از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت نورینو 📞 راهنمای ورود و استفاده از سامانه نورینو

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت نورینو

سازمان آموزش و پرورش علاوه بر فعالیت در زمینه آموزش علم و دانش به دانش آموزان ، پاسخگوی مسائل فرهنگی و پرورش آنها نیز می باشد و برای این منظور ، برنامه های زیادی را برای دانش آموزان در نظر گرفته‌ است. سازمان آموزش و پرورش ، سامانه نورینو را راه اندازی کرده‌ است تا از طریق این سامانه ، ثبت نام ، اطلاع رسانی و اعلام نتایج مسابقات و جشنواره های فرهنگی و پرورشی را انجام دهد. دانش آموزان می توانند برای شرکت در مسابقات و جشنواره هایی مثل قران ، عترت و نماز ، مسابقات احکام ، شرکت در هیئت های مذهبی و … از سایت نورینو استفاده نمایند. در ادامه مطلب می خواهیم راهنمای ورود به سایت نورینو و استفاده از آن را شرح دهیم. لطفا همراه ما باشید.

شما عزیزان می توانید مشکل ورود و استفاده از سامانه نورینو را از طریق ارتباط با کارشناسان مجرب پاسخ با ما برطرف کنید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سایت نورینو

سامانه های بسیاری توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ اند و دانش آموزان برای پیگیری اکثر امور درسی و مربوط به مدرسه خود ، نیازی به مراجعه حضوری ندارند و می توانند از طریق سامانه های مربوطه ، اقدامات لازم را انجام دهند. یکی از سامانه های راه اندازی شده‌ توسط آموزش و پرورش ، سایت نورینو می باشد. هدف از راه اندازی این سامانه ، پاسخگویی به سوالات دینی و مذهبی دانش آموزان می باشد. همچنین ثبت نام و اطلاع رسانی در خصوص مسابقات و فعالیت های پرورشی توسط این سامانه انجام می گیرد.

سامانه نورینو در ابتدا زیر نظر سایت پادا راه اندازی شد اما بعد از چند ماه که سایت یکپارچه مای مدیو راه اندازی گردید ، دسترسی به سامانه نورینو هم از طریق سایت مای مدیو امکان پذیر می باشد. بنابراین شما برای استفاده از امکانات و خدمات نورینو باید وارد سایت مای مدیو شوید.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

ورود به سایت نورینو مای مدیو علاوه بر دانش آموزان ، برای کارکنان آموزش و پرورش همچون مدیران ، کارشناسان ادارت قران ، عترت و نماز استان ها نیز امکان پذیر است. این دسته از کاربران می توانند با استفاده از کد پرسنلی خود وارد سایت شوند و از امکانات آن استفاده نمایند.

مرتبط بخوانید : مای مدیو جشنواره خوارزمی

راهنمای ورود به سایت نورینو

برای ورود به سامانه نورینو لازم است بدانید که نورینو یک سامانه مجزا نیست و از طریق سایت مای مدیو می توان به آن دسترسی داشت. دانش آموزان برای ورود به سایت نورینو باید کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود را در سایت مای مدیو وارد کنند و سپس وارد صفحه مربوط به امکانات نورینو مانند مسابقات قرآن و عترت، ثبت نام کلاس های دارالقرآن و… شوند.

مراحل کلی ورود به سایت نورینو به شرح زیر می باشد :

  • وارد سایت پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir شوید.
  • در صفحه اول سامانه ، نقش خود را به عنوان دانش آموز انتخاب کنید.
  • برای ورود به سایت ، کد ملی ، سریال شناسنامه و رمز را درج نمایید.
  • پس از وارد شدن به پنل کاربری خود در سایت مای مدیو ، گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید و باید گزینه “نورینو” را انتخاب نمایید.
  • با ورود به صفحه نورینو احکام ، امکان دسترسی به خدمات را خواهید داشت. در این صفحه ، لینک ثبت نام در مسابقات و جشنواره های قران و عترت ، نماز و … فعال هستند.

دانلود برنامه نورینو

استفاده از برنامه برای دانش آموزان و اولیا راحت تر است و آموزش و پرورش نیز برای بسیاری از سامانه های خود یک اپلیکیشن نیز طراحی کرده‌ است مثل وب شاد که برنامه شاد هم دارد. اما برای سامانه نورینو ، هیچ برنامه و اپلیکیشنی ارائه نشده‌ است و دانش آموزان برای استفاده از امکانات نورینو فقط باید از طریق سایت مای مدیو اقدام نمایند.

مرتبط بخوانید : مراحل دریافت رمز سایت my.medu.ir

امکانات سامانه دانش آموزی نورینو

سایت نورینو

همانطور که تا به اینجای مطلب نیز توضیح دادیم ، سامانه نورینو را آموزش و پرورش طراحی کرده‌ است تا به طور ویژه به مسائل دینی ، مذهبی و فرهنگی دانش آموزان رسیدگی کند. بنابراین امکانات این سامانه در زمینه فعالیت های پرورشی ، فرهنگی و دینی می باشد. یکی از مهم ترین امکانات سامانه نورینو ، تشکیل پرونده تربیتی برای دانش آموزان ، فرهنگیان و دیگر کاربران می باشد. در این پرونده به مواردی همچون سن ، مهارت ها ، علایق و توانمندی های دانش آموزان پرداخته‌ شده‌ است و کاربران طبق برخی معیارها ، رتبه بندی می شوند و برای گردهمایی های قرآنی مثل مسابقات قران ، عترت و نماز ، دعوت می شوند.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی 1402 📞 معرفی سایت و راهنمای تصویری ثبت نام المپیاد

از دیگر امکانات سامانه نورینو ، شناسایی و معرفی مدیران و مدارس موفق کشور و تهیه فیلم و آرشیو از آنهاست. دانش آموزان می توانند از طریق این سامانه ، پاسخ بسیاری از سوالات دینی ، اعتقادی و اجتماعی خود را بیایند و در مسابقات و آزمون های قرانی در سطح مدرسه و استان ، شرکت نمایند.

مرتبط بخوانید : راهنمای مای مدیو ازمون رغبت

پشتیبانی سایت نورینو

برخی از کاربران در ورود به سایت نورینو و استفاده از خدمات آن با مشکل مواجه هستند. این دسته از کاربران ، امکان ثبت نام در مسابقات و جشنواره ها را ندارند. اگر شما هم می خواهید وارد سایت نورینو شوید و در یک مسابقه ثبت نام کنید اما با مراحل آن آشنایی ندارید و یا سامانه با مشکل مواجه است ، می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره پاسخ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند. کارشناسان در تمامی ایام هفته پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

سوالات شما

  • آدرس سامانه نورینو چیست؟

سامانه نورینو زیر نظر سامانه مای مدیو می باشد و شما برای دسترسی به امکانات نورینو باید وارد سامانه مای مدیو شوید.

  • سایت نورینو چه امکاناتی را ارائه می کند؟

در سامانه نورینو به مسائل دینی ، مذهبی و فرهنگی دانش آموزان پرداخته‌ می شود.

  • برای ورود به سامانه نورینو به چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای دسترسی به امکانات نورینو باید شماره ملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز ارائه گردد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر