از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان 1402 📞 دریافت نتایج 3 نوبت نظام مهندسی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان

شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی و معماران تجربی استان گیلان ، باید بعد از حضور در آزمون منتظر باشند که نتایج اعلام گردد. اعلام نتیحه آزمون نظام مهندسی گیلان ، فرایند مستقلی از اعلام نتایج سایر استان ها نخواهد بود و سامانه انتشار کارنامه داوطلبان مشترک می باشد. داوطلبان باید بعد از مشاهده نتایجی که در آزمون کسب کرده‌ اند ، پیگیر اقدامات بعدی باشند تا در نهایت موفق به کسب پروانه اشتغال به کار مهندسی شوند. لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا جزئیات نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان 1402 را مورد بررسی قرار دهیم.

شما داوطلبان عزیز می توانید برای راهنمایی در خصوص اعلام نتایج و اعتراض به آزمون نظام مهندسی با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان 1402

شرکت در آزمون نظام مهندسی به معنای کسب پروانه نظام مهندسی نیست و شرکت کنندگان باید بتوانند حد نصاب تعیین شده‌ این آزمون را به دست آورند. حداقل نمره لازم برای قبولی در آزمون نظام مهندسی ، کسب حداقل 50 درصد از نمره کل آزمون می باشد و با توجه به اینکه برخی از داوطلبان موفق به کسب این حد نصاب نمی شوند ، آزمون چند بار در سال برگزار می شود. احتمالا اطلاع دارید که تعداد دفعات برگزاری آزمون نظام مهندسی از دو بار در سال به 3 بار افزایش یافته است و بر همین اساس ، نتایج در سه بازه زمانی اعلام خواهد شد.

زمان دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان نوبت اول

نوبت اول آزمون نظام مهندسی به صورت یکپارچه در سراسر کشور برگزار شد و زمان آن نیز در اردیبهشت ماه بود. نتایج این نوبت از آزمون حدود دو ماه بعد اعلام گردید و شرکت کنندگان هم اکنون می توانند با مراجعه به سامانه ، کارنامه شان را دریافت کنند. زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ماه ، در 28 تیرماه بود.

احتمالا این را هم بپسندید  منابع آزمون نظام مهندسی معماری 📞 معرفی منابع حوزه های نظارت و اجرا معماری

زمان دریافت نتیحه آزمون نظام مهندسی گیلان نوبت دوم

طبق اطلاعیه های رسمی ، نوبت دوم آزمون نظام مهندسی در شهریورماه برگزار خواهد شد. تمام داوطلبان واجد شرایط اعم از داوطلبانی که در نوبت اول این آزمون حضور داشته اند یا خیر ، می توانند در آزمون نوبت سوم نیز شرکت کنند. زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی شهریور گیلان 1402 فعلا مشخص نیست اما احتمالا در آبان ماه باشد.

زمان دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان نوبت سوم

داوطلبانی که موفق به شرکت در آزمون های نظام مهندسی اردیبهشت ماه یا شهریورماه نشده‌اند و یا اینکه حداقل نمره را در این آزمون ها کسب نکرده‌ اند ، می توانند در آزمون نوبت سوم شرکت نمایند. نوبت سوم آزمون نظام مهندسی گیلان در دی ماه برگزار خواهد شد و پیش بینی می شود نتایج آن نیز حداکثر تا آخر سال یعنی هفته آخر اسفندماه ، اعلام گردد.

مرتبط بخوانید : سهمیه ایثارگران در آزمون نظام مهندسی

سایت اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان 1402

داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان گیلان برای دریافت نتایج آزمون خود باید به سامانه inbr.ir مراجعه نمایند. این سامانه زیر نظر معاونت مسکن و ساختمان می باشد و نتایج در سایت دیگری منتشر نخواهد شد.

دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی از سایت inbr.ir ، فرایند ساده ای دارد فقط باید لینک مربوط به آزمون خود را انتخاب کرده‌ و اطلاعاتی که خواسته می شود را ارائه دهید. این اطلاعات به شرح مشخصات شناسنامه ای و شماره داوطلبی هستند. پس از درج اطلاعات و انتخاب دکمه جستجو ، کارنامه برای شما نمایش داده‌ خواهد شد و می توانید از وضعیت قبولی یا عدم قبولی تان اطلاع یابید.

مرتبط بخوانید : فرم اعتراض به آزمون نظام مهندسی

نحوه اعتراض به اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 

نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان

تصحیح پاسخ برگ های آزمون نظام مهندسی به صورت سیستمی انجام می گیرد. لذا امکان اشتباه در محاسبه نمره داوطلبان نزدیک به صفر است. اما ممکن است برخی از داوطلبان احساس کنند در محاسبه نمره آنها اشتباهی رخ داده‌ است و درخواست اعتراض داشته باشند. داوطلبان برای اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی می توانند با ارائه مشخصات کامل همچون  شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه ، شماره تلفن ، آدرس محل سکونت ، رشته آزمون داده‌ شده‌ و … درخواست خود را ثبت نمایند. نحوه ثبت درخواست هم از طریق ارسال ایمیل به نشانی tarahi@inbr.ir می باشد. درخواست های داوطلبان معترض پس از بررسی سازمان نظام مهندسی مرکزی ، به صورت تفکیک شده‌ و استان به استان اعلام خواهد شد.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نظام مهندسی عمران

سوالات شما

  • نتایج آزمون نظام مهندسی گیلان 1402 اردیبهشت ماه کی اعلام می شود؟
احتمالا این را هم بپسندید  زمان آزمون نظام مهندسی 1400 - تاریخ و نحوه برگزاری آزمون نظام مهندسی 1400

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نوبت اول (اردیبهشت ماه) در روز 28 تیرماه بود.

  • زمان اعلام نتیحه آزمون نظام مهندسی گیلان شهریورماه در چه تاریخی است؟

نتایح آزمون نوبت دوم نظام مهندسی (شهریورماه) احتمالا تا آبان ماه اعلام گردد.

  • نتایج آزمون نظام مهندسی را از کدام سایت دریافت کنیم؟

نتایج آزمون نظام مهندسی در سامانه inbr.ir قرار می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال 📞 آزمون نظام مهندسی چند نوبت است

برای بسیاری از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی شرکت کنند ، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر