از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی 📞 لیست مدارک ثبت نام کتاب درسی و راهنمای ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی

ثبت نام کتاب های درسی 1403 در زمان اعلام شده‌ از سوی سازمان فروش و توزیع مواد آموزشی به صورت اینترنتی و از طریق سایت های irtextbook.com و irtextbook.ir انجام می گیرد. کلیه دانش آموزان پایه های تحصیلی ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم باید همراه با مدارک و اطلاعات لازم به این سامانه ها مراجعه کرده‌ و برای ثبت نام خود اقدام نمایند. از جمله مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی ، کد ملی و شماره سریال شناسنامه است که در ادامه بیشتر بررسی خواهیم کرد.

برای ثبت سفارش اینترنتی کتاب های درسی خود از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید. 

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی

به همت سازمان آموزش و پرورش کشور ، نحوه سفارش کتب درسی در سال های اخیر با تغییراتی مواجه بوده‌ است. این تغییر در واقع اینترنتی شدن‌ فرایند ثبت نام می باشد. دانش آموزان تمام پایه های تحصیلی ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم باید با مراجعه به یکی از سایت های irtextbook.com و irtextbook.ir ثبت نام کتاب های درسی خود را به صورت گروهی یا انفرادی انجام دهند و فقط در مهلتی که سازمان فروش و توزیع مواد آموزشی اعلام می کند ، فرصت ثبت نام دارند البته برای دانش آموزان جامانده‌ از ثبت نام کتاب درسی فرصت مجددی در نظر گرفته‌ می شود.

مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی به شرح زیر هستند :

  • برای ورود به سامانه ثبت نام کتاب های درسی کد ملی دانش‌ آموز ، نام کاربری می باشد.
  • رمز ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی ، شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز در نظر گرفته‌ شده‌ است.
  • نحوه ثبت نام کتاب درسی برای اتباع به این صورت است که این دسته از دانش آموزان باید به جای کد ملی ، کد اتباع در سامانه سناد و به جای شماره سریال شناسنامه ، 6 رقم یک (111111) وارد کنند.
احتمالا این را هم بپسندید  خرید کتاب درسی آزاد 1403 📞 خرید کتاب درسی آزاد تک جلدی و دوره ای

مرتبط بخوانید:  بارکد کتاب درسی – راهنمای استفاده و دانلود نرم افزار QR Code بارکد کتاب درسی

راهنمای ثبت نام کتب درسی

دانش آموزان برای ثبت نام کتب درسی ابتدا باید به سامانه مای مدیو مراجعه کنند. در این سامانه نیاز است که اطلاعات به شرح کد ملی و رمز عبور را ارائه دهند و شماره تلفن همراه خود را نیز درج نمایند. پس از ارائه شماره تلفن همراه ، یک کد پیگیری ارسال خواهد شد که باید این کد را در سامانه درج کنند. پس از مراحل مذکور ، دانش اموز به سامانه irtextbook.com هدایت خواهد شد و باقی مراحل ثبت نام کتب درسی در این سایت انجام خواهد گرفت. جهت ثبت نام کتب درسی در سایت ، باید بسته آموزشی پایه مدنظر انتخاب شده‌ و هزینه آن پرداخت گردد. در نهایت نیز کدپیگیری صادر خواهد شد که باید این کد را برای دریافت کتب درسی خود به مدرسه تحویل دهید.

سوالات شما

  • مدارک لازم برای ثبت نام کتاب درسی چیست ؟

با توجه به اینکه ثبت نام کتاب های درسی به صورت اینترنتی انجام می گیرد ، مدارک خاصی لازم نیست و دانش آموزان فقط باید اطلاعات لازم را که شرح داده‌ شد ، در دسترس داشته‌ باشند.

  • نحوه ثبت نام کتاب درسی برای اتباع به چه صورت است ؟

دانش آموزان اتباع برای ثبت سفارش کتاب های درسی خود باید به جای کد ملی ، کد اتباع در سامانه سناد و به جای شماره سریال شناسنامه ، 6 رقم یک (111111) وارد کنند.

  • هزینه ثبت نام کتاب های درسی چقدر است ؟
احتمالا این را هم بپسندید  مشکل ثبت نام کتاب درسی 📞 پشتیبانی ثبت نام کتاب درسی

هزینه ثبت نام کتاب های درسی مطابق با قیمت پشت جلد کتاب ها محاسبه می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی 📞 زمان و راهنمای خرید کتب درسی

دانش آموزان کلاس نهم پس از انتخاب رشته انسانی و برای ورود به پایه دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر