از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

لیسانس به دندانپزشکی 📞 صفر تا صد آزمون لیسانس به دندانپزشکی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

لیسانس به دندانپزشکی

آیا آزمون لیسانس به دندانپزشکی برگزار می شود ؟ یکی از رشته‌ هایی که در کشورمان دارای بازار کار خوبی است ، رشته دندانپزشکی می باشد. با این حال قبولی در رشته‌ دندانپزشکی کار سختی می باشد و نیازمند این است که علاقه مندان در کنکور تجربی ، رتبه خوبی را به دست آورند. یکی از آزمون های احتمالی که ممکن است توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شود ، آزمون لیسانس به دندانپزشکی می باشد. مطابق با آزمون لیسانس به پزشکی ، دسته‌ ای از علاقه مندان که در یکی از رشته های گروه تجربی و یا ریاضی فارغ التحصیل شده‌‌ اند ، می توانند با مطالعه منابع در این آزمون شرکت کنند و از این طریق شانس خود را برای ورود به رشته‌ دندانپزشکی امتحان کنند. برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در این آزمون ، در ادامه ما را همراهی کنید.

اگر علاقه مند به تحصیل در رشته‌ دندانپزشکی هستید ، در صورتی که دارای شرایط لازم باشید ، می توانید در آزمون لیسانس به دندانپزشکی شرکنت کنید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون لیسانس به دندانپزشکی ،  از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی آزمون لیسانس به دندانپزشکی

کسانی که علاقه مند به رشته‌ پزشکی هستند اما در یکی از رشته‌ های زیرگروه ریاضی و یا تجربی دارای مدرک کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته می باشند ، می توانند در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنند. آزمون کارشناسی به پزشکی ، چند سالی است که توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود. متفاضیان فارغ التحصیل شده‌‌ بسیاری که دارای مدرک کارشناسی هستند ، در این آزمون شرکت می کنند تا به رویای تحصیل در رشته‌ پزشکی برسند.

با اینکه آزمون لیسانس به پزشکی سال هاست که توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود ، اما تاکنون شاهد برگزاری آزمون لیسانس به دندانپزشکی نبوده‌‌ ایم. بر اساس اطلاعاتی که در این زمینه وجود دارد ، ممکن است دانشگاه علوم پزشکی تهران ، در طی سال های آینده ، برگزاری این آزمون را در دستور کار خود قرار دهد.

مرتبط بخوانید : سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی

زمان و نحوه شرکت در آزمون لیسانس به دندانپزشکی

لیسانس به دندانپزشکی

همانطور که اشاره کوتاهی کردیم تاکنون آزمون لیسانس به دندانپزشکی برگزار نشده‌‌ است. با این حال انتظار می رود در صورت برگزاری ، دارای شرایط مشابهی با آزمون لیسانس به پزشکی باشد. زمان ثبت نام در آزمون کارشناسی به پزشکی 1403 – 1404 در اوایل دی ماه تا اواسط بهمن ماه بود. ضمن اینکه یک فرصت مجدد برای تکمیل روند نام نویسی جاماندگان در این آزمون ، در اردیبهشت ماه نیز در اختیار متقاضیان قرار گرفت. احتمالا در صورت برگزاری آزمون لیسانس به دندانپزشکی ، شاهد اعلام زمان ثبت نام در بازه زمانی مشابه باشیم.

تمامی مراحل ثبت نام در آزمون لیسانس به دندانپزشکی مشابه با آزمون کارشناسی به پزشکی ، از طریق سایت معاونت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس الکترونیکی (educationold.tums.ac.ir) صورت می‌ گیرد.

همراهان گرامی سایت پاسخ با ما توجه داشته باشید در صورتی که اطلاعیه هایی در مورد زمان برگزاری آزمون لیسانس به دندانپزشکی و یا نحوه ثبت نام در این آزمون منتشر شود ، در همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

مرتبط بخوانید : زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور لیسانس‌ به دندانپزشکی‌

برای ثبت نام در آزمون لیسانس به دندانپزشکی به مدارک زیر نیاز خواهد بود :

  • متقاضیان باید فرم ثبت نام خود را تکمیل کنند.
  • ارائه کارنامه‌ ای که در آن معدل کل مقطع دیپلم متوسطه درج شده‌ باشد ، برای نام نویسی در آزمون کارشناسی به دندانپزشکی ضرورت دارد.
  • ارائه معدل مقطع کارشناسی رشته های مورد پذیرش نیز برای ثبت نام در این آزمون نیاز است.
  • متقاضیان باید یک عکس 4*3 جهت بارگذاری در سایت ثبت نام داشته باشند.
  • علاقه مندان به شرکت در این آزمون ، باید عکس تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی خود را در سایت بارگذاری کنند.
  • ثبت نام در آزمون لیسانس به دندانپزشکی با یک هزینه همراه است که پرداخت آن برای تکمیل روند ثبت نام ، ضرورت دارد.
  • آقایان برای تکمیل روند نام نویسی خود در این آزمون ، باید کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم را ارائه دهند.

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به دندانپزشکی‌

به طور کلی از مهم ترین شرایط ثبت نام در آزمون لیسانس به دندانپزشکی ، این است که متقاضی در یکی از رشته‌‌ های زیر مجموعه تجربی و یا ریاضی ، دارای مدرک کارشناسی پیوسته‌ و یا ناپیوسته‌ باشد. مدرک کارشناسی داوطلبان نیز باید مورد تائید وزارت باشد. اگر مدرک خود را از یکی از دانشگاه های رسمی کشور دریافت کرده‌ اید ، نیازی به نگرانی در این زمینه نیست ؛ چراکه تمامی دانشگاه های رسمی کشور ، مدرک معتبر به فارغ التحصیلان ارائه می دهند.

همینطور فارغ التحصیلان علاقه مند به شرکت در آزمون کارشناسی به دندانپزشکی ، باید دارای مدرک معتبر زبان نیز باشند. ارائه مدرک زبان برای شرکت در مرحله دوم شامل مصاحبه و ارزیابی فراشناختی ضرورت دارد. در غیراینصورت از شرکت متقاضی در مرحله دوم جلوگیری خواهد شد. مدرک زبانی که باید برای شرکت در این آزمون ارائه‌ داده‌ شود ، دارای شرایط خاصی است. می توانید برای اطلاع از شرایط مدرک زبان مورد نیاز برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی و آزمون لیسانس به دندانپزشکی‌ با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید.

مرتبط بخوانید : طرح جدید لیسانس به پزشکی

سوالات شما

  • آیا آزمون لیسانس به دندانپزشکی ، برگزار می شود ؟

حزئیات برگزاری آزمون لیسانس به دندانپزشکی را در مقاله فوق از وبسایت پاسخ با ما مطالعه کنید.

  • زمان ثبت نام در آزمون لیسانس به دندانپزشکی‌ ، چه تاریخی است ؟

زمان ثبت نام در آزمون لیسانس به دندانپزشکی ، احتمالا در دی ماه می باشد.

  • نحوه نام نویسی در آزمون لیسانس به دندانپزشکی چگونه است ؟

تمامی مراحل ثبت نام در آزمون لیسانس به دندانپزشکی به صورت اینترنتی می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر