از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعلام نتایج نظام مهندسی عمران 1402📞 زمان اعلام نتایج 3 نوبت آزمون نظام مهندسی عمران

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعلام نتایج نظام مهندسی عمران

شرکت کنندگان آزمون نظام مهندسی عمران به منظور دریافت پروانه مهندسی خود باید منتظر جواب آزمون باشند. اعلام نتایج نظام مهندسی عمران به صورت همزمان و مشترک با اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی سایر رشته ها خواهد بود و داوطلبان با ارائه اطلاعات خود در سامانه ای که ثبت نام کرده‌ اند، می توانند از نتیجه مطلع شوند. در ادامه این مطلب می خواهیم جزئیات اعلام نتایج نظام مهندسی عمران 1402 را مورد بررسی قرار دهیم لطفا همراه ما باشید.

شما داوطلبان عزیز می توانید برای راهنمایی در خصوص اعلام نتایج و اعتراض به آزمون نظام مهندسی با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون نظام مهندسی عمران 1402

آزمون نظام مهندسی هر ساله توسط وزارت راه و شهرسازی برای رشته های مختلفی برگزار می گردد و داوطلبان واجد شرایط سنی و دارای مدارک تحصیلی لازم می توانند در این آزمون شرکت کنند. مدتی پس از اتمام فرایند ثبت نام ، نوبت به برگزاری آزمون می رسد و پس از آن هم داوطلبان باید منتظر اعلام نتایج باشند. همانطور که بسیاری از شما اطلاع دارید، در سال 1402 بر خلاف سال های قبل که آزمون دو بار برگزار می شد ، 3 بار برگزار خواهد شد که یک نوبت از آن هم اکنون اجرا شده‌ است اما به زمان برگزاری آزمون نوبت های دوم و سوم مانده‌ است.

اعلام نتایج نوبت اول

آزمون نظام مهندسی نوبت اول در اردیبهشت ماه برگزار شد و داوطلبان بسیاری هم در این آزمون حضور داشتند. همچنین نتایج آزمون نوبت اول اعلام شده‌ است که تاریخ آن در 28 تیرماه 1402 بود. اگر در آزمون نوبت اول شرکت کرده‌ اید ، هم اکنون می توانید به سامانه مراجعه کرده‌ و کارنامه تان را دریافت کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  جواب آزمون نظام مهندسی 1402 📞 دریافت نتایج 3 نوبت آزمون نظام مهندسی

اعلام نتایج نوبت دوم

آزمون نظام مهندسی نوبت دوم برای تمام رشته های مهندسی از جمله رشته عمران برگزار می گردد. داوطلبانی که در نوبت اول این آزمون شرکت کرده‌ یا نکرده‌ اند می توانند در آزمون نوبت دوم نیز حضور پیدا کنند. زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی عمران نوبت دوم در شهریورماه خواهد بود و احتمالا در آبان ماه نیز نتایج آن اعلام گردد.

اعلام نتایج نوبت سوم

آزمون نظام مهندسی رشته عمران در نوبت سوم هم برگزار خواهد شد. داوطلبانی که در نوبت های اول و دوم موفق به کسب نمره مناسب نشده‌ اند می توانند در نوبت سوم هم حضور داشته باشند و با نمره آزمون بهتر ، برای مراحل بعدی اقدام نمایند. طبق اعلام منابع رسمی، زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی 1402 برای نوبت سوم در دی ماه خواهد بود. بنابراین نتایج آن نیز احتمالا در اسفندماه اعلام گردد.

مرتبط بخوانید : سهمیه ایثارگران در آزمون نظام مهندسی

سایت دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی عمران 1402

شرکت کنندگان آزمون نظام مهندسی عمران برای مشاهده نتایج آزمون خود باید از طریق سایت inbr.ir اقدام کنند. این سامانه ، لینک دریافت نتایج را فعال خواهد کرد که با ارائه اطلاعات مورد خواست می توان کارنامه را دریافت نمود.

  • به منظور دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی خود از سایت inbr.ir ، بعد از ورود به این سامانه گزینه “سامانه آزمون های ورود به حرفه” را انتخاب نمایید.
  • پس از وارد شدن به سامانه آزمون های ورود به حرفه ای ، لازم است بر روی گزینه آزمون مدنظر خود کلیک کنید و سپس لینک مربوط به آزمونی که در آن شرکت کرده‌ اید را انتخاب نمایید.
احتمالا این را هم بپسندید  آزمون نظام مهندسی برق 📞 راهنمای کامل ثبت نام و شرکت در آزمون نظام مهندسی برق

در قدم بعدی ، سه روش برای مشاهده نتایج خود پیش رو خواهید داشت :

  • روش اول: دریافت نتایج با استفاده از مشخصات فردی به شرح نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش دوم: دریافت نتایج با استفاده از شماره ملی ، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش سوم: دریافت نتایج با استفاده از شماره داوطلبی به شرح شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد

یکی از روش ها را انتخاب کرده‌ و اطلاعات خود را درج کنید. سپس بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید تا کارنامه نمایش داده‌ شود.

اعتراض به اعلام نتایج نظام مهندسی عمران 1402

اعلام نتایج نظام مهندسی عمران

بعد از اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی عمران ، برخی از داوطلبان از نتایج آزمون خود راضی نیستند و تقاضای اعتراض دارند. اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی از طریق تکمیل فرم امکان پذیر می باشد و تمامی درخواست های اعتراض مورد بررسی قرار خواهند گرفت. برای اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی ، لینکی تحت عنوان “ثبت اعتراض به پاسخنامه آزمون” در سایت inbr.ir فعال خواهد شد و داوطلب با ارائه اطلاعات می توان اعتراض خود را مطرح کند.

مرتبط بخوانید : فرم اعتراض به آزمون نظام مهندسی

سوالات شما

  • نتایج نظام مهندسی عمران 1402 کی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی عمران برای سه نوبت این آزمون در تاریخ های متفاوتی است که در این مطلب بررسی کرده‌ ایم.

  • نحوه دریافت نتایج نظام مهندسی عمران چگونه است؟

دریافت نتایج نظام مهندسی عمران از طریق سایت inbr.ir امکان پذیر می باشد.

  • چگونه می توان به نتایج نظام مهندسی عمران اعتراض کرد؟

برای اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی باید فرم اعتراض را تکمیل کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال 📞 آزمون نظام مهندسی چند نوبت است

برای بسیاری از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی شرکت کنند ، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر