از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مهلت انتخاب رشته فرهنگیان 📞 مهلت مجدد انتخاب رشته کنکور اختصاصی فرهنگیان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

 مهلت انتخاب رشته فرهنگیان

داوطلبانی که در آزمون اختصاصی اردیبهشت ماه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده اند ، باید برای انتخاب رشته در خردادماه اقدام کنند. فرایند برگزاری و انتخاب رشته فرهنگیان از سایر دانشگاه های سراسری مجزا شده است و زمابنندی متفاوتی هم دارد. با توجه به مجزا شدن انتخاب رشته فرهنگیان ، داوطلبان باید از زمان دقیق انتخاب رشته مطلع باشند. در این مطلب می خواهیم به بررسی مهلت انتخاب رشته فرهنگیان 1403 بپردازیم. همراه ما باشید.

 برای انتخاب رشته کنکور اختصاصی فرهنگیان نیاز به راهنمایی دارید ؟

همین حالا با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید و درباره انتخاب رشته و مصاحبه فرهنگیان ، مشاوره شوید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

مهلت انتخاب رشته فرهنگیان 1403

آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان به صورت همزمان با نوبت اول کنکور سراسری در اردیبهشت ماه برگزار شده است و حالا داوطلبان باید در مرحله انتخاب رشته شرکت کنند. اگر در آزمون حضور داشته اید ، باید در خردادماه انتخاب رشته را انجام دهید. تاریخ دقیق انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان 1403 از 8 الی 12 خردادماه می باشد.

آیا مهلت انتخاب رشته فرهنگیان تمدید می شود

با توجه به عدم اطلاع برخی از داوطلبان از زمان دقیق انتخاب رشته فرهنگیان ، مهلت مجددی برای آنها در نظر گرفته شده است. مهلت انتخاب رشته فرهنگیان برای جاماندگان از این فرایند ، تا تاریخ 18 خردادماه تمدید شده است. لازم به ذکر است که این مهلت ، آخرین فرصت انتخاب رشته است و لازم است هر چه سریع تر با مراجعه به سایت سازمان سنجش ، فرم انتخاب رشته را تکمیل نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  دانشگاه فرهنگیان تهران کجاست 📞 آدرس و معرفی دانشگاه فرهنگیان تهران

مرتبط بخوانید : ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ماده 28

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

در مهلت مجددی که برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفته می شود ، داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و فرم خود را ویرایش کنند. برای ویرایش فرم انتخاب رشته فرهنگیان ، می توان تعدادی از رشته ها را حذف یا اضافه کرد همچنین می توانید اولویت های انتخابی خود را جابجا کنید.

هزینه انتخاب رشته فرهنگیان

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ، هزینه ای ندارد. داوطلبانی که علاقه مند به گزینش در رشته های فرهنگیان هستند ، نیازی نیست که سریال علاقه مندی از سایت سنجش تهیه کنند زیرا هزینه را در زمان ثبت نام آزمون پرداخت کرده اند. البته داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون عملی رشته های تربیت بدنی یا علوم ورزشی را دارند ، باید در موعد مقرر برای ثبت نام آزمون عملی و پرداخت هزینه مربوطه ، اقدام نمایند.

مرتبط بخوانید : ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

 مهلت انتخاب رشته فرهنگیان

داوطلبان در زمان انتخاب رشته فرهنگیان حتما باید دفترچه را دانلود کرده و مورد بررسی قرار دهند. دفترچه راهنما در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود و با بررسی آن ، می توانید از شرایط ، قوانین و کد رشته محل های ارائه شده ، اطلاع یابید. توجه داشته باشید که ممکن است دفترچه دارای اصلاحیه هم باشد که در زمان مجدد منتشر می شود. در صورت انتشار دفترچه اصلاحیه ، حتما آن را هم بررسی کنید تا اگر نیاز بود ، فرم انتخاب رشته خود را ویرایش نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  کنکور فرهنگیان برای چه رشته هایی است 📞 رشته های مجاز به شرکت در کنکور فرهنگیان

سوالات شما

  • مهلت انتخاب رشته فرهنگیان 1403 در چه تاریخی است؟

فرایند انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ، به مدت 10 روز زمان دارد و در خردادماه می باشد.

  • آیا زمان انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان تمدید می شود؟

بله ، زمان انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان برای جاماندگان تمدید شده است.

  • هزینه انتخاب رشته فرهنگیان چقدر است؟

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان هزینه ای ندارد. فقط داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون عملی رشته های تربیت بدنی یا علوم ورزشی را دارند ، باید کارت علاقه مندی تهیه کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد 5 دانشگاه فرهنگیان

کد 5 دانشگاه فرهنگیان 📞 کد پنج فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان هستند ، باید در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر