از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری 1402 📞 دریافت نتایج 3 نوبت

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری

آزمون نظام مهندسی طراحی معماری مشابه با آزمون نظام مهندسی سایر رشته‌ ها ، در سال جاری 3 بار برگزار می شود و هدف از برگزاری این آزمون ، اعطای پروانه فعالیت حرفه ای نظام مهندسی به متقاضیان واجد شرایط است. آزمون نظام مهندسی تحت نظر معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار می گردد و تمامی مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون از سوی این سازمان می باشد. داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی معماری باید به سامانه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی مراجعه کنند و پس از ارائه اطلاعات مورد خواست ، کارنامه شان را دریافت کنند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را برای دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری 1402 راهنمایی کنیم.

شما داوطلبان عزیز می توانید برای راهنمایی در خصوص اعلام نتایج و اعتراض به آزمون نظام مهندسی با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری اردیبهشت ماه 1402

همانطور که در بخش اول مطلب هم توضیح دادیم ، آزمون نظام مهندسی طراحی معماری سه بار در سال برگزار می شود که نوبت اول آن در فصل بهار و در اردیبهشت ماه بود. داوطلبانی که ثبت نام این نوبت از آزمون را انجام داده‌ بودند ، اجازه حضور در جلسه آزمون را داشتند و هم اکنون نتایج آن اعلام شده‌ است. زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نوبت اول در تاریخ 28 تیرماه بود.

نتایج آزمون نظام مهندسی معماری شهریورماه 1402 

داوطلبانی که موفق به شرکت در آزمون نظام مهندسی نوبت اول نشده‌ اند و یا نتوانسته‌ اند حداقل نمره لازم را به دست آورند ، می توانند در آزمون نوبت دوم شرکت کنند. هم اکنون که در حال مطالعه این مطلب هستید ، زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی نوبت دوم فرا نرسیده‌ است و زمان آن در شهریورماه خواهد بود. نتایج آزمون نظام مهندسی شهریورماه مشابه آزمون نوبت اول ، حدود دو ماه بعد و در آبان ماه اعلام خواهد شد.

مرتبط بخوانید : فرم اعتراض به آزمون نظام مهندسی

نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری دی ماه 1402

به تصمیم معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ، در سال 1402 قرار است آزمون نظام مهندسی در سه نوبت اجرا گردد بر خلاف سال های قبل که در دو نوبت برگزار می شد. نوبت سوم آزمون نظام مهندسی طراحی معماری و سایر رشته‌ ها ، در دی ماه برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه زمان دقیق برگزاری آزمون نظام مهندسی دی ماه مشخص نیست ، نمی توانیم زمان اعلام نتایج را پیش بینی کنیم اما احتمال می دهیم حداکثر تا اواخر سال اعلام گردد.

مرتبط بخوانید : سهمیه ایثارگران در آزمون نظام مهندسی

سایت مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری 1402

در بخش اول مطلب توضیح دادیم که مسئول ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی کلیه رشته‌ ها از جمله رشته‌ طراحی معماری ، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی می باشد. بنابراین نتایج هم در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت. شما داوطلبان برای دیدن نتایج در این سامانه ، باید وارد آدرس inbr.ir شوید و پس از کلیک بر روی لینک مشاهده نتایج ، اطلاعات خود را ارائه نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  قبولی در آزمون نظام مهندسی 📞 چگونه در آزمون نظام مهندسی قبول شویم؟

اطلاعاتی که برای دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی معماری خواسته‌ می شود ، به شرح شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، سال تولد و … هستند. همچنین در صورت فراموشی شماره داوطلبی ، جای نگرانی وجود ندارد زیرا می توانید با استفاده از مشخصات شناسنامه ای خود ، کارنامه تان را دریافت کنید.

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری 1402

نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری

با وجود آنکه پاسخ برگ های آزمون نظام مهندسی به صورت سیستمی بررسی می شود و احتمال خطا در اعلام نتایج وجود ندارد ، با این حال برخی از داوطلبان متقاضی اعتراض به نتایج هستند. داوطلبان معترض این نگرانی را دارند که در محاسبه نمره آزمون آنها اشتباهی رخ داده‌ است. برای این دسته‌ از داوطلبان ، امکان اعتراض به نتایج وجود دارد. داوطلبان معترض می توانند با ارائه مشخصات خود و ارسال ایمیل به آدرس tarahi@inbr.ir ، درخواست شان را ثبت نمایند.

در متن اعتراض باید مشخصات کامل همچون  شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه ، شماره تلفن ، آدرس محل سکونت ، رشته‌ آزمون داده‌ شده‌ و … ذکر شوند تا درخواست مورد بررسی قرار بگیرد. درخواست های داوطلبان معترض توسط سازمان نظام مهندسی مرکزی بررسی خواهد شد. سپس ، نتایج به صورت تفکیک شده‌ و استان به استان اعلام می گردد.

سوالات شما

  • نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری 1402 چه زمانی اعلام خواهد شد؟

با توجه به اینکه آزمون نظام مهندسی 3 بار در سال برگزار می شود ، اعلام نتایج آن نیز در سه بازه زمانی خواهد بود. در این مطلب زمان اعلام نتایج هر سه دو نوبت را بررسی کردیم.

  • سایت دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی معماری کدام است؟
احتمالا این را هم بپسندید  آزمون نظام مهندسی چند بار در سال 📞 آزمون نظام مهندسی چند نوبت است

دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی معماری از طریق سایت inbr.ir امکان پذیر می باشد.

  • آیا اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی امکان پذیر است؟

بله ، داوطلبانی که از نتیجه آزمون نظام مهندسی خود رضایت ندارند می توانند نسبت به آن اعتراض ثبت کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال

آزمون نظام مهندسی چند بار در سال 📞 آزمون نظام مهندسی چند نوبت است

برای بسیاری از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی شرکت کنند ، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر