از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 📞 زمان و راهنمای پرداخت هزینه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای همه ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد و دارندگان مدرک دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش که تمایل به شرکت در کنکور برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی را دارند ، می بایست در این آزمون شرکت نمایند و همزمان با ثبت نام ، انتخاب رشته‌ خود را نیز انجام دهند. داوطلبان کنکور کاردانی فنی حرفه ای در زمان ثبت نام لازم است هزینه تعیین شده‌ را نیز بپردازند که هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای توسط سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می شود.

در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا برای پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 شما را راهنمایی کنیم. در صورت داشتن سوالات بیشتر نیز می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

شما عزیزان میتوانید ثبت نام آزمون خود را در سایت سازمان سنجش بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد نحوه ثبت نام و واریز هزینه در سایت سنجش از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403

تاریخ ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1403 توسط سازمان سنجش اعلام شده‌ است و طبق آخرین اطلاعیه این سایت ، ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای از تاریخ 17 تیرماه شروع خواهد شد و لغایت تا 24 تیرماه ادامه دار خواهد بود که البته ممکن است زمان ثبت نام برای جاماندگان تمدید شود.

تاریخ پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای قبل از تکمیل فرم ثبت نام است و لینک پرداخت هزینه از اولین روز ثبت نام فعال می شود تا داوطلبان هزینه را بپردازند و ثبت نام خود را آغاز نمایند.

میزان هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1403

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای توسط سازمان سنجش آموزش کشور دریافت می شود. میزان هزینه در دفترچه راهنمای ثبت نام به داوطلبان اطلاع رسانی می گردد. مبلغ ثبت نام 208 هزار تومان می باشد. همچنین داوطلبانی که تمایل به انتخاب رشته‌ های کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی را دارند باید هزینه ثبت نام مجزا برای این دانشگاه بپردازند که برابر با 57 هزار و 600 تومان است. برای دریافت خدمات پیامک کوتاه نیز باید مبلغ 10 هزار تومان در سایت سنجش واریز کنید.

مرتبط بخوانید : رشته های دانشگاه فنی حرفه ای با کنکو

راهنمای پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403

داوطلبان پس از واریز هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای ، امکان دسترسی به فرم ثبت نام و انتخاب رشته‌ را دارند. پرداخت هزینه از طریق خرید کارت اعتباری می باشد که مراحل آن در ادامه بررسی می شود.

 • وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.
 • بر روی عبارت “کاردانی فنی حرفه ای” در منوی سامانه کلیک کنید.
 • عبارت “خرید سریال ثبت نام دوره کاردانی فنی و حرفه ای” را انتخاب کنید.
 • در صفحه پیش رو از شما اطلاعاتی همچون نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس و … خواسته می شود که این اطلاعات را به دقت درج کنید و دکمه “ادامه روند پرداخت” را بزنید.
 • سپس باید اطلاعات کارت بانکی را وارد کنید و بر روی عبارت “پرداخت” کلیک کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  کارت ورود به جلسه کاردانی 1403 📞 لینک مستقیم دریافت کارت کاردانی

در صورت صحیح بودن اطلاعات کارت بانکی ، وجه از حساب شما کسر می شود و شماره سریال 12 رقمی ارائه می گردد. با استفاده از این شماره سریال می توانید ثبت نام را آغاز کنید و در صورت تمایل به انتخاب رشته‌ دانشگاه غیرانتفاعی باید از طریق لینک “خرید سریال علاقه مندی دانشگاه غیرانتفاعی” هزینه ثبت نام این دانشگاه را بپردازید.

مرتبط بخوانید : تکمیل ظرفیت دانشگاه فنی حرفه ای

نکات مهم در پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای 

 • با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور مسئول ثبت نام چندین آزمون می باشد و لینک خرید کارت اعتباری تمام آزمون های در حال ثبت نام را در سایت فعال می کند ، حتما توجه داشته باشید که سریال مربوط به آزمون کاردانی فنی حرفه ای را تهیه کنید.
 • اگر هزینه کنکور کاردانی فنی حرفه ای را با خرید کارت پرداخت کردید و وجه از حساب شما کسر شد ولی سریال 12 رقمی ارائه نگردید ، چند ساعت صبر کنید تا وجه به حساب شما برگردد و مجدد کارت بخرید. همچنین می توانید برای پیگیری مشکل در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست ارسال کنید.
 • داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای هزینه ثبت نام را پرداخت کرده‌ اند ولی ثبت نام انجام ندده‌ اند ، در زمان تمدید مهلت ثبت نام می توانند با همان سریال تهیه شده‌ ، فرم را تکمیل کنند و واریز مجدد هزینه نیاز نیست.
 • برای ویرایش ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای نیازی به خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه در سایت سنجش نیست. با شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام خود می توانید فرم را دریافت کرده‌ و ویرایش کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  کنکور حسابداری چگونه است 📞 راه های قبولی با کنکور در رشته حسابداری

سوالات متداول

 • آیا برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 نیاز به پرداخت هزینه است ؟

بله ، داوطلبان آزمون کاردانی فنی حرفه ای باید قبل از تکمیل فرم ثبت نام ، هزینه بپردازند.

 • هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای چقدر است ؟

میزان هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای سال گذشته 54 هزار تومان بود که امسال افزایش خواهد یافت.

 • هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای را در کدام سامانه پرداخت کنیم ؟

سامانه ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای ، سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 📞 زمان ، سایت و راهنمای ثبت نام

کنکور کاردانی فنی حرفه ای هر ساله برای انتخاب رشته‌ های کاردانی پیوسته در دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر