها با تعداد دانش آموز کم برگزار می شوند و همین موضوع باعث می شود که معلم تمرکز بیشتری بر روی تک تک دانش آموزان خود داشته باشد. دبیرستان غیر دولتی خرد در منطقه ولنجک قرار دارد و به دلیل آنکه غیرانتفاعی است ، دانش آموزان باید شهریه بپردازند.

مرتبط بخوانید : آیا مدارس سلام خوب هستند

دبیرستان غیر دولتی ابوعلی سینا

برای ثبت نام در یکی از بهترین دبیرستان های دخترانه تهران می توانید در دبیرستان غیر دولتی ابوعلی سینا ثبت نام کنید. این مدرسه در ستارخان واقع شده است. این مدرسه ، برنامه درسی بسیار منظم و هدفمندی دارد و کادر آموزشی نیز اکثرا جوان هستند. اگر با شهریه مدرسه غیرانتفاعی مشکلی ندارید ، می توانید در دبیرستان غیر دولتی ابوعلی سینا ثبت نام کنید اما این نکته را هم بدانید که کلاس های مدرسه کمی شلوع هستند.

دبیرستان دولتی فضیلت 1

بهترين دبيرستان دخترانه تهران

برای ثبت نام در بهترين دبيرستان دخترانه تهران که دولتی باشد ، دبیرستان دولتی فضیلت 1 را به شما معرفی می کنیم. این مدرسه دارای کادری مجرب ، با دانش بالا و تلاش گر است و دانش آموزان به امکانات و تجهیزات نسبتا مناسبی دسترسی دارند. البته به دلیل آنکه دولتی است ، تعداد دانش آموزان زیادی دارد و کلاس ها نسبتا شلوغ هستند.

مرتبط بخوانید :بهترین مدارس لاکچری تهران

دبیرستان غیر دولتی کوشش از بهترين دبيرستان های دخترانه تهران

برای ثبت نام در بهترین دبیرستان دخترانه تهران در محدوده ظفر می توانید ثبت نام دبیرستان غیر دولتی کوشش را انجام دهید. این مدرسه ، کادر آموزشی مجرب و توانمندی دارد و محیط و فضای مدرسه نیز بانشاط و بزرگ است. دبیرستان غیر دولتی کوشش از نظر سخت گیری به نسبت مدارس دیگر ، سخت گیری های کمتری داشته و شهریه مناسب تری دارد.

سوالات شما

  • بهترين دبيرستان های دخترانه تهران کدام است؟

با مطالعه این مطلب می توانید از لیست بهترين دبيرستان های دخترانه تهران اطلاع یابید.

  • آیا تمام دبیرستان های دخترانه برتر در تهران غیرانتفاعی هستند؟

خیر ، مدارس برتر تهران شامل مدارس دولتی ، نمونه دولتی ، تیزهوشان و غیرانتفاعی هستند.

  • مدارس برتر تهران چه امکاناتی دارند؟

اکثر مدارس برتر امکاناتی همچون سالن مطالعه ، آزمایشگاه زیست ، آزمایشگاه شیمی ، کارگاه فنی و … را در اختیار دانش آموزان خود قرار می دهند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترین مدارس لاکچری تهران

بهترین مدارس لاکچری تهران 📞 معرفی مدارس متوسطه اول ، دوم و دبستان لوکس تهران

بسیاری از والدین و دانش آموزان تهرانی به دنبال بهترین مدارس لاکچری تهران هستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر