از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو فرهنگیان 1403 📞 دریافت حکم کارگزینی ، فیش حقوقی و نتیجه رتبه بندی از مای مدیو

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو فرهنگیان

بخشی از خدمات سامانه مای مدیو به فرهنگیان اختصاص دارد که از جمله این خدمات می توانیم به دریافت فیش حقوقی ، دریافت حکم کارگزینی ، شرکت در طرح رتبه بندی معلمان و … اشاره کنیم. ورود به سامانه مای مدیو فرهنگیان ، با ارائه نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر می باشد و اگر هم رمز عبور فراموش شود ، امکان بازیابی آن وجود دارد. در ادامه این مطلب می خواهیم توضیحات کاملی از سامانه مای مدیو فرهنگیان ارائه دهیم. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای استفاده از خدمات سایت مای مدیو به راهنمایی نیاز دارید ، می توانید از کارشناسان ما در مجموعه تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سامانه مای مدیو فرهنگیان

سامانه مای مدیو فرهنگیان ، سامانه ای برای انجام تمام امور مربوط به آموزش و پرورش می باشد و فرهنگیان از جمله معلمان ، مدیران و سایر کارکنان اجرایی این سازمان می توانند از خدمات مختلفی که در سایت مای مدیو برای آنها در نظر گرفته شده است ، بهره مند شوند. ورود به سایت مای مدیو فرهنگیان ، دسترسی به انجام اموری همچون مشاهده حکم کارگزینی ، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان ، شرکت در طرح رتبه بندی فرهنگیان ، مشاهده خلاصه سوابق تحصیلی دانش آموزان ، انجام ارزشیابی سالانه و … را به روش آنلاین فراهم می کند.

مرتبط بخوانید : مای مدیو برای پیش ثبت نام

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از سایت مای مدیو

فرهنگيان شاغل در آموزش و پرورش می بایست برای دریافت فیش حقوقی خود از طریق سامانه مای مدیو اقدام کنند. بدین منظور لازم است وارد سایت به نشانی my.medu.ir شوند و به ترتیب مراحل زیر ، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

 • در صفحه اصلی سایت my.medu.ir ، بر روی گزینه “فرهنگی” کلیک شود.
 • سپس باید نام کاربری و رمز عبور درج گردد. نام کاربری و رمز عبور ، همان اطلاعات سامانه رتبه بندی می باشد اما اگر هم رمز را فراموش کرده اید ، می توانید از سایت مای مدیو بازیابی کنید.
 • در مرحله بعد باید کد امنیتی را وارد نمایید.
 • با مراحل فوق ، وارد پنل کاربری خود در سایت مای مدیو می شوید و حال باید بر روی گزینه “دریافت فیش حقوقی” کلیک کنید.
 • پس از انتخاب این گزینه و وارد کردن تاریخ مورد نظر ، می توانید فیش حقوقی را دریافت نمایید.
احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو آزمون غربالگری 📞 راهنمای تصویری آزمون غربالگری در سایت مای مدیو

دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان از سایت مای مدیو

یکی دیگر از خدمات سایت مای مدیو برای فرهنگیان ، ارائه حکم کارگزینی است. فرهنگیان محترم برای اطلاع از جزئیاتی مثل نحوه محاسبه حقوق و سنوات و … نیازی نیست که حضوری به سازمان آموزش و پرورش مراجعه کنند و به سادگی می توانند از طریق سایت مای مدیو ، حکم کارگزینی خود را دریافت نمایند.

البته حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل در سامانه مای مدیو موجود است و فرهنگیان بازنشسته باید با مراجعه به سامانه بازنشستگی کشوری ، حکم کارگزینی خود را دریافت نمایند. مراحل دریافت حکم کارگزینی از سایت مای مدیو ، به ترتیب زیر می باشد :

 • در صفحه اصلی سایت my.medu.ir ، بر روی گزینه “فرهنگی” کلیک شود.
 • در مرحله بعد باید اطلاعات کاربری را ارائه نمایید.
 • با ورود به پنل کاربری ، چند گزینه را مشاهده می کنید که شما باید گزینه “حکم شاغلین” را انتخاب نمایید.
 • حال باید در میان انواع حکم های صادر شده ، بر روی علامت + کلیک نمایید.
 • در مرحله بعد می توانید حکم کارگزینی خود را با انتخاب گزینه “چاپ فرم” چاپ نمایید. همچنین می توان به جای چاپ حکم ، پی دی اف آن را دریافت کرد.

مرتبط بخوانید : حکم کارگزینی فرهنگیان – معرفی سامانه و راهنمای دریافت حکم کارگزینی

نقل و انتقالات فرهنگيان در سامانه my.medu.ir

فرهنگیانی که درخواست انتقالی دارند ، می بایست درخواست خود را از طریق سامانه مای مدیو به ثبت برسانند. با ورود به این سامانه ، دسترسی به سایت نقل و انتقالات به نشانی profile.medu.ir وجود دارد و می بایست مدارک لازم در این سامانه ارائه شوند. برای ثبت درخواست دریافت انتقالی در سایت مای مدیو ، باید وارد پنل کاربری در این سامانه شد و گزینه “درخواست نقل و انتقال” انتخاب شود.

احتمالا این را هم بپسندید  رمز مای مدیو چیست 📞 مراحل دریافت رمز سایت my.medu.ir

سپس لازم است اطلاعات خواسته شده همچون استان مبدا و مقصد ، نوع انتقال، سنوات، دوره تحصیلی و … ارائه شوند. فرهنگیان می توانند حداقل 1 استان و حداکثر 5 استان را برای انتقال دائم یا موقت انتخاب نمایند و پس از ثبت درخواست هم امکان تغییر درخواست وجود ندارد.

رتبه بندی مای مدیو فرهنگیان

مای مدیو فرهنگیان

طرح رتبه بندی معلمان توسط آموزش و پرورش اجرا می شود و فرهنگيان برای تشکیل پرونده و بارگذاری مدارک ، می بایست وارد سامانه مای مدیو شوند. همچنین فرهنگیانی که در سامانه قبلی ، تشکیل پرونده داده اند برای اطلاع از نتیجه رتبه بندی باید به سایت مای مدیو مراجعه کنند. برای ورود به صفحه رتبه بندی در سایت مای مدیو ، لازم است اطلاعات مربوط به بخش فرهنگی در سامانه درج گردد و با ورود به پنل کاربری بر روی گزینه “رتبه بندی” کلیک شود.

مرتبط بخوانید : سامانه جدید رتبه بندی معلمان

مشکلات ورود به سامانه و پشتیبانی مای مدیو فرهنگیان

برخی از کاربران در ورود به سامانه مای مدیو با مشکل مواجه هستند. مشکل ورود به سایت مای مدیو به دلیل کندی یا بروزرسانی سامانه است و باید منتظر بمانید تا مشکل رفع گردد. همچنین باید برای ورود به سامانه ، فیلترشکن خاموش باشد. توصیه می شود برای آنکه با مشکلات کمتری از سایت مای مدیو مواجه شوید ، در ساعاتی که سامانه خلوت تر است مانند اواخر شب یا ابتدای روز اقدام کنید.

در صورت عدم رفع مشکل سامانه مای مدیو ، می توانید با کارشناسان ما در مرکز پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.

سوالات شما

 • آدرس سامانه مای مدیو فرهنگيان کدام است؟

سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir در دسترس کاربران قرار دارد.

 • در سایت مای مدیو چه امکاناتی برای فرهنگيان وجود دارد؟

فرهنگیان با مراجعه به سایت my.medu.ir می توانند حکم کارگزینی یا فیش حقوقی خود را دریافت کنند ، در رتبه بندی شرکت نمایند و یا برای انتقالی درخواست دهند.

 • اطلاعات لازم برای ورود به سایت مای مدیو چیست؟

فرهنگيان برای ورود به سایت مای مدیو باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر