از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نحوه دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن – راهنمای کامل

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نحوه دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن

 

در پی درخواست تعدادی از فرهنگیان زن شاغل در وزارت آموزش و پرورش ، هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با در نظر گرفتن اینکه زنان کارمند دولت از جمله آموزش و پرورش فرزند خردسال و کودک دارند و محل کار آنها مهدکودک دولتی ندارد ، به موجب مقررات قانونی که از سوی هیئت دولت تصویب می‌ شود ، مستحق دریافت کمک هزینه مهد کودک هستند و سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت آموزش و پرورش موظف به جهت پرداخت آن هستند. در ادامه ، بیشتر درباره نحوه دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

 برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با زمان ، شرایط و چگونگی دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن با مشاوران ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن

با توجه به طرح شکایت برخی از فرهنگیان زن در خصوص پرداخت مطالبات کمک هزینه مهدکودک به کارکنان وزارت آموزش پرورش ، بخشنامه پرداخت کمک‌ هزینه مهدکودک برای کارمندان زن دستگاه‌های اجرایی فاقد مهدکودک دولتی به ادارات کل استان‌ها از سوی معاونت برنامه ‌ریزی و توسعه منابع ابلاغ شد.

طبق این بخشنامه ، از سال 1384 تاکنون پرداخت کمک هزینه مهدکودک به کارمندان زن دستگاه های اجرایی فاقد مهدکودک برقرار است ولی بنابه دلایلی طی این سالها این کمک‌ هزینه به ذی ‌نفعان پرداخت ‌نشده است اما وزارت آموزش و پرورش از پرداخت کمک هزینه مهدکودک سال 99 خبر داده است و طبق گفته های ایشان ، با هدف تسویه مطالبات مربوط به سال‌های 84 تا 97 مبلغ 240 میلیارد تومان در لایحه بودجه 1400در نظر گرفته شده است که پس از تصویت در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ تخصیص در سال آتی ، به حساب ذی نفعان واریز خواهد شد.

شرایط دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن

وزارت آموزش و پرورش شرایط و نحوه دربافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن را اعلام کرده است که برخی شرایط مهم به شرح زیر هستند :

 برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با زمان ، شرایط و نحوه دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن با مشاوران ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

  • این کمک هزینه از تاریخ اول فروردین 84 به بعد صرفا برای کارکنان رسمی و پیمانی قابل پرداخت است.
  • کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان خانم شاغل در آموزش و پرورش در ایام مرخصی زایمان ، مرخصی بدون حقوق ، مامور به تحصیل تمام وقت و مرخصی صعب العلاج قابل پرداخت نیست.
  • کمک هزینه مهدکودک در مورد زنانی که از قانون خدمت نیمه وقت بانوان استفاده می‌کنند به میزان یک دوم محاسبه می شود.
  • مشمولان طرح طبقه‌ بندی مشاغل معلمان کشور حداکثر 9 ماه در سال و کارکنان زن شاغل در ادارات حداکثر 12 ماه در سال (درصورت اشتغال به کار)از کمک هزینه مهدکودک برخوردار خواهند شد.
  • کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن فقط برای فرزندان زیر 6 سال اختصاص می یابد.

جزئیات بیشتر نحوه دریافت کمک هزینه مهدکودک برای فرهنگیان زن را از مشاوران ما جویان شوید. برای ارتباط با مشاوران همین حالا می توانید با شماره های موجود در ابتدا و انتهای این صفحه تماس بگیرید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر