از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم 1402 📞 زمان انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم

آخرین مرحله شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 ، دریافت کارت ورود به جلسه است. دانش آموزانی که در موعد مقرر ثبت نام این آزمون را انجام داده‌ اند ، برای حضور در جلسه آزمون می بایست کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. بر روی کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم ، آدرس حوزه امتحانی درج می شود. ضمن اینکه ساعت برگزاری آزمون به طور دقیق بر روی این کارت ثبت شده‌ است. بنابراین اگر می خواهید از محل برگزاری آزمون خود مطلع شوید باید کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید. در ادامه این مطلب به بررسی زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم 1402 می پردازیم. با ما همراه باشید.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید سوالات خود را در خصوص زمان انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان انتشار کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم 1402

کارت ورود به جلسه آزمون تيزهوشان نهم به دهم چند روز قبل از برگزاری آزمون در دسترس قرار خواهد گرفت. دانش آموزان حدود یک هفته الی ده روز فرصت دارند کارت خود را از سایت بگیرند. برای سال 1402 زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم در 2 تیرماه خواهد بود و در اواخر خردادماه می توان با مراجعه به سایت مای مدیو کارت را دریافت کرد.

مرتبط بخوانید : مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس تیزهوشان 

لینک دریافت كارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم 1402

دانش آموزان برای دریافت كارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 باید به سایت معاونت پرورش استعدادهای درخشان به نشانی my.medu.ir مراجعه نمایند. بعد از وارد شدن به سایت نیاز به درج کد ملی و شماره شناسنامه در کادرهای ظاهر شده‌ می باشد. در نهایت و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده‌ ، به پنل کاربری خود هدایت می شوید که با کلیک بر روی گزینه “ماژوال” در سمت راست صفحه می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون تیزهوشان البرز 1403 📞 ششم به هفتم و نهم به دهم

لازمه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم 1402

لازمه دریافت كارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون است. لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون در سایت فعال می شود. پس اگر هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را پرداخت نکرده‌ اید اجازه دریافت كارت ورود به جلسه به شما داده‌ نخواهد شد و لازم است با کمک كارت بانکی عضو شبکه شتاب این هزینه را بپردازید.

مرتبط بخوانید : اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم 1402

کارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم

بعد از دریافت كارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم خود حتما تمامی بخش های آن را بررسی کنید و مطمئن شوید تمامی اطلاعات از جمله مشخصات شناسنامه ای و عکس ، درست و دقیق هستند. اگر پس از بررسی کارت آزمون خود مطلع شدید بعضی بخش های آن دارای مغایرت با اطلاعات شما می باشد ، لازم است به صورت حضوری به مرکز آموزش و پرورش شهر محل سکونت خود مراجعه نمایید و برای اصلاح كارت اقدام نمایید.

بدیهی است که اگر با کارت ورود به جلسه دارای اطلاعات اشتباه برای حضور در آزمون اقدام کنید ، اجازه ورود به حوزه امتحانی به شما داده‌ نمی شود و حتما باید حداکثر تا یک روز قبل برگزاری آزمون ، اشتباهات کارت خود را رفع کنید.

مرتبط بخوانید : تست هوش جهش تحصیلی – راهنمای تست هوش جهش تحصیلی تمام پایه های تحصیلی

سوالات متداول

  • كارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم 1402 در چه تاریخی منتشر می شود ؟
احتمالا این را هم بپسندید  چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم 📞 راهکارهای قبولی در آزمون تیزهوشان

زمان انتشار كارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم در اوایل خردادماه است و چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود.

  • برای دریافت كارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم به کدام سایت مراجعه کنیم ؟

سایت دریافت كارت ورود به جلسه تیزهوشان دهم به نشانی my.medu.ir می باشد.

  • ایا امکان رفع نقص كارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم وجود دارد ؟

بله برای رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان باید به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر