از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آزمون تیزهوشان کلاس چهارم ابتدایی 📞 راهنمای شرکت در آزمون تیزهوشان کلاس چهارم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آزمون تیزهوشان کلاس چهارم ابتدایی

بسیاری از والدین دارای فرزند ابتدایی تمایل دارند که فرزند آنها در مدرسه تیزهوشان تحصیل کند زیرا این مدارس از سطح آموزشی بالایی برخوردار هستند و دانش آموزان به امکانات و خدمات آموزشی و رفاهی بیشتری دسترسی دارند. آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به صورت هر ساله برگزار می نماید و شرکت کنندگان این آزمون ، داوطلبانی هستند که از سطح درسی و استعداد بالایی برخوردار هستند. در ادامه این مطلب می خواهیم راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان کلاس چهارم ابتدایی را ارائه کنیم. لطفا همراه ما باشید.

شما دانش آموزان عزیز می توانید برای بهره مندی از مشاوره ثبت نام مدارس ، با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آزمون تیزهوشان کلاس چهارم ابتدایی

مقطع ابتدایی شامل پایه تحصیلی از کلاس اول تا کلاس ششم ابتدایی است و این مقطع را مدارس دولتی ، شاهد ، غیرانتفاعی ، هیات امنایی و … ارائه می کنند. پایه های ابتدایی متاسفانه در مدارس تیزهوشان و همچنین مدارس نمونه دولتی دایر نیستند بنابراین برای پذیرش دانش آموز در کلاس چهارم ابتدایی مدرسه تیزهوشان ، آزمونی وجود ندارد.

بنابراین اگر کلاس سوم هستید و می خواهید وارد پایه چهارم شوید و یا کلاس چهارم را به اتمام رسانده اید و می خواهید در کلاس پنجم ثبت نام کنید ، بهتر است بدانید که آزمون تیزهوشان برای پایه تحصیلی شما برگزار نمی شود و شما در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم امکان ورود به این مدارس را خواهید داشت.

با توجه به عدم برگزاری آزمون تیزهوشان برای پایه های ابتدایی ، شما برای ثبت نام در مدارس با کیفیت تر می توانید وارد مدارس برتر شاهد ، غیر انتفاعی ، مدارس سلام و … شوید که همچون مدارس تیزهوشان دارای سطح بالایی هستند.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان 1403 📞 زمان و سایت اعلام نتایج تکمیل ظرفیت هشتم

مرتبط بخوانید : آیا مدارس شاهد در کنکور سهمیه دارند

آزمون تیزهوشان در کدام پایه ها برگزار می شود

احتمالا برای شما هم سوال است که آزمون تیزهوشان در کدام پایه ها برگزار می شود و شما در کدام پایه مجاز به شرکت در این آزمون هستید. در این رابطه باید بگوییم که آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می کند و دانش آموزان در پایه های ششم و نهم می توانند در این آزمون شرکت نمایند. در واقع ، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود و آزمون ورودی به مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد.

مرتبط بخوانید : آزمون تیزهوشان چگونه است

آزمون های آزمایشی تیزهوشان برای پایه چهارم 

دانش آموزان کلاس چهارم که تمایل دارند در مقطع متوسطه اول وارد مدرسه تیزهوشان شوند ، می توانند از هم اکنون که فرصت زیادی تا برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باقی مانده است ، در آزمون های آزمایشی تیزهوشان شرکت نمایند. هدف از برگزاری آزمون های آزمایشی تیزهوشان ، آشنا کردن دانش آموزان با سبک طراحی سوالات آزمون می باشد تا آمادگی بیشتری برای حضور در آزمون داشته باشند.

سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم عمدتا از بخش هوش و استعداد تحلیلی هستند و کمتر سوالی از کتاب های مدرسه طراحی می شود. با توجه به این امر ، شما برای آمادگی آزمون تیزهوشان باید سوالات هوش را مطالعه کنید و در آزمون های آزمایشی هوش شرکت نمایید. با دو سال تمرین و مطالعه برای آزمون تیزهوشان ، احتمالا به تسلط بالایی خواهید رسید و می توانید آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید.

مرتبط بخوانید : سهمیه مدارس نمونه دولتی در کنکور

مشاوره برنامه ریزی شرکت در آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان کلاس چهارم ابتدایی

آزمون تیزهوشان پر متقاضی ترین آزمونی است که در سطح مدارس برگزار می شود و دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه های ششم ابتدایی و هفتم متوسطه اول ، امکان شرکت در این آزمون ها را دارند. با توجه به رقابت سنگین میان دانش آموزان در آزمون تیزهوشان و سطح بالای تمام دانش آموزان ، شما برای موفقیت در این آزمون باید برنامه ریزی اصولی داشته باشید و از منابع مناسب استفاده نمایید همچنین شرکت در آزمون های آزمایشی مختلف ، ذهن شما را برای حضور در آزمون آماده می کند.

احتمالا این را هم بپسندید  مدارس سمپاد 📞 معرفی و لیست مدارس سمپاد و راهنمای ثبت نام

می توانید برای بهره مندی از مشاوره برنامه ریزی شرکت در آزمون تیزهوشان با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس حاصل بفرمایید. مشاوران می توانند برای دانش آموزان کلاس چهارمی و پنجمی که در سال های آینده تصمیم به شرکت در آزمون تیزهوشان دارند ، برنامه ریزی کنند و منابع مناسب را معرفی نمایند. همچنین برای شرکت در آزمون های آزمایشی تیزهوشان ، راهنمایی های لازم را ارائه خواهند کرد.

سوالات شما

  • آزمون تیزهوشان کلاس چهارم ابتدایی کی برگزار می شود؟

آزمون تیزهوشان در مقطع ابتدایی برگزار نمی شود. در این مطلب توضیحات کامل تری ارائه کرده ایم.

  • منظور از آزمایش آزمایشی تیزهوشان کلاس چهارم چیست؟

دانش آموزان کلاس چهارمی می توانند با شرکت در آزمون های آزمایشی تیزهوشان ، با شیوه طراحی سوالات و سبک آزمون آشنا شوند و آمادگی بیشتری برای حضور در آزمون داشته باشند.

  • آزمون تیزهوشان در کدام پایه ها برگزار می شود؟

آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای پایه های هفتم و دهم برگزار می نماید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر