از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شبکه آموزش – لینک ورود به شبکه آموزش + راهنمای تماشای دروس

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

شبکه آموزش - لینک ورود به شبکه آموزش + راهنمای تماشای دروس

 

با شیوع ویروس کرونا و در پی آن تعطیلی مدارس ، آموزش دانش آموزان به صورت  غیر حضوری و از دو طریق شبکه های تلویزیونی و پیام رسان شاد انجام می گیرد. دانش آموزانی که امکان نصب برنامه شاد را ندارند ، می توانند از طریق سه شبکه آموزش ، قرآن و چهار سیما طبق جدول زمانبندی که اعلام می شود ، کلاس آموزشی مربوط به دروس پایه تحصیلی خود را تماشا کنند.

شبکه 7 اصلی ترین شبکه پخش مدرسه تلویزیونی دانش آموزان است و در تمام پایه های تحصیلی ابتدایی ، دوره اول متوسطه ، دوره دوم متوسطه و هر 5 رشته تحصیلی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، فنی حرفه ای و کاردانش کلاس های آموزشی را از طریق تلویزیون برگزار و همچنین در سایت خود نیز کلاس ها را قرار می دهد تا دانش آموزانی که نتوانسته اند از تلویزیون این کلاس ها را تماشا کنند ، از طریق ورود به بخش ارشیو سایت آنها را مشاهده نمایند.

راهنمای تماشای دروس شبکه آموزش

جدول پخش برنامه تلویزیونی برای دانش آموزان هر روز در سایت شبکه آموزش قرار داده می شود و دانش آموزان می توانند با دانلود این جدول ، از ساعت دقیق برگزاری کلاس های آموزشی پایه تحصیلی خود مطلع شوند. برای دانلود جدول پخش برنامه تلویزیونی تمام روز ها ، وارد سایت شبکه آموزش به نشانی tv7.ir شوید و سپس مطابق تصویر زیر ، یا گزینه دانلود همه روزها را انتخاب کنید و یا اگر میخواهید فقط جدول پخش همان روز را بدانید ، بر روی لینک “جدول شماره … مدرسه تلویزیونی شبکه آموزش ، شبکه قرآن و شبکه چهار روز …. تاریخ ….” کلیک کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  کدام شبکه ها درس می دهند - راهنمای آموزش تلویزیونی مقاطع تحصیلی

 

اگر دسترسی به تلویزیون ندارید ، می توانید از طریق سایت و با ورود به قسمت پخش زنده ، کلاسها را مشاهده کنید.

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد استفاده از سایت شبکه آموزش با استفاده از گوشی و کامپیوتر از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند لطفا بخاطر داشته باشید که تماس صرفا از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد و صفر امکانپذیر است .

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مدرسه تلویزیونی سیما شبکه آموزش

در سایت شبکه آموزش علاوه بر پخش زنده ، کلاس های آموزشی روزها و هفته های قبل نیز ذخیره می شوند تا دانش آموزان برای همیشه به آنها دسترسی داشته باشند. جهت ورود به سایت و وارد شدن به بخش مدرسه تلویزیونی ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک ورود به سایت tv7.ir 

در صفحه اول سامانه همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است  ، گزینه مدرسه تلویزیونی سیما را انتخاب کنید.

 

در صفحه بعدی ، تمام پایه های تحصیلی را مشاهده می کنید که باید وارد بخش پایه تحصیلی خود شوید.  همچنین دانش آموزان پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم طبق رشته تحصیلی خود یکی از بخش ها را انتخاب کنند.

 

پس از انتخاب پایه و رشته تحصیلی ، لیست کلاس های آموزشی مربوطه به صورت زیر نمایش داده می شوند که برای ورود به کلاس ها یکی را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  دانلود دروس شبکه آموزش - راهنمای دانلود دروس از آرشیو شبکه آموزش

 

با کلیک کردن روی کلاس آموزشی ، فیلم کلاس را مشاهده خواهید کرد که زمان کلاس نیز بر روی آن درج شده است. برای مشاهده کلاس بر روی شکل مثلث مانند که در تصویر زیر مشخص شده است ، کلیک کنید.

 

برای بزرگنمایی تصویر نیز بر روی علامت مربوطه کلیک کنید. (در تصویر زیر مشخص شده است)

 

تصویر برای شما بزرگ می شود و برای برگشت به حالت اول نیز می توانید همان گزینه را انتخاب کنید.

 

دانش آموزان می توانند قسمت های قبل کلاس را نیز از بخش آرشیو مشاهده نمایند. (مطابق تصویر زیر)

 

شما می توانید علاوه بر مشاهده کلاس در سایت شبکه آموزش ، آنها را دانلود و ذخیره کنید و اگر نیاز به مشاهده مجدد کلاس بود تا رفع اشکال شود ، به آنها دسترسی داشته باشید. البته تمام کلاس ها در بخش آرشیو سایت شبکه موجود هستند و احتمالا تا پایان سال تحصیلی حذف نخواهند شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر