از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

 

برای دریافت بهترین مشاوره تحصیلی دکتری و از بین بردن تمامی دغدغه ها و سوالات خود در رابطه با آزمون دکتری ، مشاورین ارشد ” پاسخ با ما ” از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان هستند و با خیال راحت تمامی مراحل آماده سازی خود برای آزمون را ، با یک مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری حرفه ای طی خواهید کرد.

سوال از شما ، پاسخ با ما .

 

بر اساس مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، آزمون دکتری تخصصی هر ساله یک بار توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می شود البته از سال 96 ، با ادغام آزمون دکتری آزاد با سراسری این دو آزمون مشترک برگزار می شوند.

پذیرش در مقطع دکتری پروسه ای چند مرحله ای و به صورت نیمه متمرکز است و داوطلبان پس از ثبت نام و شرکت در آزمون و انجام انتخاب رشته ، می بایست در مصاحبه نیز شرکت کنند تا پذیرش آن ها قطعی شود. مقطع دکتری تخصصی به دلیل ظرفیت پذیرش کمی که در مقابل تعداد متقاضیان زیاد دارد ، از حساسیت بیشتری برخوردار است و داوطلبان برای آنکه شانس پذیرش خود را افزایش دهند باید از تجربیات مشاوران مجرب جهت انجام برنامه ریزی پربازده و اطلاع از نکات مهمی که باید رعایت شوند ، راهنمایی دریافت کنند.

مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری ، راهنمای ثبت نام و شرایط آزمون دکتری

ثبت نام آزمون دکتری هر ساله در آذر ماه انجام می گیرد و برای آزمون سال 99 ، تاریخ 6 الی آذر ماه برای ثبت نام در نظر گرفته شده بود. داوطلبان واجد شرایط لازم جهت ثبت نام می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و پس از واریز هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی ، نام نویسی خود را در این آزمون نهایی کنند.

متقاضیان دکتری تخصصی هر یک از دوره های سراسری و آزاد پس از انجام ثبت نام و حضور در آزمون ، از مرحله انتخاب رشته از یکدیگر جدا می شوند و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد برخلاف سایر دانشگاه ها از طریق سایت azmoon.org انجام می گیرد. برخی از شرایط ثبت نام در آزمون دکتری عبارتند از :

 • دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای
 • دانشجویان سال آخر دکتری حرفه ای یا کارشناسی ارشد باید حداکثر تا آخر شهریور 99 ، مدرک فارغ التحصیلی خود را دریافت کنند.
 • دانشجویان دوره دکتری تخصصی در تمامی دانشگاه های روزانه ، نوبت دوم ، پیام نور ، غیر انتفاعی و .. برای ثبت نام مجدد در آزمون دکتری باید از دانشگاه خود انصراف دهند.
 • حداقل معدل فارغ التحصیلی 14 ، شرط لازم برای ثبت نام آزمون دکتری می باشد.
 • پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال گذشته در دانشگاه های روزانه ، مجاز به ثبت نام آزمون سال 99 نمی باشند.
احتمالا این را هم بپسندید  درجه سختی کنکور 1402 - میزان سختی کنکور 1402 نسبت به سالهای قبل

در صورت تمایل می توانید ثبت نام آزمون دکتری خود را توسط مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری “پاسخ با ما” انجام دهید. زیرا مشاوران این مرکز مشاوره تحصیلی ، با ثبت نام های متعددی که انجام داده اند از نکات مهمی که باید رعایت شود آگاه هستند و ثبت نام بدون نقصی را برای شما انجام می دهند.

راهنمای انتخاب رشته و مصاحبه آزمون دکتری

مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری
مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

 

آزمون دکتری 99 پس از چندین بار تغییر در زمان برگزاری ، در روز 26 تیر ماه برگزار می شود و داوطلبان می بایست با دریافت کارت ورود به جلسه ، از آدرس حوزه امتحانی مطلع شده و در ساعت تعیین شده ، حضور بایند.

چند هفته پس از برگزاری آزمون ، نتایج اولیه تحت عنوان کارنامه ای برای داوطلبان منتشر می شود که در این کارنامه وضعیت مجاز بودن برای انتخاب رشته در دوره های روزانه و … مشخص شده است. هر داوطلب جهت انتخاب رشته دکتری سراسری مجاز به انتخاب حداکثر 50 کد رشته محل و برای دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب حداکثر 80 کدرشته محل می باشد.

پس از انتخاب رشته ، صلاحیت های علمی هر یک از داوطلبان بررسی می شود و نتایج انتخاب رشته چند هفته پس از آن منتشر می شود. در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ، مشخص خواهد شد که برای کدام رشته های انتخابی تان مجاز به حضور در مصاحبه شده اید ، ممکن است در هیچ یک از رشته ها یا در همه رشته دعوت به مصاحبه شوید و محدودیتی در آن وجود ندارد.

زمانبدی حضور در مصاحبه و مدارک و شرایط لازم توسط هر یک از دانشگاه ها و هم چنین سازمان سنجش ابلاغ می شود و باید مطابق با زمانبدی با فراهم نمودن مدارک لازم و همچنین واریز هزینه مصاحبه ، در محل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشید.

با توجه به آنکه مصاحبه دکتری در پذیرش نهایی 50 درصد تاثیر گذار است ، بنابراین باید آمادگی لازم را در تمام موارد تحصیلی مربوط به رشته خود ، نوع پوشش برای مصاحبه ، چگونگی صحبت کردن ، نحوه برخورد با مصاحبه کنندگان و … داشته باشید.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری طبق تجربه ای که از مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری سال های گذشته دارند ، رموز موفقیت در این مرحله از پذیرش دکتری تخصصی را شناخته اند و در صورت تمایل ، تکنیک های لازم را به شما نیز آموزش می دهند. برای ارتباط با مشاوران ، همین حالا می توانید تماس بگیرید.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان در اصفهان

هم چنین خدمات زیر نیز توسط مشاوران برتر کشور در مجموعه “پاسخ با ما” به شما ارائه می شود :

 • اطلاع از سطح علمی آزمون دکتری برای پذیرش در هر یک از دانشگاه های سراسری و آزاد
 • معرفی بهترین منابع مطالعاتی با بازدهی بالا
 • تهیه برنامه ریزی اصولی برای افراد شاغل که وقت کافی ندارند.
 • آشنایی با پر اهمیت ترین دروس کنکور سال های گذشته که بیشترین تعداد سوالات را دارند.
 • ارائه تجربیات رتبه های تک رقمی سال های گذشته در خصوص نحوه برنامه ریزی ، ساعت مطالعه و …
 • راهنمایی در ثبت نام آزمون دکتری
 • اطلاع رسانی آخرین اخبار تحصیلی مرتبط با آزمون دکتری
 • انجام انتخاب رشته دکتری با توجه به حساسیت زیادی که دارد.
 • اطلاع رسانی در خصوص ظرفیت پذیرش هر یک از رشته ها و دانشگاه ها
 • راهنمایی و ارائه تکنیک های موفقیت در مصاحبه دکتری
 • راهنمایی برای تهیه رزومه مناسب مصاحبه دکتری که نقش مهمی در پذیرش شما دارد.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که در هر یک از زمینه های فوق نیاز به راهنمایی داشتید ، با مشاوران برتر کشور که در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری گردآوری شده اند ، در ارتباط باشید. برای دریافت مشاوره می توانید در هر ساعتی از طول روز تماس بگیرید و با هزینه ای بسیار کمتر از مشاوره حضوری ، از یک مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

پاسخگویی به سوالات متداول داوطلبان

 • آزمون دکتری 99 ، چه تاریخی برگزار می شود ؟

بر اساس آخرین تصمیمات اخذ شده توسط سازمان سنجش ، آزمون دکتری تخصصی 99 در روز 26 تیر ماه برگزار خواهد شد البته امکان تغییر در این زمان نیز وجود دارد.

 • آیا می توان حوزه امتحانی آزمون را تغییر داد ؟

داوطلبان می توانند از تاریخ 13 اردیبهشت ماه تا پایان روز یک‌شنبه 14 اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت sanjesh.org حوزه امتحانی خود را تغییر دهند.

 • انتخاب رشته دکتری در چه تاریخی انجام می گیرد ؟

انتخاب رشته آزمون دکتری 99 احتمالا در اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور ماه انجام می گیرد.

 • آیا امکان حضور در بیش از 1 مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد وجود دارد ؟

داوطلبانی که برای مصاحبه چند رشته امتحانی دعوت شده اند می توانند با واریز هزینه مصاحبه ، در تمامی آن ها حضور داشته باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مشاوره کنکور - بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

مشاوره کنکور 1401 – بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

اگر به دنبال بهترین مشاوره کنکور 1401  هستید و به یک برنامه ریزی درسی حرفه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر