از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو ثبت نام نمونه دولتی 📞 6 مرحله ثبت نام مدرسه نمونه دولتی در سایت my.medu.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو ثبت نام نمونه دولتی

دانش آموزانی که می خواهند در مدارس نمونه دولتی تحصیل کنند ، باید در آزمون ورودی این مدارس قبول شوند و یا اینکه سوابق تحصیلی لازم برای پذیرش را داشته باشند. پذیرش مدارس نمونه دولتی ، در دوره های اول و دوم متوسطه انجام می گیرد و دانش آموزان می بایست با مراجعه به سامانه معرفی شده‌ ، اقدام به ثبت نام کنند. سامانه جدید ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، سامانه جامع مای مدیو آموزش و پرورش می باشد و دیگر لازم نیست که مثل سال های قبل به سامانه های استانی مراجعه شود. در ادامه این مطلب ، راهنمای سامانه مای مدیو ثبت نام نمونه دولتی ارائه خواهد شد. لطفا همراه ما باشید.

شما عزیزان می توانید ثبت نام مدرسه نمونه دولتی در سایت مای مدیو را به صورت تلفنی توسط کارشناسان مجموعه ما انجام دهید تا ایراد و مشکلی در فرایند ثبت نام وجود نداشته باشد.

همچنین می توانید سوالات خود را در مورد نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی در سایت مای مدیو  از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سامانه جدید ثبت نام نمونه دولتی

سازمان آموزش و پرورش ، اقدام به راه اندازی سامانه جدیدی کرده‌ است که از طریق این سامانه ، دسترسی به بسیاری از امور مربوط به مدرسه آسان شده‌ است. سامانه جدید ، سایت مای مدیو است. نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در سال های گذشته بدین صورت بود که داوطلبان باید به سامانه آموزش و پرورش استان خود مراجعه می کردند و با پرداخت هزینه ، نام نویسی را انجام می دادند. در واقع ، ثبت نام به شکل یکپارچه نبود اما با راه اندازی شدن سایت مای مدیو ، ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کلیه شهرها و استان ها فقط با مراجعه به این سایت انجام می پذیرد.

مرتبط بخوانید : راهنمای ثبت نام اینترنتی مدارس دولتی

مای مدیو ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم

همانطور که در بخش اول مطلب توضیح دادیم ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی در دوره های متوسطه اول و متوسطه دوم انجام می پذیرد. دانش آموزانی که می خواهند وارد دوره متوسطه اول این مدارس شوند ، آزمون ورودی ندارند و آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم چند سال است که حذف شده‌ است. با حذف آزمون نمونه دولتی ، شیوه پذیرش دانش آموز در این مقطع از مدرسه نمونه دولتی بر اساس سوابق تحصیلی شده‌ است بدین معنا که دانش آموزان اگر نمرات و سوابق تحصیلی خوبی داشته باشند ، پذیرفته خواهند شد.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت مای مدیو درگاه دولت 📞 راهنمای احراز هویت فرهنگیان در سامانه مای مدیو

ثبت نام ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی در سایت ماي مدیو انجام می پذیرد و والدین باید با مراجعه به این سامانه ، پیش ثبت نام را انجام دهند. لازمه پیش ثبت نام هم بارگذاری مدارک و ارائه اطلاعات مورد خواست می باشد و در صورت مورد پذیرش قرار گرفتن نمرات و سوابق تحصیلی دانش آموز ، امکان قبولی او وجود خواهد داشت.

مرتبط بخوانید : راهنمای مشکلات و پشتیبانی مای مدیو 

مای مدیو ثبت نام آزمون نمونه دولتي نهم به دهم

بر خلاف پایه ششم به هفتم ، برای پایه نهم به دهم مدارس نمونه دولتی آزمون ورودی برگزار می شود. دانش آموزان با کسب نمره مناسب در این آزمون ، شانس قبولی خواهند داشت. ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم باید با مراجعه به سایت مای مدیو انجام گیرد که آدرس این سامانه به نشانی my.medu.ir می باشد. در سایت مای مدیو ، یک پنل کاربری برای هر یک از کاربران ایجاد شده‌ است که با ارائه اطلاعات لازم ، امکان دسترسی به پنل وجود دارد.

دانش آموزان باید اطلاعات خود را برای ورود به پنل کاربری خود در سایت مای مدیو ارائه دهند. این اطلاعات شامل کد ملی و سری سریال شناسنامه می باشند و اطلاعات سامانه مای مدیو برای اتباع نیز تاریخ تولد و کد اتباع آنهاست. پس از تهیه اطلاعات لازم ، به ترتیب مراحل زیر می توان ثبت نام آزمون نمونه دولتی را انجام داد :

 • در صفحه اول سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir ، باید نقش دانش آموز انتخاب شود.
 • سپس لازم است اطلاعات مربوط به نقش دانش آموز ارائه گردد.
 • بعد از وارد کردن اطلاعات مورد خواست و انتخاب دکمه ورود ، وارد پنل شخصی خود می شوید.
 • در پنل شخصی ، چند گزینه را مشاهده می کنید. شما باید گزینه ” آزمون نمونه دولتی” را انتخاب کنید تا وارد صفحه ثبت نام این آزمون شوید.
 • در بخش های بعدی ، باید فرم ثبت نام مدارس نمونه دولتی را تکمیل نمایید. همچنین ثبت نام در صورتی قطعی می شود که هزینه ثبت نام را هم بپردازید.
 • بعد از تکمیل فرم ثبت نام و واریز هزینه ، رسید ثبت نام ارائه می گردد و نام نویسی شما در آزمون به پایان می رسد.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

مای مدیو ثبت نام نمونه دولتی

برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، باید از شرایط زیر برخوردار باشید :

 • نداشتن دروس افتاده‌ در پایه دهم
 • قبولی در امتحانات حرداد ماه تمامی دروس
 • دارا بودن حداقل معدل کل 17 در پایه دهم
 • کسب حداقل نمره سالانه 15 در تمام دروس پایه دهم
 • کسب نمره و تراز لازم در آزمون
احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو برای والدین 📞 آموزش نحوه ورود والدین به سایت مای مدیو

سوالات شما

 • سامانه ثبت نام نمونه دولتی کدام است؟

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، سامانه مای مدیو می باشد.

 • برای ورود به سامانه ثبت نام نمونه دولتی چه اطلاعاتی باید ارائه شوند؟

دانش آموزان برای وارد شدن به پنل کاربری خود در سایت مای مدیو و ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ، باید کد ملی و سری سریال شناسنامه خود را ارائه نمایند.

 • آیا ثبت نام آزمون نمونه دولتی در سایت مای مدیو نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

بله ، هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتي نهم به دهم باید در سایت مای مدیو پرداخت گردد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر