از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

پشتیبانی مای مدیو 🟢 راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

پشتیبانی مای مدیو

 

سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir توسط سازمان آموزش و پرورش راه اندازی شده است و خدمات گوناگونی را به دانش آموزان ، فرهنگیان و دیگر افراد ارائه می کند. ورود به این سامانه نیازمند دسترسی به سایر سایت های تابعه آموزش و پرورش می باشد و خدمات آن شامل سه بخش برای گروه های مختلف کاربران است. کاربران سامانه مای مدیو ممکن است در ورود به سایت و استفاده از بخش های مختلف آن با مشکلاتی مواجه شوند که می توانند از طریق ارتباط با پشتیبانی مشکل را رفع نمایند. در این مطلب می خواهیم پشتیبانی مای مدیو را معرفی کنیم. همراه ما باشید.

شما عزیزان می توانید مشکل ورود و استفاده از سامانه مای مدیو را از طریق ارتباط با کارشناسان مجرب پاسخ با ما برطرف کنید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

راهنمای مشکلات و پشتیبانی سامانه مای مدیو

پنجره خدمات الکترونیک مای مدیو به آدرس my.medu.ir توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده است که خدمات الکترونیک را برای فرهنگیان ، دانش آموزان و سایر افراد ارائه می کند. این سامانه در اصل درگاهی برای ورود به سایر سایت های آموزش و پرورش می باشد و بخشی به نام ثبت نام یا ورود به سایت را ندارند. کاربران با انتخاب اکثر گزینه ها و منوهای موجود در سامانه مای مدیو ، به سایت مربوطه ارجاع داده می شوند و سپس می توانند با وارد کردن کد ملی ، کد پرسنلی و سایر اطلاعات ، اقدام مورد نظر را انجام دهند.

بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان

فرهنگیان محترم آموزش و پرورش با داشتن کد ملی و رمز عبور خود می توانند وارد سایت شوند و برای گرفتن فیش حقوقی ، حکم کارگزینی ، سوابق ، رتبه بندی و … اقدام نمایند. بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان در سایت مای مدیو دارای منوهای مختلف و با کاربردهای متنوع می باشد. اولین گزینه ، ستون خدمات الکترونیک فرهنگیان است که می توان از آن فیش حقوقی را دریافت کرد.

گزینه های بعدی شامل حکم کارگزینی و خلاصه سوابق تحصیلی فرهنگیان هستند که متقاضیان می توانند برای گرفتن حکم مربوط به استخدام یا تغییر شرایط استخدامی ، از این گزینه ها استفاده کنند.

یکی دیگر از گزینه های بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان سایت مای مدیو ، منوی رتبه بندی معلمان می باشد که متقاضیان می توانند از طریق این گزینه به سایت اصلی رتبه بندی دسترسی پیدا کرده و مدارک مروطه از جمله مدارک تحصیلی ، کتب تالیف شده و … را بارگذاری نمایند.

فرهنگیان گرامی اگر برای استفاده از سایت مای مدیو آموزش و پرورش با مشکلاتی مواجه شوند ، می توانند از طریق ارتباط با پشتیبانی مشکل به وجود آمده را برطرف کنند. ارتباط با پشتیبانی از طریق تماس تلفنی و همچنین ارسال ایمیل امکان پذیر می باشد.

بخش خدمات الکترونیک دانش آموزان

بخشی از سامانه مای مدیو آموزش و پرورش اختصاص به خدمات الکترونیک دانش آموزان دارد و دانش آموزانی که می خواهند کتاب درسی دانلود کنند ، کارنامه دریافت نمایند و یا قصد پیش ثبت نام در مدارس را دارند ، لازم است از سایت مای مدیو استفاده کنند. گزینه های قرار داده شده در سایت مای مدیو دانش آموزان را مستقیما به سایت اصلی آن گزینه هدایت می کند به عنوان مثال با کلیک بر روی گزینه استعلام مدرک تحصیلی، مستقیما به سایت emt.medu.ir وارد شده و درخواست خود را برای دریافت این گواهی ثبت نمایند.

بخش پیش ثبت نام مدارس نیز در سایت مای مدیو فعال است و دانش آموزان مجاز هستند پس از ورود به این سامانه از ستون خدمات الکترونیکی دانش آموزان ، گزینه اول که پیش ثبت نام مدارس می باشد را انتخاب نموده و اقدام به تکمیل مدارک خواسته شده نمایند.

فایل کتب درسی ، استعلام مدرک تحصیلی و گواهی اشتغال به تحصیل از دیگر خدمات سایت خدمات الکترونیک دانش آموزان هستند که با وارد کردن کد ملی ، رمز همگام ، رمز پادا و دیگر اطلاعات می توان از این منوها استفاده کرد.

با توجه به جدید بودن سایت مای مدیو ، بسیاری از دانش آموزان در استفاده از این سامانه با اختلالاتی مواجه هستند و نمی توانند از خدمات آن استفاده کنند. برای رفع این مشکل ، واحد پشتیبانی فعال است و می توانید با تماس تلفنی به کارشناسان وصل شده و درخواست راهنمایی داشته باشید. 

بخش خدمات الکترونیک عموم

یک بخش از خدمات سامانه مای مدیو اختصاص به عموم افراد دارد به عنوان مثال فارغ التحصیلان مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی می توانند از بخش خدمات الکترونیک عموم این سامانه ، برای استعلام مدرک تحصیلی خود اقدام کنند همچنین والدین می توانند از ابن بخش ، شکایات خود از مدارس را ثبت و یا از شهریه مدارس غیردولتی آگاه شوند.

جستجوی مدارس در مناطق و شهرهای مختلف ، از دیگر منوهای سایت مای مدیو است که البته این بخش در حال حاضر فعال نیست و به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان اگر در استفاده از خدمات الکترونیک عموم سایت مای مدیو با مشکلی مواجه شدید ، می توانید از طریق پشتیبانی مای مدیو اقدام به برطرف کردن مشکل کنید. کارشناسان پشتیبانی به صورت تلفنی و همچنین ایمیل ، پاسخگوی شما عزیزان هستند.

شماره تلفن و ایمیل پشتیبانی سایت مای مدیو 

پشتیبانی مای مدیو

تلفن پشتیبانی سایت مای مدیو به شماره تماس : ۸۲۲۸۱۱۱۱-۰۲۱ داخلی ۳۰۵۵ می باشد و کارشناسان واحد پشتیبانی در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. همچنین شما می توانید با ارسال ایمیل به مرکز پشتیبانی ، سوالات خود را درباره سایت مای مدیو بپرسید که آدرس به پست الکترونیک info@medu.gov.ir می باشد.

سوالات شما

 • اطلاعات لازم برای ورود به سایت مای مدیو چیست ؟

برای ورود به سایت مای مدیو نیاز به کد ملی و دیگر اطلاعات می باشد.

 • چگونه با پشتیبانی سایت مای مدیو ارتباط برقرار کنیم ؟

ارتباط با پشتیبانی مای مدیو از طریق تماس تلفنی و ارسال ایمیل امکان پذیر می باشد.

 • پشتیبانی مای مدیو در چه ساعاتی پاسخگو است ؟

پشتیبانی مای مدیو در ساعات اداری پاسخگوی شما خواهد بود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

58 نظر

 1. با سلام و عرض ادب
  چرا در سايت MY.MDUE.IR براي دريافت كارنامه زماني كه سال تحصيلي و دوره تحصيلي را انتخاب مي كنيم و جستجو را ميزنيم ، جستجو فعال نمي شود و عمل نمي كند .لطفا بفرماييد چگونه مشكل را برطرف كنيم يا مورد بررسي قرار دهيد .با تشكر و سپاس فراوان

 2. زهرا زرگ زاهی

  هدایت تحصیلی را زدم میگه اطلاعات کاربر یافت نشد
  چیکار کنم

 3. سلام ببخشید من برای دریافت سوابق تحصیلی وارد سایت میشم اما کد سوابق برام نمیاد..

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

 4. سلام الان ۱۷ فروردین هست اما هنوز آزمون نمونه دولتی فعال نشده مگه از ۱۵ نباید فعال می شد؟؟؟

  • در در پیش ثبت نام کلاس اول ،روز تاریخ تولد را اشتباه زدم ولی در استعلام سیستم همان را ثبت کرده ودیگر راه نمیده چه کنیم ؟ ویرایش مدیو امکان پذیر نیست چرا؟؟؟

 5. سلام من برای ثبت نام در آزمون ورودی نمونه دولتی تمام اطلاعات رو میزنم ولی میگه کد ملی پدر لازمه.من هرچی میزنم اون کادر باز نمیشه تا کد ملی پدر رو بزنم.فکر کنم باید کل اطلاعات دانش آموز ویرایش داده بشه.چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

  • سلام من برای دریافت کارت ورود به جلسه برای ترمیم معدل میزنم نمیاره

 6. با سلام و خسته نباشید، ما واسه سنجش پیش دبستانی با شماره تلفن والدین هر چه خواستیم وارد سامانه مای مدیو نشد و کلا خطا داد و با شماره خودم(شماره غیر والد) وارد سامانه شدم الان سنجش این نوآموز به اسم ما ثبت شده و امکان ویرایش در سامانه وجود ندارد که اطلاعات این نوآموز را به اسم پدرشان تغییر دهیم الان ما بایستی چیکار کنیم لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سلام من برای کارت ورود به جلسه نهایی اقدام کردم وارد سایت میشم اما وقتی میزنم رو کارت نهایی میگه احراز هویت در حال بررسی باید چیکار کنم؟؟

 7. برای ورود به سامانه اطلاعات را وارد میکنم اما کد امنیتی همیشه در حال بارگذاری است و نشان داده نمیشود مشکل را حل کنید

 8. سلام من دانش اموز نهم هستم و وقتی میخوام وارد سایت شوم و آزمون رغبت و توانایی و … را بدهم خطا میدهد و مینویسد که جهت اصلا سریال شناسنامه به مدیر مدرسه مراجعه کنید من هم مراجعه کردم و مدیر اطلاعات را درست کرد ولی باز هم همین خطا را میدهد

 9. سلام ،برای ثبتنام ترمیم نمره و ثبت اطلاعات در سایت مای مدیو ،اون قسمت داوطلب آزاد یعنی چی و ما باید کدوم رو انتخاب کنیم

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

 10. توی سایت مدیو کدملیمو درست زده و شماره شناسنامم هم درسته اما صفر اولشو نذاشته و ۹رقمی نوشته
  لازمه ویرایشش کنم یاهمون درسته؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

  • سلام قربان
   چگونه میتونید ویرایش کنید ؟؟
   اسم منو مدرسه اشتباه زدن و هر کاری میکنم نمیتونم اصلاح کنم
   اموزش پرورش و مدرسه هم میگن ما نمیدونم چجوری باید درست کنیم

   خواهش میکنم اگر اطلاع دارید بهم بگید

 11. نازنین زهرا

  سلام وقت بخیر … همه ی اطلاعات من در سایت مای مدیو درسته ولی شماره ی تلفن همراهم درج نشده ، چطور اصلاحش کنم ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 12. سلام برای نظر سنجی والدین برای فرم هدایت تحصیلی باید والدین و سایر موارد را بزنند

 13. هنگام زدن شناسه و کد ایمنی میگه کد ایمنی اشتباه است

 14. سلام درسامانه مای نمیتوانم واردبشم .خطای درپردازش شماخطایی رخ داده شده است میزنه

  • هستی زارعی

   سلام وعرض ادب چرا درسایت my.medu.ir در نماد وقتی ارزیابی را می زنم سوالات نیست

 15. سلام وقتتون بخیر
  اگه وقت آزمون نظرسنجی بگذره دیگه نمیشه این آزمون رو داد؟ و چند امتیاز داره؟
  من مهلت زمانش رو نمی‌دونستم و نتونستم انجام بدم هیچ راهی نیست ک دوباره انجام بدم؟

 16. سلام ببخشید من میخوام آزمون سلامت روان رو بدم نهم هستم ولی وقتی میزنم رو نمادها و بعد خودارزیابی میزنه یافت نشد

 17. سلام خسته نباشید
  من برای ورود و دادن ازمون نظر سنجی اقدام میکنم ولی خطای کاربر مورد نظر یافت نشد رو میده باید چیکار کنم؟

 18. سلام
  ببخشید چرا در سایت نماد که میروم و ازمون هارا میدم بعد ثبت آخری نمیاره و از ۸۵ تا ۸۰ تاش فعال میشه؟؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 19. باسلام من اتباع هستم وقتی همه فیلد هارو کامل میکنم میزنم روی ورود وارد نمیشه اصلا چرا؟ لطفا راهنمایی کنید

 20. سلام میخام کارت ورود بگیرم میگه اطلاعات یافت نشد

 21. میخام کارت ورود بگیرم میگه اطلاعت یافت نشد

 22. سلام چرا وقتی که درسایت مای مدیو گزینه ی ورو د را میزنیم می نویسد برای اصلاح شماره شناسنامه به مدیر مدرسه اقدام نمایید؟

 23. من امروز میخواستم کارت امتحان نهایی رو از سایت بگیرم ولی وقتی میزنم روی دریافت کارت برام خطلا میزنه
  چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 24. میگه سریال شناسنامه باید به مدیر اطلاع داده بشه ولی من درست میزنم ؟؟؟

 25. سلام.من یه تبعه هستم باکارت آمایش که وارد سایت مای مدیو می شم برای سنجش بدو ورود قسمت افزودن فرزندمی زنه کد ملی وشماره شناسنامه!لطفا راهنماییم کنین من چیکارکنم مااین کد هارو نداریم که واردکنیم

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 26. سلام من نماد و خودارزیابی رو میزنم میگه اطلاعات کاربر یافت نشد

 27. سلام.من اتباع هستم باکارت آمایش که وارد سایت مای مدیو می شم برای سنجش بدو ورود قسمت افزودن فرزندمی زنه کد ملی وشماره شناسنامه!لطفا راهنماییم کنین من چیکارکنم مااین کد هارو نداریم که واردکنیم

 28. سلام وقتتون بخیر
  من سیری درسارو برای ترمیم ثبت نام کردم ولی می‌خوام لغوشون کنم و گفتن که اگه سر جلسه نرید بعد آزمون مدیر مدرسه می‌تونه براتون اون درسو حذف کنه
  والان مدیر میگه که گزینه حذف در سایت مای مدیو حذف شده
  الان باید چیکار کنیم ؟!

 29. با سلام
  چرا قسمت ورود در مای مدیو به صفحه not found ختم میشه

 30. با سلام و خسته نباشید. من برای دریافت کارنامه ترم اول تو سایت مدیو که میرم رو کارنامه بزنم مینویسه اهراز هویت شما در حال بررسی میباشد؟ مشکلش چیه؟ با تشکر

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 31. سلام چرا وقتی میخوام وارد سامانه نماد بشم میگه کد ملی شناخته نشد؟

 32. سلام چرا هرکاری میکنم نمیتونم وارد سامانه نماد بشم؟

 33. من میخواهم برم توی اونجای ک آزمون روح روان میاره برم اما چطوری نمی‌دونم

 34. با سلام و خسته نباشید، ما واسه سنجش پیش دبستانی با شماره تلفن والدین هر چه خواستیم وارد سامانه مای مدیو نشد و کلا خطا داد و با شماره خودم(شماره غیر والد) وارد سامانه شدم الان سنجش این نوآموز به اسم ما ثبت شده و امکان ویرایش در سامانه وجود ندارد که اطلاعات این نوآموز را به اسم پدرشان تغییر دهیم الان ما بایستی چیکار کنیم لطفا راهنمایی بفرمایید

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 35. ریحانه بلوچ

  سلام برای دیدن کارنامه همه مشخصات رو وارد میکنم میزنه خطا در اجرای عملیات راهنمایی لطفاً

 36. با سلام در بخش دریافت کارنامه سایت مای مدیو میزنه خطای اجرای عملیات لطفا مشکل را رفع کنید

 37. سلام و عرض ادب و احترام
  چند روزی است که برای مشاهده‌ کارنامه وقتی بر روی جستجو میزنم اخطار می‌دهید چکار کنیم؟

 38. سلام بر شما
  من میخوام کارنامه ام رو ببینم اما مینویسه خطا در اجرای عملیات یعنی از بعضی از دوستان خودمم هم سوال کردم همین مشکل رو داشتن

 39. سلام من اتباع هستم و میخوام برم وارد نماشوم و آزمون دهم با کد دانش آموزی وارد شدم و اطلاعاتم هم اومدولی وارد نما نمیتونم بشم چیکارکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر