از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir ✨ راهنمای کامل

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

به منظور ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات داوطلبان کنکوری ، سامانه جدیدی به آنها معرفی شده است و باید در زمانی که اعلام می شود ، به سایت مراجعه کرده و سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند. سامانه مربوط برای ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات ، سایت مای مدیو به نشانی my medu ir می باشد. اگر با این سامانه و چگونگی دریافت سوابق تحصیلی از آن آشنایی ندارید ، لطفا در ادامه مطلب همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

معرفی سامانه ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات

تا سال های گذشته ، دریافت سوابق تحصیلی به منظور شرکت در کنکور سراسری ، با مراجعه به سامانه دیپ کد امکان پذیر بود و دانش آموزان کلاس دوازدهمی و همچنین داوطلبان نظام قدیم می بایست با مراجعه به این سامانه ، سوابق تحصیلی خود را دریافت می کردند و سپس می توانستند ثبت نام کنکور سراسری را با ارائه کد سابقه تحصیلی خود ارائه دهند.

هم اکنون و برای کنکور سراسری 1402 ، سامانه دیگری جهت دریافت کد سوابق تحصیلی معرفی شده است که سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir می باشد. برای ورود به این سامانه ، فیلترشکن دستگاه خود را خاموش کنید و سپس سوابق تحصیلی را دریافت نمایید.

مرتبط بخوانید : ایجاد سابقه تحصیلی

مراحل ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

 • ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در سایت مای مدیو ، وارد این سامانه به نشانی my.medu.ir شوید و سپس نقش ” والدین و سایر” را در گزینه مربوط به “ورود از درگاه دولت” انتخاب نمایید.
احتمالا این را هم بپسندید  ترمیم معدل کارشناسی پیام نور - شرایط جدید ترمیم معدل کارشناسی پیام نور

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

 • شماره تلفن همراه خود را با کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر ، درج کنید و سپس بر روی گزینه “ارسال رمز یکبار مصرف” کلیک کنید.

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

 • سپس کدی برای شما ارسال می شود که باید آن را درج نمایید.

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

 • اطلاعات هویتی مورد خواست به شرح کد ملی و تاریخ تولد خود را درج نمایید و بر روی گزینه “ثبت اطلاعات” کلیک کنید.

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

 • در مرحله بعدی باید کدپستی را درج کنید.

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

 • پس از مراحل فوق ، وارد صفحه ای از سامانه می شوید که باید گزینه “سوابق تحصیلی” را انتخاب کنید.

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

 • در قدم ، کد 19 رقمی سوابق تحصیلی خود را مشاهده خواهید کرد که باید آن را یادداشت نمایید.

ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

علاوه بر راهنمای تصویری فوق برای دریافت سوابق تحصیلی از سایت مای مدیو ، مراحل ترمیم نمره نیز به صورت زیر است :

 • اگر سال ها قبل از شاخه‌ های نظری ، کاردانش و فنی و حرفه‌ ای دوره متوسطه و پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شده اید ، باید با دریافت کد سوابق تحصیلی خود و سایر مدارک ، به مدارس بزرگسال دولتی مراجعه کرده و ثبت نام نمایید.
 • طلاب حوزه‌های علمیه دارای مدرک سطح یک باید با دریافت کد سوابق تحصیلی خود و سایر مدارک ، به مدارس بزرگسال دولتی مراجعه کرده و ثبت نام نمایید.
 • فارغ‌ التحصیلان و دانش‌ آموزان پایه دوازدهم مدارس بین‌ الملل باید با دریافت کد سوابق تحصیلی خود و سایر مدارک ، به مدارس بزرگسال دولتی مراجعه کرده و ثبت نام نمایید.
 • دارندگان مدرک معادل دوره متوسطه و پیش‌دانشگاهی صادره از کمیسیون ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی لازم است همراه با مدارک خود و همچنین کد سوابق تحصیلی ، به مدارس بزرگسال دولتی مراجعه کرده و ثبت نام نمایید.
 • دانش‌ آموزان پایه دوازدهم شاخه نظری در صورت تمایل به شرکت در کنکور گروه آزمایشی غیرمتناظر با رشته تحصیلی خود ، باید مدارک و کد سوابق تحصیلی خود را به مدرسه محل تحصیل ارائه دهند و در امتحانات نهایی رشته تحصیلی مورد تقاضا شرکت نمایند.
احتمالا این را هم بپسندید  کد سوابق تحصیلی ۱۹ رقمی 📞 زمان و سایت دریافت کد سوابق تحصیلی

پس از ثبت نام و شرکت در امتحانات نهایی ، می توانید از تاریخ 10 خردادماه تا 10 تیرماه 1402 ، به سایت خدمات وزارت آموزش و پرورش به نشانی my medu ir مراجعه کرده و از نمراتی که کسب کرده اید اطلاع یابید.

مرتبط بخوانید : راهنمای مشکلات و پشتیبانی سایت مای مدیو mymedu ir

زمان اقدام به ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

برای ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir فرصت زیادی ندارید و از تاریخ 14 فروردین ماه 1402 زمان آن آغاز می شود. داوطلبان باید تا قبل از اتمام مهلت ثبت نام کنکور سراسری ، به سایت مای مدیو مراجعه کنند و بعد از گرفتن کد سوابق تحصیلی خود از این سامانه ، مجاز خواهند بود که در سایت سنجش ثبت نام کنکور سراسری را انجام دهند.

همچنین متقاضیان ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمره ، باید از تاریخ 20 فروردین ماه 1402 تا 30 فروردین ماه 1402 برای انتخاب دروس مورد نظر جهت شرکت در آزمون های ترمیم معدل ، اقدام می کردند.

سوالات شما

 • نحوه ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در کنکور سراسری 1402 چگونه است؟

برای ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات جهت شرکت در کنکور سراسری باید به سایت مای مدیو مراجعه کنید.

 • چه زمانی می توانیم برای ترمیم نمرات اقدام کنیم؟

زمان دریافت سوابق تحصیلی حداکثر تا آخرین روز ثبت نام کنکور سراسری می باشد و برای ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات نیز باید در اواخر فروردین ماه اقدام کنید.

 

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد سوابق تحصیلی را کجا وارد کنیم

کد سوابق تحصیلی را کجا وارد کنیم 📞 ارائه کد سوابق تحصیلی برای ثبت نام کنکور 1403

کد سوابق تحصیلی را کجا وارد کنیم؟ آیا کد سوابق تحصیلی باید در فرم ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر