از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو بارگذاری مدارک 1402 📞 راهنمای بارگذاری مدارک در سامانه my.medu.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو بارگذاری مدارک

سامانه مای مدیو به تازگی توسط سازمان آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است و امکانات و خدمات بسیاری از طریق این سامانه به کاربران ارائه می شود. استفاده از سامانه مای مدیو برای دانش آموزان ، معلمان ، والدین و مدیران مدارس امکان پذیر است و برای هر یک از کاربران ، دسترسی های مختلفی وجود دارد. دانش آموزان برای پیش ثبت نام مدرسه ، باید مدارک خود را بارگذاری کنند همچنین معلمان برای شرکت در طرح رتبه بندی معلمان ، باید مدارک خود را به این سامانه ارائه نمایند. در ادامه مطلب می خواهیم راهنمای سایت مای مدیو بارگذاری مدارک را ارائه دهیم. لطفا با ما همراه باشید.

اگر برای بارگذاری مدارک خود در سایت مای مدیو نیازمند راهنمایی هستید  ، می توانید از کارشناسان ما در مجموعه تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مای مدیو بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان

طرح رتبه بندی معلمان ، برای فرهنگیان شاغل در آموزش و پرورش برگزار می شود. برگزاری این طرح به هدف ارتقاء سطح کیفی مدارس و همچنین ارتقاء رتبه و جایگاه معلمان می باشد که نتایجی همچون افزایش حقوق معلمان را به دنبال دارد. برای ثبت نام در طرح رتبه بندی معلمان ، باید مدارک مربوطه ارائه شوند و با توجه به مدارک ارائه شده‌ توسط معلم ، رتبه او مشخص می شود.

بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان ، در سامانه مای مدیو انجام می گیرد. این سامانه ، دارای پنل اختصاصی برای هر یک از معلمان می باشد که معلم با وارد کردن اطلاعات خود می تواند وارد پنل شده‌ و نسب به بارگذاری مدارک رتبه بندی اقدام کند.

زمان رتبه بندی معلمان از سوی آموزش و پرورش اطلاع رسانی می شود و ضروری است که در مهلت تعیین شده‌ ، مدارک ارائه شوند. این مدارک شامل مدارک تحصیلی ، مدارک سابقه کار ، مدارک مربوط به شرکت در دوره های ضمن خدمت ، مدارک مربوط به تالیف کتاب یا مشارکت در آن ، تالیف یا تدوین مقاله و انجام امور پژوهشی ، تدریس در کارگاه ها یا دوره های ضمن خدمت ، کسب مقام در مسابقات و جشنواره ها و … می باشند. هر چقدر که سوابق کاری و مدارک معلم بیشتر باشد ، امتیازات بالاتری هم دریافت خواهد کرد و در نتیجه رتبه بهتر برای او در نظر گرفته می شود.

احتمالا این را هم بپسندید  سامانه مای مدیو ثبت نام مدارس شاهد میان پایه 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

مراحل بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان در سامانه my.medu.ir

برای بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان در سایت مای مدیو ، لازم است به ترتیب مراحل زیر اقدام کنید :

 • وارد سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir شوید.
 • در صفحه اول سامانه ، گزینه “فرهنگی” را انتخاب کنید.
 • سپس کد ملی و رمز عبور خود را ارائه دهید.
 • در قدم بعد ، گزینه “فرم ها” را انتخاب کنید تا وارد صفحه ارزیابی شوید.
 • در مرحله بعد بر روی گزینه های “شایستگی های عمومی” ، “شایستگی های تخصصی” ،”شایستگی های حرفه ای” و “تجربه” کلیک کرده‌ و مدارک را ارائه نمایید.

مرتبط بخوانید : مدارک مورد نیاز برای رتبه بندی معلمان

مای مدیو بارگذاری مدارک برای ثبت نام مدرسه

ثبت نام مدارس هم در سامانه مای مدیو انجام می گیرد و نیازی نیست که حضوری به مدرسه مراجعه شود. دانش آموزان می توانند ثبت نام آزمون تیزهوشان یا آزمون نمونه دولتی را در این سامانه انجام دهند و یا اینکه برای ثبت نام مدارس دولتی ، شاهد ، غیرانتفاعی و دیگر مدارس ، در سایت مای مدیو اقدام کنند. مهلت ثبت نام مدارس در سامانه مای مدیو احتمالا تا اواخر مردادماه باشد و لازمه ثبت نام هم ارائه مدارک می باشد.

مراحل بارگذاری مدارک ثبت نام مدرسه در سامانه my.medu.ir

 • وارد سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir شوید.
 • در صفحه اول سامانه ، گزینه دانش آموز را انتخاب کنید.
 • سپس کد ملی و شماره سریال شناسنامه را ارائه دهید. اگر هم دانش آموز اتباع هستید باید کد اتباع و تاریخ تولد خود را درج نمایید.
 • در قدم بعد ، گزینه “ثبت نام مدرسه” را انتخاب کنید تا وارد صفحه بارگذاری مدارک شوید.

مرتبط بخوانید : مای مدیو کارت ورود به جلسه

مشکلات بارگذاری مدارک در سایت مای مدیو

مای مدیو بارگذاری مدارک

ممکن است برای بارگذاری مدارک در سامانه مای مدیو ، با مشکلاتی مواجه شوید و امکان ثبت نام مدرسه یا شرکت در طرح رتبه بندی را نداشته باشید. اگر این مشکل را دارید ، می توانید با کارشناسان ما در مجموعه پاسخ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند. البته می توانید قبل از تماس گرفتن با کارشناس ، چند راهکار را امتحان کنید و اگر مشکل حل نشد ، تماس حاصل بفرمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو برای پیش ثبت نام 1403 📞 پیش ثبت نام مدارس در سایت مای مدیو

برای رفع مشکل ، ممکن است ایراد از بروزرسانی سامانه باشد که در این وضعیت باید منتظر بمانید فرایند بروزرسانی سامانه به پایان برسد. ممکن هم هست که به دلیل آنلاین بودن همزمان تعداد زیادی از کاربران ، سامانه موقتا از دسترس خارج شده‌ باشد. به جزء این دو مورد ، امکان دارد مشکل از اتصال اینترنت شما هم باشد یا با فیلترشکن وارد سامانه شده‌ باشید که لازم است فیلترشکن را خاموش کرده‌ و پس از اطمینان از قوی بودن اینترنت ، وارد سایت شوید.

سوالات شما

 • مدارک لازم برای رتبه بندی معلمان در سایت مای مدیو چیست؟

مدارک رتبه بندی معلمان شامل مدارک در بخش های “شایستگی های عمومی” ، “شایستگی های تخصصی” ،”شایستگی های حرفه ای” و “تجربه” می باشند.

 • دانش آموزان برای ثبت نام در مدرسه ، چه مدارکی را باید در سامانه مای مدیو ارائه کنند؟

دانش آموزان برای پیش ثبت نام مدرسه در سایت مای مدیو باید مدارک تحصیلی و هویتی خود را بارگذاری نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

یک نظر

 1. وقتی ب آزمون رغبت میرم و می‌خوام تست هارو بزنم دلیل اینکه عملیات اجرایی نداشت چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر