از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو ازمون مشاوره ای 📞 مراحل ازمون مشاوره ای در سایت my.medu.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو ازمون مشاوره ای

دانش آموزان کلاس نهم برای شرکت در آزمون های مشاوره ای ، رغبت و توانایی که برای هدایت تحصیلی برگزار می شوند ، می بایست به سایت مای مدیو مراجعه نمایند. سامانه مای مدیو را سازمان آموزش و پرورش راه اندازی کرده‌ است تا دانش آموزان با مراجعه به این سامانه بتوانند بسیاری از امور مربوط به مدرسه از جمله هدایت تحصیلی را به شیوه آنلاین پیگیری نمایند. در این مطلب می خواهیم راهنمای سامانه مای مدیو ازمون مشاوره ای را ارائه نماییم. لطفا با ما همراه باشید.

اگر برای شرکت در آزمون های مشاوره ای سایت مای مدیو با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

راهنمای سامانه مای مدیو ازمون مشاوره ای

سامانه مای مدیو ، سامانه تحت نظارت آموزش و پرورش می باشد و بسیاری از امور مربوط به مدرسه مثل ثبت نام مدرسه ، ثبت نام کتب درسی ، شرکت در آزمون های ورودی مدارس ، هدایت تحصیلی و … در این سامانه انجام می شود. دانش آموزان کلاس نهم برای شرکت در آزمون های مشاوره ای ، رغبت و توانایی که مربوط به هدایت تحصیلی هستند ، باید به سایت مای مدیو مراجعه کنند.

در سایت مای مدیو برای هر یک از دانش آموزان ، پنل کاربری تعریف شده‌ است و با ارائه اطلاعات شناسنامه ای به شرح کدملی و شماره سریال شناسنامه می توان وارد پنل کاربری شده‌ و از امکانات سایت بهره مند شد. دانش آموزان برای شرکت در آزمون مشاوره ای از طریق سایت مای مدیو ، می بایست وارد این سامانه به نشانی my.medu.ir شوند و پس از انتخاب نقش خود به عنوان دانش آموز ، اطلاعات مذکور را ارائه نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت همگام پایه نهم ، انتخاب رشته / هدایت تحصیلی

دانش آموزان اتباع هم برای ورود به سایت مای مدیو باید کد دانش آموزی و تاریخ تولد خود را در سامانه درج نمایند و بدین ترتیب امکان ورود به پنل شخصی خود در سایت مای مدیو را خواهند داشت.

مرتبط بخوانید : آزمون رغبت و توانایی پایه نهم

مراحل شرکت در آزمون مشاوره ای سایت مای مدیو

پس از ورود به پنل شخصی در سایت مای مدیو طبق توضیحاتی که ارائه شد ، می توانید برای شرکت در آزمون مشاوره ای اقدام نمایید. مراحل شرکت در آزمون مشاوره ای به شرح زیر می باشد :

  • در پنل کاربری خود گزینه “آزمون های مشاوره ای” را انتخاب کنید.
  • سپس باید راهنمای آزمون رغبت را مطالعه کرده‌ و آن را تایید نمایید.
  • بعد از تایید ، سوالات آزمون رغبت برای شما نمایش داده‌ می شوند. باید پس از پاسخ دادن‌ به سوالات ، گزینه ثبت و تایید را انتخاب نمایید.
  • شما برای شرکت در آزمون های مشاوره ای باید به تمام سوالات جواب دهید و اگر سوالی بدون پاسخ بماند ، امکان ورود به مرحله بعدی آزمون را نخواهید داشت.
  • پس از پاسخ دادن‌ به سوالات آزمون رغبت ، وارد بخش سوالات آزمون رغبت مکمل خواهید شد که تشکیل شده‌ از 25 سوال می باشد. این 25 سوال را هم باید با دقت و به طور کامل جواب دهید.
  • با تمام شدن‌ سوالات آزمون رغبت ، سوالات آزمون توانایی را مشاهده خواهید کرد که شامل 93 سوال + 25 سوال مکمل بوده‌ و باید به طور کامل پاسخ دهید.
  • در نهایت پس از جواب دادن‌ به تمام سوالات باید دکمه ثبت و تایید آزمون را انتخاب نمایید تا مراحل شرکت در آزمون مشاوره ای از طریق سایت مای مدیو به پایان برسد.

مرتبط بخوانید : راهنمای پاسخگویی به سوالات ازمون رغبت

پشتیبانی سایت مای مدیو ازمون مشاوره ای

مای مدیو ازمون مشاوره ای

همانطور که در مطلب توضیح دادیم ، سایت مای مدیو یکی از سامانه های جامع تحت نظارت آموزش و پرورش می باشد. دانش آموزان کلاس نهم برای شرکت در آزمون های مشاوره ای به شرح آزمون رغبت و آزمون توانایی باید به این سامانه مراجعه کنند. نحوه شرکت در آزمون های رغبت و توانایی بدین صورت است که دانش آموز ابتدا باید اطلاعات خواسته شده‌ را ارائه دهد و پس از وارد شدن‌ به پنل کاربری ، به سوالات در دو بخش آزمون رغبت و آزمون توانایی ، پاسخ دهد.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تحصیلی متوسطه اول - مشاوره تخصصی تحصیلی متوسطه اول

بسیاری از دانش آموزان برای ورود به سایت مای مدیو و شرکت در آزمون مشاوره ای با مشکل مواجه هستند. این دسته از دانش آموزان می توانند از طریق ارتباط با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، مشکل خود را حل کنند. مشاوران در تمامی روزهای هفته به صورت تلفنی در دسترس هستند و مشکلات سایت مای مدیو را در سریع ترین زمان رفع می کنند.

مرتبط بخوانید : پیش ثبت نام مدارس در سایت مای مدیو

سوالات شما

  • آدرس سامانه مای مدیو ازمون مشاوره ای کدام است؟

سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir در دسترس دانش آموزان قرار دارد.

  • برای ورود به سایت مای مدیو جهت شرکت در آزمون های مشاوره ای به چه اطلاعاتی نیاز است؟

دانش آموزان برای ورود به سایت مای مدیو باید شماره سریال شناسنامه و کد ملی خود را ارائه کنند.

  • آزمون مشاوره ای در سایت مای مدیو چند بخش است؟

آزمون مشاوره ای شامل دو بخش آزمون رغبت و آزمون توانایی می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر