از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کد 5 دانشگاه فرهنگیان 📞 کد پنج فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کد 5 دانشگاه فرهنگیان
داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان هستند ، باید در آزمون اختصاصی این دانشگاه شرکت نمایند و انتخاب رشته‌  را هم انجام دهند. سپس منتظر دعوت به مصاحبه باشند و در صورت دعوت شدن ، در این مرحله نیز حضور یابند. بعد از برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، نتایج آن اعلام می شود و داوطلبانی که پذیرفته شده‌ باشند باید برای ثبت نام در دانشگاه اقدام کنند. بعضی از داوطلبان بعد از دریافت کارنامه مصاحبه فرهنگیان ، کد 5 را مشاهده می کنند اما کد 5 دانشگاه فرهنگیان چیست؟ در این مطلب می خواهیم به طور کامل بررسی کنیم. لطفا همراه ما باشید.
اگر قصد اعتراض به نتایج دانشگاه فرهنگیان را دارید ، می توانید برای مشاوره شدن در زمینه نحوه اعتراض به نتایج ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

کد 5 دانشگاه فرهنگیان چیست

دانشگاه فرهنگیان ، دانشگاهی نیمه متمرکز است که از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه ، دانشجویان را پذیرش می کند. این دانشگاه در مرحله مصاحبه ، مراحل مصاحبه علمی ، مصاحبه عقیدتی ، معاینات پزشکی و … را انجام می دهد و از میان داوطلبان دعوت شده‌ چند برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه ، تعداد محدودی از آنها را پذیرش می کند. بعضی از داوطلبان پس از اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، نسبت به آن اعتراض دارند یعنی با وجود آنکه عملکرد مناسبی در مرحله مصاحبه داشته اند ، رد شده‌ اند. این دسته از داوطلبان ، می توانند از کد 5 برای اعتراض به نتایج دانشگاه فرهنگیان استفاده کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  دروس لازم برای قبولی در رشته تربیت معلم 1402 📞 راهنمای قبولی تربیت معلم

در واقع ، کد پنج دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک کد جهت اعتراض به نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شناخته می شود. داوطلبانی که به نتایج مصاحبه فرهنگیان معترض هستند ، می توانند از این کد برای اعتراض به نتایج استفاده کنند اما شرط برخورداری از این مزیت ، حاضر بودن در جلسه مصاحبه می باشد.

مرتبط بخوانید : نمونه متن و راهنمای اعتراض به نتایج کنکور

داوطلبان مجاز به استفاده از کد پنج دانشگاه فرهنگیان

امکان استفاده از کد پنج دانشگاه فرهنگیان برای تمام داوطلبان فراهم نیست و فقط داوطلبان واجد شرایط می توانند از این کد استفاده کنند. آن دسته از داوطلبانی که به مرحله مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شده‌ اند و عملکرد عالی هم در جلسه ارزیابی داشته اند اما نتایج اکتسابی مورد رضایت آنها نیست ، می توانند اعتراض داشته باشند. بنابراین ، کد پنج به داوطلبانی اختصاص دارد که صلاحیت شرکت در مصاحبه فرهنگیان را دارند و پس از اعلام نتایج اولیه و بر اساس کارنامه ، واجد شرایط شرکت در مصاحبه فرهنگیان هستند. چنانچه داوطلب به مرحله مصاحبه دعوت نشود ، امکان استفاده از کد 5 را نخواهد داشت.

اعتراض به کد 5 دانشگاه فرهنگیان

اغتراض به کد پنج دانشگاه فرهنگیان به شیوه اینترنتی یا حضوری خواهد بود و جزئیات دقیق تر از سوی آموزش و پرورش یا دانشگاه فرهنگیان اعلام خواهد شد. پیش بینی می شود که داوطلبان بتوانند با مراجعه حضوری به هسته گزینش آموزش و پرورش ، درخواست اعتراض خود را به ثبت برسانند. داوطلبان باید مدارک خود را آماده نمایند ، به نزدیک ترین هسته گزینش آموزش و پرورش مراجعه نمایند و با تحویل مدارک ، درخواست خود را برای اعتراض ثبت نمایند. همچنین اگر شیوه اعتراض به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان به صورت اینترنتی باشد ، احتمالا داوطلبان باید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، درخواست اعتراض را به ثبت برسانند.

مرتبط بخوانید : رتبه قبولی تکمیل ظرفیت پزشکی

نتایج اعتراض به کد 5 دانشگاه فرهنگیان

کد 5 دانشگاه فرهنگیان

پس از اعتراض به کد پنج دانشگاه فرهنگیان ، درخواست داوطلبان بررسی خواهد شد و نتایج آن اعلام می گردد.  داوطلبان پس از اعلام نتایج می توانند به سایت سازمان سنجش یا سایت دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند و یا اینکه با مراجعه حضوری به هسته گزینش آموزش و پرورش ، نتایج را بررسی نمایند. ممکن است نتایج حاصل از اعتراض ، منفی نباشد و فرصت شرکت مجدد در مصاحبه برای داوطلب فراهم شود. در این صورت ، باید مجددا در مرحله مصاحبه حضور یابد اما در صورتی که با درخواست اعتراض داوطلب موافقت نشده‌ باشد ، شانس دیگری برای دعوت به مصاحبه نخواهد داشت.

مرتبط بخوانید : تکمیل ظرفیت کنکور

سوالات شما

  • کد 5 دانشگاه فرهنگیان چیست؟
احتمالا این را هم بپسندید  سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان برای حق التدریس 📞 معرفی سامانه و مراحل ثبت نام

کد پنج دانشگاه فرهنگیان ، کدی است که امکان اعتراض به نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را فراهم می کند.

  • کدام دسته از داوطلبان می توانند از کد 5 دانشگاه فرهنگیان استفاده کنند؟

داوطلبانی که در مرحله مصاحبه دارای عملکرد مناسبی بوده‌ اند اما پذیرفته نشده‌ اند ، امکان استفاده از کد 5 برای اعتراض به نتایج این دانشگاه را دارند.

  • آیا اعتراض به کد پنج دانشگاه فرهنگیان امکان پذیر است؟

بله ، راهنمای اعتراض به کد 5 دانشگاه فرهنگیان را در این مطلب به طور کامل ارائه کرده‌ ایم.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان 📞 کد هفت فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

یکی از کدهای ویژه داوطلبانی که در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده‌‌ اند ، کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر