از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت مای مدیو کارنامه 1402 📞 مراحل دریافت کارنامه از سایت مای مدیو

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت مای مدیو کارنامه

از خدمات اصلی سامانه مای مدیو ، دریافت کارنامه است. دانش آموزان باید پس از شرکت در امتحانات ، منتظر انتشار کارنامه خود در این سایت باشند و آن را دریافت کنند. در این سامانه ، بخش های مربوط به دانش آموزان ، والدین و معلمان در نظر گرفته شده‌ است که دانش آموزان باید وارد بخش مربوط به خود شده‌ و با ارائه اطلاعات مورد خواست ، کارنامه شان را دریافت کنند. در ادامه این مطلب می خواهیم سایت مای مدیو کارنامه را بررسی کنیم و نحوه دریافت کارنامه از این سامانه را آموزش دهیم. لطفا همراه ما باشید.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت کارنامه خود از سامانه مای مدیو  و یا رفع مشکلات این سامانه ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

کارنامه کدام پایه ها در سایت مای مدیو قرار دارد

سامانه مای مدیو ، سامانه ای جامع و کاربردی برای کاربرانی است که با مدرسه در ارتباط هستند. منظور از کاربران این سامانه به شرح دانش آموزان ، والدین و معلمان و مدیران مدارس می باشند که بیشترین تعداد کاربران را هم دانش آموزان تشکیل داده‌ اند. در سایت مای مدیو ، امکانات مختلفی برای دانش آموزان ارائه می شوند از جمله دریافت کارت ورود به جلسه ، دریافت کارنامه ، پیش ثبت نام اینترنتی مدارس و …

دانش آموزان می توانند از سامانه مای مدیو ، کارنامه خود را دریافت کنند. کارنامه تمام پایه های تحصیلی متوسطه اول ، متوسطه دوم و ابتدایی ، در این سامانه قرار خواهد گرفت و برای دریافت آن ، دیگر لزومی ندارد که حضوری به مدرسه مراجعه شود.

مرتبط بخوانید : ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

اطلاعات لازم برای سایت مای مدیو کارنامه

سایت مای مدیو کارنامه برای ارائه کارنامه ، به اطلاعات خاصی نیاز ندارد. بر خلاف سایت پادا که دریافت کارنامه از آن نیاز به رمز پادا داشت ، این سامانه تنها با شماره ملی و سری سریال شناسنامه ، کارنامه را ارائه می دهد. البته دانش آموزان اتباع باید به جای کد ملی ، کد اتباع خود را ارائه دهند و در بخش سری سریال شناسنامه هم می بایست تاریخ تولد خود را درج نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو برای ثبت نام 1402 📞 راهنمای مای مدیو برای ثبت نام مدرسه و کتاب درسی

نحوه ورود به سایت مای مدیو دریافت کارنامه

پس از تهیه کردن اطلاعات لازم سامانه مای مدیو دریافت کارنامه ، می توانید وارد این سایت شوید و کارنامه تان را دریافت کنید. آدرس سایت به نشانی my.medu.ir  می باشد. ورود به این سایت با استفاده از تلفن همراه ، تبلت یا کامپیوتر ، امکان پذیر است. از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید و آدرس سایت را در مرورگر اینترنتی تان جستجو کنید همچنین اگر فیلرشکن روشن است ، باید آن را خاموش کرده‌ و وارد سایت شوید.

در صفحه اول سایت my.medu.ir ، باید نقش خود را به عنوان دانش آموز تعیین نمایید و سپس اطلاعاتی که خواسته شده‌ است را ارائه نمایید. با ثبت اطلاعات و انتخاب دکمه ورود ، وارد پنل کاربری تان خواهید شد و حال باید گزینه دریافت کارنامه را انتخاب کنید تا برای شما نمایش داده‌ شود.

مرتبط بخوانید : راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

مای مدیو دریافت کارنامه دانش آموزان نهم

دانش آموزان کلاس نهم که در امتحانات نهایی شرکت کرده‌ اند ، برای دریافت کارنامه خود باید به سایت مای مدیو مراجعه نمایند. کارنامه این دسته از دانش آموزان ، تعیین کننده‌ مسیر هدایت تحصیلی آنها خواهد بود و نمراتی که در هر یک از دروس کسب می کنند ، تاثیر مستقیم در انتخاب رشته نهم به دهم آنها دارد. همچنین تکمیل فرم های هدایت تحصیلی و انتخاب رشته ، در سایت مای مدیو انجام می گیرد.

مای مدیو دریافت کارنامه دانش آموزان دوازدهم

سایت مای مدیو کارنامه

امتحانات پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شوند و دانش آموزان پس از شرکت در امتحانات باید از طریق سامانه مای مدیو ، کارنامه شان را بگیرند. احتمالا پس از انتشار کارنامه دوازدهم در سامانه my.medu.ir ، امکان اعتراض به نمرات نیز وجود داشته باشد که در این خصوص ، سامانه اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهد داد.

مرتبط بخوانید : ثبت نام کلاس اولی ها در سایت مای مدیو

سوالات شما

  • آدرس سامانه مای مدیو دریافت کارنامه دانش آموزان کدام است؟
احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو تیزهوشان 📞 ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم و نهم 1403 در مای مدیو

سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir در دسترس قرار دارد.

  • چرا سامانه مای مدیو دریافت کارنامه باز نمی شود؟

مشکل باز نشدن سایت مای مدیو می تواند به دلایلی همچون بروزرسانی سامانه ، ضعیف بودن اینترنت ، روشن بودن وی پی ان و … باشد.

  • برای ورود به سامانه مای مدیو دریافت کارنامه چه اطلاعاتی نیاز می باشد؟

دانش آموزان برای دریافت کارنامه خود از مای مدیو باید کد ملی و سری سریال شناسنامه را ارائه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو جشنواره خوارزمی

مای مدیو جشنواره خوارزمی 📞 راهنمای سایت جشنواره خوارزمی my.medu.ir

جشنواره خوارزمی یک مسابقه علمی و با رشته های مختلفی است که هر ساله در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر