از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

بارکد کتاب درسی 📞 راهنمای استفاده و دانلود نرم افزار QR Code بارکد کتاب درسی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

بارکد کتاب درسی

طرح بارکد کتاب درسی با هدف دسترسی آسان دانش آموزان به محتواهای آموزشی رایگان ارائه شده است. در سال تحصیلی قبل بسیای از دانش آموزان در یادگیری مباحث مشکل داشتند و خانواده‌ ها برای تدریس کتاب‌ ها به فرزندان خود آموزش‌ های لازم را ندیده بودند مخصوصا دانش آموزان پایه های ابتدایی که به منابع آموزشی معتبر نیز دسترسی نداشتند ، مشکلات زیادی را برای آن‌ها و فرزندانشان ایجاد کرد. به همین علت ، سازمان آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جدید تصمیم گرفته است که با اجرای طرح بارکد درسی ، این مشکلات را از میان بردارد و کیفیت آموزش های مجازی تا حد قابل توجهی افزایش یابد. در ادامه این مطلب ، راهنمای استفاده و دانلود نرم افزار QR Code بارکد کتاب درسی را ارائه کرده ایم. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای دانلود ، نصب و استفاده از نرم افزار QR Code با مشکلی مواجه شده اید و نیاز به راهنمایی دارید ، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

راهنمای استفاده از بارکد کتاب درسی

برای هر یک از مباحث و صفحات تمام کتاب های درسی ، فیلم های آموزشی تهیه شده است که این فیلم ها در سایت رشد بارگذاری می شوند تا اگر دانش آموزی در یادگیری مباحثی مشکل داشت ، بتواند با اسکن بار کد صفحات کتاب ، به فیلم های آموزشی با کیفیت دسترسی داشته و مشکلات خود را رفع کند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام کتاب درسی نهم 1403 📞 نحوه سفارش کتب درسی کلاس نهم

با اجرا شدن این طرح از ابتدای مهرماه  1400 ، دانش آموزان علاوه بر متن کتاب و توضیحات معلم ، از فیلم های آموزشی رایگان و با کیفیت نیز بهره مند خواهد شد و می توانند فیلم های آموزشی را دانلود و ذخیره کرده و در واقع نیاز که دسترسی به معلم ندارند ، از آنها استفاده کنند. در سال 1403 نیز استفاده و دانلود نرم افزار QR Code بارکد کتاب درسی ، امکان پذیر است و می توانید با دانلود نرم افزار ، از امکانات آن بهره مند شوید.

در این رابطه بخوانید : مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی

دانلود نرم افزار QR Code بارکد کتاب درسی

استفاده از بارکد کتاب های درسی توسط گوشی های هوشمند و تبلت امکان پذیر است. هم اکنون نیز حدود 200 کتاب ابتدایی و متوسطه نظری و 244 کتاب دوره متوسطه فنی حرفه ای و کاردانش بارکد دار شده اند. اسکن QR Code بر روی صفحات کتاب های درسی ، دانش آموزان را مستقیم وارد شبکه ملی رشد می کند.

برای استفاده از بار کد کتاب درسی نیاز است که نرم افزار مربوطه بر روی گوشی نصب شود. نصب این نرم افزار نیز کار سختی نیست و روش استفاده از آن در قالب یک ویدئو در شبکه رشد بارگذاری شده و قابل دریافت است.

سوالات متداول

  • بارکد کتاب درسی چیست ؟

در سال تحصیلی جدید ، تمام کتاب های درسی بار کد دار می شوند. دانش آموزان با استفاده از این کد ها می توانند به فیلم های آموزشی دروس ، دسترسی داشته اشند.

  • نحوه استفاده از بارکد کتاب درسی به چه صورت است ؟ 
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام کتاب درسی 1403 📞 زمان ، هزینه و نحوه ثبت نام اینترنتی کتب درسی

دانش آموز با اسکن بار کد هر یک از صفحات کتاب درسی مستقیما وارد سایت ملی رشد می شود. سپس می توانند فیلم آموزشی آن صفحه را مشاهده کنند.

  • برای استفاده از بارکد کتاب درسی چه نرم افزاری را باید نصب کنیم ؟

نرم افزاری که باید برای اسکن بار کد کتاب درسی نصب شود ، نرم افزار QR Code می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی 📞 زمان و راهنمای خرید کتب درسی

دانش آموزان کلاس نهم پس از انتخاب رشته انسانی و برای ورود به پایه دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر