از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو کارت ورود به جلسه 1403 📞 دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی برای دانش آموزان عادی و بزرگسال ، در سامانه مای مدیو منتشر می شود. دانش آموزان باید با ارائه اطلاعات خود به این سامانه ، کارت را دریافت کنند. در سایت مای مدیو ، برای هر یک از دانش آموزان یک پنل کاربری تعریف شده است که ورود به پنل با ارائه اطلاعات امکان پذیر می باشد. پس از وارد شدن به پنل هم می توان با انتخاب گزینه کارت ورود به جلسه ، آن را دریافت کرده و پرینت تهیه نمود. برای آشنایی با مراحل دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی از سایت مای مدیو ، لطفا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات مدارس خود از سایت مای مدیو با مشکل سامانه مواجه هستید ، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا کارت شما را بدون مشکل و در سریع ترین زمان از سایت دریافت کرده و برای شما ارسال نمایند.

مشاوران در تمامی ایام هفته و از 8 صبح تا 12 شب ، پاسخگوی شما دانش آموزان و والدین عزیز هستند.

تماس از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور 9099071612

زمان انتشار کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403

دانش آموزان کلاس نهم و کلاس دوازدهم ، در امتحانات نهایی شرکت می کنند. به دلیل یکپارچه بودن برگزاری امتحانات در کل کشور ، کارت ورود به جلسه تمام دانش آموزان از طریق یک سامانه منتشر می شود. سامانه ای که مسئول ارائه پرینت کارت ورود به جلسه به دانش آموزان می باشد ، سامانه مای مدیو است. زمان انتشار کارت ورود به جلسه هم معمولا یک هفته قبل از تاریخ اولین امتحان نهایی می باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو جشنواره خوارزمی 📞 راهنمای سایت جشنواره خوارزمی my.medu.ir

دانش آموزان برای حضور در جلسه امتحانات ، حتما باید کارت ورود به جلسه را ارائه نمایند. برای حضور و غیاب هم تنها کارت ورود به جلسه مدنظر است. بدیهی است که در صورت عدم همراه داشتن کارت ، از ورود دانش آموز به حوزه امتحانی جلوگیری می شود.

مرتبط بخوانید : سایت مای مدیو ثبت نام مدارس دولتی

نحوه دریافت كارت ورود به جلسه از سایت مای مدیو

برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی از سامانه مای مدیو ، باید وارد صفحه اصلی این سامانه به نشانی my.medu.ir شوید. در سامانه ، خدمات مختلفی برای کاربران متفاوت ارائه می شود و دانش آموزان باید در مرحله اول ورود به این سامانه ، نقش خود را به عنوان دانش آموز انتخاب کنند. پس از انتخاب نقش ، لازم است که تابعیت تعیین شود و سپس کد ملی و شماره سریال شناسنامه ارائه گردد.

با ارائه اطلاعات فوق ، پنل کاربری با گزینه های مختلف نمایش داده‌ می شود که دانش آموز باید بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی” کلیک کند. با انتخاب این گزینه ، کارت ورود به جلسه نمایش داده‌ می شود که ابتدا باید بررسی کنید تمام اطلاعات مندرج بر روی آن درست می باشد و سپس پرینت کارت را بگیرید.

دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات ترمیم معدل از سایت مای مدیو 

مای مدیو کارت ورود به جلسه

دانش آموزان بزرگسال که در امتحانات ترمیم معدل شرکت کرده‌ اند ، برای دریافت كارت ورود به جلسه امتحانات باید از طریق سامانه مای مدیو اقدام نمایند. این دسته از کاربران ، باید پس از ورود به سایت نقش خود را بر روی “والدین و سایر” یا “کاربران بدون سیم کارت” قرار دهند و سپس با ارائه اطلاعات ، كارت را دریافت کنند.  در صورت انتخاب گزینه “کاربران بدون سیم کارت” می بایست کد ملی و رمز عبور ارائه کنند و اگر هم گزینه “والدین و سایر” را انتخاب کنند ، باید از طریق رمز یکبار مصرف وارد سامانه شوند.

مرتبط بخوانید :  راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

سوالات شما

  • آدرس مای مدیو کارت ورود به جلسه کدام است؟
احتمالا این را هم بپسندید  روش ورود به سایت مای مدیو 📞 ساده ترین روش ورود به سامانه مای مدیو

آدرس این سامانه به نشانی my.medu.ir می باشد.

  • اطلاعات لازم برای دریافت كارت ورود به جلسه از سایت مای مدیو چیست؟

برای دریافت کارت ورود به جلسه از سایت my.medu.ir باید کد ملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز ارائه گردد.

  • چرا برای دریافت کارت ورود به جلسه از سایت مای مدیو با مشکل سامانه مواجه می شویم؟

مشکل در دریافت كارت ورود به جلسه از سایت مای مدیو احتمالا به دلیل شلوغ بودن سایت است لذا توصیه می شود دریافت كارت خود را به روزهای برگزاری امتحانات موکول نکنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر