از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی 📞 زمان انتشار و سایت دریافت کارنامه مرحله دوم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی

المپیاد دانش آموزی به صورت مرحله ای برگزار می شود و پذیرفته‌ شدگان هر مرحله راهی مرحله بعدی می شوند. مرحله دوم المپیاد دانش آموزی به صورت کتبی برگزار می گردد و شامل سوالات چند گزینه ای ، سوالات با پاسخ کوتاه و سوالات تشریحی است. داوطلبانی که در مرحله دوم المپیاد شرکت کرده‌ اند باید منتظر اعلام نتایج باشند تا در صورت پذیرفته‌ شدن‌ ، وارد دوره آموزشی تابستان شوند. در این مطلب می خواهیم به بررسی زمان و سایت اعلام نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره شرکت در المپیادهای علمی دانش آموزی لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور : 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی

برگزاری المپیاد دانش آموزی به صورت تک مرحله ای نیست و دانش آموزان باید نمره قبولی را در مراحل مختلف آن به دست آورند تا بتوانند راهی مسابقات کشوری و بین المللی شوند. بعد از مرحله اول که بسیاری از دانش آموزان شرکت می کنند ، نتایج آن اعلام می گردد و فقط دانش آموزانی که موفق به کسب حدنصاب لازم شده‌ اند می توانند وارد مرحله بعدی یعنی مرحله دوم شوند. آزمون مرحله دوم المپیاد دانش آموزی به صورت تستی اجرا می گردد و نتایج آن نیز به فاصله چند هفته اعلام می گردد. با توجه به اینکه بعد از مرحله دوم ، دوره آموزشی تابستان برگزار می شود ، نتایج باید حداکثر تا اواخر تیرماه اعلام گردد تا پذیرفته‌ شدگان بتوانند در دوره آموزشی تابستان ثبت نام نمایند.

مرتبط بخوانید : ثبت نام المپیاد دانش آموزی متوسطه دوم 

سایت دریافت نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی

نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی در سامانه قرار داده‌ خواهد شد و دانش آموزان با مراجعه به سایت مای مدیو و ارائه اطلاعات خود می توانند نتیجه را دریافت نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  حکم کارگزینی فرهنگیان 1403 📞 معرفی سامانه و راهنمای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان

برای مشاهده نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی به ترتیب زیر اقدام نمایید :

  • وارد سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir شوید.
  • در صفحه اول سامانه ، کدملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز را درج نمایید.
  • پس از ورود به پنل کاربری از میان گزینه های موجود بر روی گزینه “المپیاد علمی دانش آموزی” کلیک نمایید.
  • در ادامه می توانید کارنامه تان را مشاهده نمایید.

مرتبط بخوانید : دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزی

اعتراض به نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی

برخی از دانش آموزان پس از منتشر شدن‌ نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی نسبت به آن اعتراض دارند و امکان ثبت درخواست اعتراض نیز برای آنها فراهم می شود. اگر شما هم نسبت به نتیجه کارنامه دریافتی خود معترض هستید و دلایل موجه و منطقی دارید ، می توانید در بازه زمانی یک هفته الی ده روز پس از منتشر شدن‌ نتایج ، درخواست اعتراض خود را به ثبت برسانید. نحوه اعتراض به نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی از طریق سایت مای مدیو می باشد و باید فرم تجدید نظر را تکمیل کرده‌ و آن را در سامانه درج نمایید.

کارشناسان پس از بررسی درخواست شما مبنی بر اعتراض به نتایج آزمون المپیاد ، نتایج نهایی را در سایت مای مدیو قرار می دهند و می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه ، بررسی کنید که با درخواست اعتراض شما موافقت شده‌ است یا خیر.

مراحل پس از اعلام نتایج مرحله دوم المپیاد

نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی

پس از اعلام نتایج نتایج مرحله دوم المپیاد ، مراحل آن به پایان نرسیده‌‌ است و داوطلبانی که پذیرفته‌ شده‌ اند ، راهی مراحل بعدی المپیاد می شوند. مرحله سوم المپیادهای علمی دانش آموزی ، همان دوره تابستان است که حدود یک ماه می باشد. دانش آموزان در دوره آموزشی تابستان ، آزمون های تئوری و عملی مختلفی را پشت سر می گذارند و بر اساس نمرات کسب شده‌ ، رتبه بندی می شوند.

احتمالا این را هم بپسندید  دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش اموزی 1403 📞 نحوه دریافت کارت از سایت my.medu.ir

پس از اتمام دوره آموزشی تابستان ، تعدادی از نفرات اول طبق امتیازات کسب شده‌ در آزمون ، موفق به کسب مدال طلا می شوند و به نفرات بعدی هم مدال های نقره و برنز اعطاء می شود. تعداد دریافت کنندگان مدال های طلا ، نقره و برنز در هر رشته‌ متغیر است و به بعضی از دانش آموزان که موفق به دریافت مدال نشده‌ اند ، لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

مرحله چهارم المپیادهای علمی دانش آموزی نیز همان دوره جهانی است که دانش آموزان دارای مدال طلا از رشته‌ های مختلف مثل ریاضی ، زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک و … امکان حضور در دوره های جهانی را خواهند داشت. برای آماده‌ سازی دانش آموزان جهت شرکت در دوره جهانی المپیاد ، یک دوره آموزشی چند ماهه پاییز و زمستان برگزار می شود که زمان آن معمولا در آذرماه است. شرکت کنندگان در دوره های آمادگی جهانی ، مورد ارزیابی های مختلفی قرار می گیرند. سپس در نهایت تعدادی از آنها عضو تیم ملی المپیاد رشته‌ خود می شوند تا برای شرکت در المپیادهای جهانی که در تابستان برگزار می شود ، آماده شوند.

مرتبط بخوانید : سوالات المپیاد ریاضی دانش آموزی

سوالات شما

  • نتایج مرحله دوم المپیاد دانش آموزی کی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتیجه مرحله دوم المپیاد معمولا در تیرماه می باشد.

  • نتیجه مرحله دوم المپیاد را از کدام سایت می توانیم دریافت کنیم؟

سایت اعلام نتایج المپیاد علمی دانش آموزی ، سامانه مای مدیو می باشد.

  • آیا اعتراض به نتیجه مرحله دوم المپیاد امکان پذیر است؟

بله ، دانش آموزان در صورت معترض بودن‌ به نتایج المپیاد می توانند درخواست خود را در سایت مای مدیو ثبت نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر