از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مدارس نمونه دولتی تهران 1403📞 زمان ، شرایط و سامانه ثبت نام تمام پایه ها

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مدارس نمونه دولتی تهران

مدارس نمونه دولتی تهران از برترین مدارس این شهر هستند و دانش آموزان تمایل دارند در پایه های هفتم تا دوازدهم این مدارس تحصیل کنند. دانش آموزان در صورت تمایل به پذیرش در پایه های متوسطه اول نمونه دولتی ، می توانند به صورت بدون آزمون پذیرش بگیرند اما قبولی در پایه های متوسطه دوم فقط با شرکت در آزمون ورودی مدرسه امکان پذیر می باشد. ما در این مطلب می خواهیم راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران همراه با بررسی زمان ، شرایط و سایت ثبت نام ، ارائه کنیم. همچنین لیستی از بهترین مدارس نمونه دولتی تهران معرفی خواهند شد.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید ثبت نام اینترنتی خود در مدارس نمونه دولتی را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد منابع آزمون، نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی بهترین مدارس نمونه دولتی تهران

مدارس نمونه دولتی تهران متقاضیان بسیاری دارند زیرا این مدارس در مقایسه با مدارس عادی از کیفیت آموزشی بالاتری برخوردار هستند و دانش آموزان به امکانات و خدمات آموزشی بیشتری دسترسی دارند. مدارس نمونه دولتی تهران متعدد هستند و معرفی تمام این مدارس در یک مطلب امکان پذیر نیست. به همین دلیل در ادامه ، لیست برخی از بهترین مدارس نمونه دولتی تهران را قرار داده ایم. شما می توانید برای اطلاع از آدرس و شماره تماس نزدیک ترین مدارس نمونه دولتی به محل سکونت خود ، با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید.

پسرانه امام موسی صدر

 • آدرس : میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به چهارراه پسیان، انتهای خیابان شهید عارف نسب، انتهای کوچه شهید توتونچی

دخترانه آزادگان

 • آدرس : خیابان شریعتی، پائین تر از پل صدر، کوچه کارامیان

پسرانه شهید علی محمدی

 • آدرس : شهرک ژاندارمری، بلوار مرزداران، خیابان البرز، کوچه البرز 7

دخترانه فدک

 • آدرس : خیابان پاسداران، نیستان سوم، کوچه شهید هاشمیان، پلاک 9

پسرانه امام مهدی (عج)

 • آدرس : میدان آزادی، شهرک آپادانا، ورودی شرقی

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران

مدارس نمونه دولتی تهران هم همچون سایر مدارس ، یک زمانبندی را برای ثبت نام در نظر می گیرند و دانش آموزان فقط در این زمانبندی فرصت دارند که برای ثبت نام اقدام نمایند. زمان ثبت نام در هر یک از پایه ها به شرح زیر می باشد :

تاریخ ثبت نام نمونه دولتی متوسطه اول

دوره متوسطه اول یعنی پایه های هفتم ، هشتم و نهم در مدارس نمونه دولتی دایر هستند. دانش آموزانی که می خواهند در این پایه ها قبول شوند باید به موقع برای ثبت نام اقدام کنند. زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی متوسطه اول به طور دقیق مشخص نیست اما با توجه به تکمیل شدن ظرفیت تا اواسط مردادماه ، دانش آموزان باید تا این بازه زمانی ، ثبت نام را انجام داده باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  جواب ازمون نمونه دولتی کی میاد ؟ 📞 زمان اعلام و راهنمای مشاهده نتایج نمونه دولتی 1402

زمان ثبت نام نمونه دولتی متوسطه دوم

پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم در مدرسه نمونه دولتی متوسطه دوم دایر می باشند. قبولی در این پایه ها از طریق شرکت در آزمون ورودی امکان پذیر است و زمان ثبت نام آزمون هم معمولا در فروردین ماه هر سال می باشد. بنابراین شما برای ثبت نام پایه دهم مدرسه نمونه دولتی ، باید در فروردین ماه برای ثبت نام در آزمون ورودی اقدام کنید. همچنین معمولا در تیرماه ، نتایج آزمون اعلام می گردد.

مرتبط بخوانید : نحوه تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی

شرایط و شیوه پذیرش در مدارس نمونه دولتی تهران

برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران باید بدانید که شرایط پذیرش به چه صورت است و آیا واجد شرایط ثبت نام هستید یا خیر. شرایط قبولی در مدارس نمونه دولتی برای هر یک از پایه ها به شرح زیر می باشد :

شرایط ثبت نام متوسطه اول

آزمون نمونه دولتی متوسطه اول یعنی آزمون ششم به هفتم ، چند سال است که حذف شده است و شیوه پذیرش دانش آموز در این پایه به صورت پیش ثبت نام می باشد. دانش آموزان پایه ششم که می خواهند در پایه هفتم وارد مدرسه نمونه دولتی شوند ، باید مدارک خود را ارائه کنند و پیش ثبت نام این مدرسه را انجام دهند. چنانچه از سوابق تحصیلی و معدل مناسب برخوردار باشند ، پذیرفته خواهند شد. لازم به ذکر است که ظرفیت پذیرش نمونه دولتی به نسبت تعداد متقاضیان محدودتر است بنابراین دانش آموزان باید پیش از تکمیل شدن ظرفیت ها ، ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط ثبت نام متوسطه دوم

مقطع متوسطه دوم به شرح پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم در مدارس نمونه دولتی دایر هستند. قبولی در پایه دهم با شرکت در آزمون و کسب حدنصاب لازم امکان پذیر می باشد. دانش آموزان پایه نهم باید با برخورداری از شرایط لازم ، ثبت نام آزمون نهم به دهم را انجام دهند و حداقل نمره را در این آزمون کسب نمایند.

برخی از شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم به شرح زیر هستند :

 • دانش آموزان حداکثر می توانند 3 مدرسه نمونه دولتی نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب کرده و اولویت بندی نمایند.
 • دانش آموزان پایه نهم فقط می توانند در آزمون نمونه دولتی شرکت کنند.
 • ثبت نام آزمون نمونه دولتی نیازمند برخورداری از معدل مناسب می باشد و دانش آموزان باید دارای حداقل معدل 17 باشند.
 • داوطلبانی که نمره کمتر از 12 در دروس سال نهم خود کسب کرده باشند ، مجاز به ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نخواهند بود.

مرتبط بخوانید : نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران

با توجه به اینترنتی شدن فرایند ثبت نام مدارس مختلف ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی هم به شیوه اینترنتی انجام می پذیرد. سامانه ای که مسئول ثبت نام از داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می باشد ، سایت مای مدیو است. دانش آموزان باید با مراجعه به این سامانه و ارائه اطلاعات خود ، ثبت نام آزمون را انجام دهند و منتظر برگزاری آزمون باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  آزمون نمونه دولتی 📞 راهنمای جامع آزمون نمونه دولتی کلیه پایه ها 1403

ثبت نام نمونه دولتی در سامانه مای مدیو ، مراحل سختی ندارد و دانش آموزان فقط باید کد ملی و سری سریال شناسنامه خود را ارائه نمایند. همچنین باید مدارک و اطلاعات مورد خواست مثل عکس ، مشخصات شناسنامه ای ، معدل و مشخصات تحصیلی ، نام مدارس مورد تقاضا و … ارائه شوند. در پایان هم لازم است هزینه ثبت نام در سامانه پرداخت گردد و کدرهگیری دریافت شود.

شهریه مدارس نمونه دولتی تهران

مدارس نمونه دولتی تهران

احتمالا اطلاع دارید که تحصیل در مدارس نمونه دولتی با پرداخت شهریه همراه است و دانش آموزان باید با شهریه تعیین شده توسط مدرسه را پرداخت کنند. میزان شهریه مدارس مختلف نمونه دولتی تهران ، متفاوت است و بستگی به عواملی مثل پایه تحصیلی ، رشته تحصیلی ، محل قرارگیری مدرسه ، امکانات و خدمات مدرسه و … دارد اما به طور حدودی، میزان شهریه در متوسطه اول از 4 تا 10 میلیون تومان سالانه و در متوسطه دوم از 6 تا 14 میلیون تومان سالانه می باشد.

مرتبط بخوانید : شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی

سوالات شما

 • مدارس نمونه دولتی تهران در کدام پایه های تحصیلی دایر هستند؟

تمام مدارس نمونه دولتی ، پایه های هفتم تا نهم متوسطه اول و پایه های دهم تا دوازدهم متوسطه دوم را ارائه می کنند.

 • آیا ثبت نام مدرسه نمونه دولتی نیاز به شرکت در آزمون دارد؟

برای پذیرش دانش آموز در پایه دهم مدرسه نمونه دولتی ، آزمون برگزار می شود.

 • برای قبولی در مدرسه نمونه دولتی نیاز به چه معدلی است؟

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نیازمند برخورداری از معدل مناسب می باشد و دانش آموزان باید دارای حداقل معدل 17 باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم 1403 📞 راهنمای شرکت در آزمون ها و نحوه ثبت نام

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم از آزمون های پرمتقاضی در سطح مدارس است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر