از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت مجوزها 🟢 ورود به سامانه مجوزها g4b.ir – راهنمای صدور مجوز کسب و کار

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت مجوزها به آدرس اینترنتی g4b.ir در دسترس است و هدف از راه اندازی این سامانه ، شفاف سازی های لازم در خصوص صدور مجوز برای کسب و کارهاست. پس اگر قصد دریافت مجوز برای کسب و کار خود را دارید ، باید از طریق مراجعه به درگاه ملی مجوزهای کشور اقدام نمایید و پس از ایجاد عضویت و ثبت نام در سامانه ، بخش ، شاخه و زیر شاخه کسب و کارتان را انتخاب کنید تا مجوز صادر شود. برای راهنمایی بیشتر در خصوص سایت مجوز ها و نحوه استفاده از این سامانه در ادامه مطلب همراه ما باشید.

اگر برای ورود به سامانه مجوزها g4b.ir و استفاده از بخش های مختلف این سامانه با مشکلی مواجه هستید ، لطفا با کارشناسان پاسخ با ما تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

معرفی سایت مجوزها (درگاه ملی مجوزهای کشور)

درگاه ملی مجوزهای کشور که به اختصار سایت مجوزها نام دارد ، سایتی برای صدور مجوز کسب و کارهای مختلف است و شرایطی در این سامانه فراهم شده است تا افراد بتوانند متناسب با شرایط ، مدارک و هزینه در اختیار ، مجوز برای کسب و کار خود دریافت نمایند. آدرس این سامانه به نشانی g4b.ir می باشد و قابل استفاده برای افراد جویای مجوز کسب و کار می باشد.

لازم به ذکر است که سایت مجوزها تنها سامانه مرجع برای مجوزهاست و می توان از طریق آن اطلاعات و آگاهی های لازم را به دست آورد. همچنین در کنار این سامانه، سامانه های فرعی دیگری همچون سامانه صدور جواز تاسیس stsm.ir، برای صدور مجوز در زمینه های خاص فعالیت می کنند.

راهنمای ورود به سایت درگاه ملی مجوزهای کشور g4b.ir

اگر متقاضی دریافت مجوز برای کسب و کارهای مختلف خانگی و مشاغل صنفی همچون جواز طلافروشی هستید ، می توانید از سایت مجوزها به نشانی g4b.ir ، مجوز بگیرید.

  • برای ورود به این سامانه می بایست در صفحه اول بر روی گزینه “ورود به حساب کاربری” کلیک کنید.
  • سپس یکی از گزینه های افراد حقوقی و حقیقی را انتخاب نمایید.
  • در مرحله بعد باید احراز هویت را انجام دهید که از دو طریف اسکن بارکد و یا شماره تلفن همراه ، امکان پذیر می باشد.

نحوه درخواست مجوز کسب و کار سایت مجوزها

برای درخواست مجوز کسب و کار از سایت مجوز ها، باید پس از ورود به سایت نام کسب و کار خود را جستجو کنید و شاخه اصلی را انتخاب نمایید. سپس نوبت به انتخاب زیر شاخه است و باید پس از بررسی گزینه های معرفی شده ، زیرشاخه مد نظر را انتخاب نمایید. پس از مشخص شدن شاخه و زیر شاخه ، می بایست کسب و کار را هم انتخاب کنید و سپس از سه بخش مشاهده جزئیات، صدور مجوز و اعلام مغایرت ، گزینه صدور مجوز را انتخاب نمایید. در بخش مشاهده جزئیات نیز اطلاعاتی همچون زمان صدور ، مدت زمان اعتبار مجوز ، شرایط، مدارک هزینه ، پیش مجوز و … توضیح داده شده اند.

بعد از مراحل فوق ، نوبت به احراز هویت می رسد که باید کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد کرده و سپس گزینه ثبت اطلاعات را انتخاب کنید. پس از احراز هویت به صفحه درخواست جواز صدور هدایت می وشدی و در این بخش می بایست روی گزینه درخواست صدور مجوز کلیک نمایید.

بعد از کلیک بر روی گزینه درخواست صدور مجوز ، به سامانه مربوط به دریافت مجوز کسب و کار خود منتقل خواهید شد که باید در آن سامانه نیز مراحل لازم را طی کنید.

دریافت مجوز دفتر پیشخوان دولت

برای دریافت مجوز دفتر پیشخوان دولت از سایت مجوزها ، باید شرایط تاسیس پیشخوان دولت را داشت باشید که این شرایط عبارتند از :

  • دارا بودن تابعیت ایرانی
  • اجاره یا مالکیت دفتر
  • دارا بودن تجهیزات فنی و اداری مناسب

در صورت دارا بودن شرایط فوق ، پس از احراز هویت در سایت مجوزها و انتخاب گزینه دریافت مجوز دفتر پیشخوان دولت ، بخش تلفن همراه و کد امنیتی را تکمیل کنید تا کد فعال سازی ارسال شود. سپس باید کد دریافتی را در بخش مربوطه درج نمایید تا وارد صفحه بعد شوید. در قدم بعدی نیز از شما کد ملی و تاریخ تولد خواسته می شود و در نهایت باید بر روی گزینه “ثبت اطلاعات” کلیک کنید.

پشتیبانی سایت مجوزها

اگر برای ثبت نام در سایت مجوزها با مشکلی مواجه شدید و یا امکان دریافت مجوز کسب و کار خود را از سامانه ندارید ، می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره پاسخ با ما تماس بگیرید تا مراحل ثبت درخواست صدور مجوز کسب و کار شما را در سایت g4b.ir انجام دهند. ارتباط با مشاوران به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد.

سوالات شما

  • آدرس سایت مجوزها چیست ؟

سایت مجوز ها به نشانی g4b.ir در دسترس است.

  • در سایت مجوزها خدماتی ارائه می شود ؟ 

از طریق سایت مجوزها می توان مجوز کسب و کارهای مختلفی را دریافت کرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی دانشگاه صنعتی اصفهان

آخرین رتبه قبولی دانشگاه صنعتی اصفهان 📞 طبق قبولی های دو سال اخیر

دانشگاه صنعتی اصفهان یک دانشگاه معتبر در اصفهان است که اکثر رشته‌ های مهندسی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر