از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت مای مدیو کارنامه 1403 📞 مراحل دریافت کارنامه از سایت مای مدیو

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت مای مدیو کارنامه

از خدمات اصلی سامانه مای مدیو ، دریافت کارنامه است. دانش آموزان باید پس از شرکت در امتحانات ، منتظر انتشار کارنامه خود در این سایت باشند و آن را دریافت کنند. در این سامانه ، بخش های مربوط به دانش آموزان ، والدین و معلمان در نظر گرفته شده‌ است که دانش آموزان باید وارد بخش مربوط به خود شده‌ و با ارائه اطلاعات مورد خواست ، کارنامه شان را دریافت کنند. در ادامه این مطلب می خواهیم سایت مای مدیو کارنامه را بررسی کنیم و نحوه دریافت کارنامه از این سامانه را آموزش دهیم. لطفا همراه ما باشید.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت کارنامه خود از سامانه مای مدیو و یا رفع مشکلات این سامانه ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

کارنامه کدام پایه ها در سایت مای مدیو قرار دارد

سامانه مای مدیو ، سامانه ای جامع و کاربردی برای کاربرانی است که با مدرسه در ارتباط هستند. منظور از کاربران این سامانه به شرح دانش آموزان ، والدین و معلمان و مدیران مدارس می باشند که بیشترین تعداد کاربران را هم دانش آموزان تشکیل داده‌ اند. در سایت مای مدیو ، امکانات مختلفی برای دانش آموزان ارائه می شوند از جمله دریافت کارت ورود به جلسه ، دریافت کارنامه ، پیش ثبت نام اینترنتی مدارس و …

دانش آموزان می توانند از سامانه مای مدیو ، کارنامه خود را دریافت کنند. کارنامه تمام پایه های تحصیلی متوسطه اول ، متوسطه دوم و ابتدایی ، در این سامانه قرار خواهد گرفت و برای دریافت آن ، دیگر لزومی ندارد که حضوری به مدرسه مراجعه شود.

مرتبط بخوانید : ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

اطلاعات لازم برای سایت مای مدیو کارنامه

سایت مای مدیو کارنامه برای ارائه کارنامه ، به اطلاعات خاصی نیاز ندارد. بر خلاف سایت پادا که دریافت کارنامه از آن نیاز به رمز پادا داشت ، این سامانه تنها با شماره ملی و سری سریال شناسنامه ، کارنامه را ارائه می دهد. البته دانش آموزان اتباع باید به جای کد ملی ، کد اتباع خود را ارائه دهند و در بخش سری سریال شناسنامه هم می بایست تاریخ تولد خود را درج نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  رمز مای مدیو چیست 📞 مراحل دریافت رمز سایت my.medu.ir

سایت مای مدیو کارنامه

نحوه ورود به سایت مای مدیو دریافت کارنامه

پس از تهیه کردن اطلاعات لازم سامانه مای مدیو دریافت کارنامه ، می توانید وارد این سایت شوید و کارنامه تان را دریافت کنید. آدرس سایت به نشانی my.medu.ir می باشد. ورود به این سایت با استفاده از تلفن همراه ، تبلت یا کامپیوتر ، امکان پذیر است. از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید و آدرس سایت را در مرورگر اینترنتی تان جستجو کنید همچنین اگر فیلرشکن روشن است ، باید آن را خاموش کرده‌ و وارد سایت شوید.

در صفحه اول سایت my.medu.ir ، باید نقش خود را به عنوان دانش آموز تعیین نمایید و سپس اطلاعاتی که خواسته شده‌ است را ارائه نمایید. با ثبت اطلاعات و انتخاب دکمه ورود ، وارد پنل کاربری تان خواهید شد و حال باید گزینه دریافت کارنامه را انتخاب کنید تا برای شما نمایش داده‌ شود.

مرتبط بخوانید : راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

مای مدیو دریافت کارنامه دانش آموزان نهم

دانش آموزان کلاس نهم که در امتحانات نهایی شرکت کرده‌ اند ، برای دریافت کارنامه خود باید به سایت مای مدیو مراجعه نمایند. کارنامه این دسته از دانش آموزان ، تعیین کننده‌ مسیر هدایت تحصیلی آنها خواهد بود و نمراتی که در هر یک از دروس کسب می کنند ، تاثیر مستقیم در انتخاب رشته نهم به دهم آنها دارد. همچنین تکمیل فرم های هدایت تحصیلی و انتخاب رشته ، در سایت مای مدیو انجام می گیرد.

مای مدیو دریافت کارنامه دانش آموزان دوازدهم

سایت مای مدیو کارنامه

امتحانات پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شوند و دانش آموزان پس از شرکت در امتحانات باید از طریق سامانه مای مدیو ، کارنامه شان را بگیرند. احتمالا پس از انتشار کارنامه دوازدهم در سامانه my.medu.ir ، امکان اعتراض به نمرات نیز وجود داشته باشد که در این خصوص ، سامانه اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهد داد.

مرتبط بخوانید : ثبت نام کلاس اولی ها در سایت مای مدیو

پشتیبانی سایت my.medu.ir برای دریافت کارنامه

برخی از کاربران برای دریافت کارنامه از سایت مای مدیو با مشکل مواجه هستند و امکان تهیه پرینت از کارنامه شان را ندارند. مشکل در دریافت کارنامه در بیشتر مواقع به دلیل کندی سایت است همچنین اطلاعات باید درست وارد شوند. اگر شما هم برای دریافت کارنامه و استفاده از دیگر امکانات سایت مای مدیو با مشکل مواجه هستید ، لطفا با کارشناسان در مرکز پاسخ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو بازنشستگان 📞 دریافت فیش حقوقی و حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

در صورت کند بودن سامانه مای مدیو ، توصیه می شود در ساعاتی که سامانه خلوت تر است مثل صبح یا شب ، وارد شوید و کارنامه تان را دریافت نمایید. همچنین در مواقعی که سامانه در حال بروزرسانی است ، باید ساعاتی صبر کنید تا بروزرسانی سامانه به پایان برسد و بتوانید از خدمات آن استفاده نمایید.

سوالات شما

  • آدرس سامانه مای مدیو دریافت کارنامه دانش آموزان کدام است؟

سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir در دسترس قرار دارد.

  • چرا سامانه مای مدیو دریافت کارنامه باز نمی شود؟

مشکل باز نشدن سایت مای مدیو می تواند به دلایلی همچون بروزرسانی سامانه ، ضعیف بودن اینترنت ، روشن بودن وی پی ان و … باشد.

  • برای ورود به سامانه مای مدیو دریافت کارنامه چه اطلاعاتی نیاز می باشد؟

دانش آموزان برای دریافت کارنامه خود از مای مدیو باید کد ملی و سری سریال شناسنامه را ارائه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر