از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت سمپاد اصفهان – ورود به سایت سمپاد اصفهان و راهنمای استفاده

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت سمپاد اصفهان - ورود به سایت سمپاد اصفهان و راهنمای استفاده

 

سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان هر ساله با برگزاری آزمون تیزهوشان در مقاطع تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم ، فرصتی را برای دانش آموزان با ضریب هوشی و نمرات درسی بهتر فراهم می کند تا وارد مدارس سمپاد شوند. دانش آموزان پایه های تحصیلی ششم و نهم استان اصفهان که واجد شرایط گفته شده در دفترچه راهنمای ثبت نام هستند ، می توانند از طریق مراجعه به سایت سمپاد اصفهان که برای هر یک از مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم جداگانه است ، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند و سپس با شرکت در آزمون ورودی و کسب نمرات لازم ، در یکی از مدارس سمپاد استان خود پذیرفته شوند.

در ادامه مطلب قصد داریم ضمن ارائه راهنمای تصویری ، توضیحات جامعی را در خصوص نحوه ثبت نام و واریز هزینه و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج را از سایت سمپاد اصفهان شرح دهیم.

سایت سمپاد پایه ششم به هفتم اصفهان

در ابتدا لازم است این نکته را یاد آور شویم که سایت سمپاد ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم تمامی استان ها مشترک است و دانش آموزان در هر شهر و استانی که باشند ، می توانند کلیه امور مربوط به ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه ، دریافت کارنامه و … را از طریق سایت hoosh.medu.ir پیگیری نمایند.

در سال گذشته ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از روز شنبه 26 بهمن ماه 98 آغاز و تا روز 3 اسفند ماه 98 ادامه داشت و پیش بینی می شود که در سال 99 نیز زمان ثبت نام به همین صورت باشد. دانش آموزان و والدین توجه داشته باشند که ثبت نام فقط به صورت اینترنتی انجام می گیرد و لزومی به مراجعه حضوری به مدارس تیزهوشان منطقه وجود ندارد.

والدین جهت ثبت نام دانش آموز خود در این آزمون ، وارد سایت hoosh.medu.ir شوند و سپس مطابق تصویر زیر در بخش کد ملی و رمز ورود همگام اطلاعات لازم را درج نمایند. (رمز عبور همگام را از مدیر مدرسه دریافت کنید و در هنگام درج کردن در سامانه حروف بزرگ و کوچک انگلیسی را صحیح وارد نمایید.)

احتمالا این را هم بپسندید  منابع آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 1403 📞 معرفی منابع

لینک ورود به سایت hoosh.medu.ir

نقش دانش آموز را انتخاب و سپس نام مدرسه او را نیز تایید کنید تا وارد سامانه شوید.

پس از ورود به سامانه ، صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که لازم است اطلاعات دانش آموز را مثل نام و نام خانوادگی و کد ملی او را چک و تایید کنید. سپس برای دریافت فرم ثبت نام ، از قسمت مدیریت وارد بخشی که در تصویر زیر مشخص شده است ، شوید.

در قدم اول باید عکس دانش آموز را بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که عکس باید فرمت jpg باشد و حداقل طول و عرض آن 300*200 قابل قبول سامانه است.

در مرحله بعد نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، جنسیت ، نام و كد دبستان ، منطقه و استان محل تحصيل كنونی شما به صورت خودكار نمايش داده خواهد شد که امکان ویرایش ندارند. پس از ثبت نام اولیه ، اطلاعات شما در جدولی نمایش داده می شود و می توانید وارد مرحله پرداخت شوید سپس با کلیک کردن بر روی عبارت “تایید نهایی و پرداخت” در ستون وضعیت پرداخت ، مبلغ درخواستی سایت را واریز کنید.

سایت سمپاد اصفهان - ورود به سایت سمپاد اصفهان و راهنمای استفاده

 

جهت پرداخت هزینه از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که رمز دوم آن فعال است ، استفاده کنید.

 

در صورتی که پرداخت هزینه با موفقیت باشد ، پیغام پرداخت موفق را از سایت دریافت می کنید. در اين مرحله، ثبت نام شما به پایان رسیده است و لازم است بر روی گزینه رسید ثبت نام کلیک کنید تا شماره پیگیری را دریافت نمایید.

سایت سمپاد اصفهان - ورود به سایت سمپاد اصفهان و راهنمای استفاده

عدم دریافت شماره پیگیری ثبت نام از سایت سمپاد اصفهان ، به منزله ناموفق بودن ثبت نام شما می باشد و لازم است تمام مراحل را از اول انجام دهید.

سایت سمپاد پایه نهم به دهم اصفهان

ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir  انجام می گیرد و دانش آموزان  پایه نهم استان اصفهان که قصد ورود به مدارس سمپاد را دارند ، می توانند از طریق این سامانه برای ثبت نام خود اقدام نمایند. در سال گذشته زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم که به صورت هماهنگ کشوری در تمام استان ها برگزار می شود ، از تاریخ 26 بهمن ماه الی 21 اسفند ماه بوده است و احتمالا در سال جاری نیز زمان ثبت نام همان اواخر بهمن ماه باشد.

دانش آموزان می توانند ضمن انجام ثبت نام در سایت azmoon.medu.ir ، برای دانلود دفترچه نیز به این سامانه مراجعه نمایند. همچنین دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج نیز از طریق همین سایت قابل پیگیری است.

در صورت تمایل می توانید ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را به مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما که چندین ثبت نام را انجام داده اند و با مراحل آن به خوبی آشنا هستند ، بسپارید تا مشکلی در پذیرش و ورود به مدارس سمپاد وجود نداشته باشد.

 لینک ورود به سایت azmoon.medu.ir

پس از ورود به سایت ، بر روی بخش سمپاد دهم کلیک کنید.

 

سپس کد ملی و رمز عبور همگامی را که از مدیر مدرسه دریافت کرده اید ، در این بخش درج نمایید.

 

حال نقش دانش آموز و مدرسه او را تعیین و تایید کنید.

 

در مرحله اول ثبت نام لازم است تمام شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس تایید کنید.

 

در مراحل بعدی لازم است اطلاعات خود را به ترتیب دخیره و وارد و مرحله بعدی شوید.

 

پس از تمام مراحل فوق و ذخیره کردن ، وارد صفحه پرداخت هزینه می شود که لازم است با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب مبلغ درخواستی را در سامانه واریز نمایید.

 

در انتها کد پیگیری ثبت نام به شما ارائه داده می شود و عدم دریافت این کد ، به منزله ناقص بودن ثبت نام خواهد بود.

اگر رمز عبور همگام خود را فراموش کرده اید یا در ورود به سایت سمپاد اصفهان با اختلال سامانه مواجه می شوید ، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید. همچنین می توانید آدرس و شماره تماس دقیق مدارس منطقه خود را از مشاوران جویا شوید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر