از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

iau ir پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی – لینک ورود و راهنمای سایت جدید دانشگاه آزاد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

iau ir پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی

 

پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی iau ir همزمان با نیمه شعبان 1400 و در حاشیه مراسم افتتاحیه مجازی دبیرخانه علمی مطالعات راهبردی مهدویت با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر محمدمهدی طهرانچی و همچنین جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد. پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی در مقایسه با وب سایت قبلی ویژگی‌ های فنی و خدمات مطلوب تری را ارائه می دهد و این پورتال امکان یکسان سازی گرافیکی تمامی سایت ‌های واحدهای دانشگاهی را فراهم می سازد.

سوالات خود را درباره نحوه ورود و استفاده از بخش های مختلف پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی ( iau ir ) از مشاوران ما بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

لینک ورود و راهنمای پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی ( iau ir )

پورتال جدید دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی www.iau.ir  از ویژگی های فنی و خدمات مطلوبی برخوردار است و رابط گرافیکی بهتری را برای مراحعان فراهم می سازد تا ورود به بخش های مختلف سایت آسان تر باشد. در پورتال جدید تمام سامانه های خدماتی مثل سامانه آموزشیار ، سامانه پژوهشیار ، سامانه نقل و انتقال دانشجویی منادا ، سامانه آموزش مجازی ، سامانه جذب هیئت علمی و …. برای هر یک از مخاطبان یعنی دانشجویان ، اساتید ، کارکنان و اعضای هیئت علمی دسته بندی شده اند و با ورود به سایت ، دسترسی به تمامی سرویس های دانشگاه در یک جا در دسترس قرار گیرد.

علاوه بر دسترسی به تمام سامانه های زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی از طریق پورتال جدید ، پیگیری اخبار ثبت نام در دانشگاه ، شرایط جدید پذیرش ، برگزاری کلاس های مجازی و …. نیز با مراجعه به این پورتال امکان پذیر است.

سرویس ها و خدمات پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی

همانطور که گفته شد در پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی که به آدرس iau ir  می باشد ، سامانه های خدماتی بر اساس مخاطبان متنوع دانشگاه از جمله دانشجویان ، اعضای هیئت علمی ، متقاضیان تحصیل ، کارکنان و فارغ التحصیلان طبقه بندی شده است و این امکان باعث شده که کاربر با ورود به سایت امکان دسترسی به سرویس های دانشگاه را به صورت یکجا داشته باشد.

تعدادی از سامانه های برخط پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر هستند :

سوالات خود را درباره نحوه ورود و استفاده از بخش های مختلف پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی ( iau ir ) از مشاوران ما بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

پاسخ به سوالات پر تکرار

  • آدرس پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی چیست ؟

پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس اینترنتی www.iau.ir می باشد.

  • برای ورود به پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی به چه اطلاعاتی نیاز است ؟

برای ورود به هر یک از سامانه های زیر نظر پروتال جدید ، دانشجویان باید اطلاعات دانشجویی و اساتید و کارکنان نیز باید اطلاعات مربوط به خود را مثل کد پرسنلی و کد استادی ، در دسترس داشته باشند.

  • سامانه های در دسترس از طریق پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی کدام سامانه ها هستند ؟

در این مطلب سامانه های برخط پورتال جدید دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر