از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی 📞 زمان و نحوه ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی

هر ساله آزمون لیسانس به پزشکی با هدف جذب فارغ‌ التحصیلان در رشته‌ های تجربی و ریاضی که مایلند در رشته‌ پزشکی ادامه تحصیل دهند ، برگزار می شود. جزئیات برگزاری این آزمون از طریق سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی اطلاع رسانی می‌ شود. متقاضیان ثبت نام در این آزمون ، باید در بازه‌ های زمانی اطلاع رسانی شده‌ ، از طریق سایت ثبت نام این آزمون که سایت دانشگاه تهران است ، نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند. در ادامه به جزئیات بیشتری از سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی اشاره کرده‌ ایم. همراه ما باشید.

شما علاقه مندان به رشته پزشکی که واجدالشرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی به پزشکی هستید ، می‌ توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی

رشته‌ پزشکی دارای طرفداران بسیار زیادی است. با این حال به دلیل اینکه قبولی در این رشته‌‌ سخت است ، شرایط ورود به رشته‌ پزشکی برای بسیاری از داوطلبان کنکوری وجود ندارد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران ، این فرصت را در اختیار دسته‌ ای از علاقه مندان که در یکی از گروه های تجربی و یا ریاضی ، مدرک لیسانس دریافت کرده‌ اند ، فراهم کرده است که از طریق شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی ، بتوانند وارد این رشته‌ شوند.

بنابراین یکی از اصلی ترین شرایطی که برای نام نویسی در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی تعریف شده‌ است ، کسب گواهی فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی در یکی از رشته های زیرمجموعه کنکور تجربی و یا ریاضی می باشد.

ثبت نام در آزمون کارشناسی به پزشکی در بازه زمانی دی ماه و از طریق سایت معاونت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس الکترونیکی education.tums.ac.ir انجام می شود. معمولا این بازه زمانی در اوایل دی ماه اعلام می شود و تا اواسط بهمن ماه نیز ادامه دارد. در این بازه زمانی، متقاضیان باید با اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام ، مدارک و اطلاعات خود را آماده‌ کنند. در نهایت پس از پرداخت هزینه ثبت نام ، مدارک لازم را در سایت نامبرده‌ بارگذاری کنند و روند نام نویسی خود را به پایان برسانند.

احتمالا این را هم بپسندید  شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه - راهنمای کامل کنکور مجدد

مرتبط بخوانید : کارت ورود به جلسه لیسانس به پزشکی 1403

زمان نام نویسی در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی‌

دسته‌ ای از فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی یکی از گروه های تجربی و ریاضی که علاقه مند به تحصیل در رشته پزشکی‌ هستند ، می‌ توانند در صورت واجد الشرایط بودن‌‌ ، نسبت به نام نویسی در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی اقدام کنند.

اطلاعیه های مربوط به این آزمون از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر می شود و متقاضیان باید در زمان مشخص شده‌ برای نام نویسی خود اقدام نمایند.

لینک نام نویسی در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی 1403 – 1403 در تاریخ یکم دی ماه تا یازدهم بهمن ماه در این سایت فعال شده است. در این فرصت تقریبا یک ماهه ، متقاضیان باید به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران که برگزار کننده‌ این آزمون است ، مراجعه کنند و روند نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

نحوه ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی

تمامی مراحل ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی به صورت اینترنتی و از طریق سایت معاونت دانشگاه علوم پزشکی تهران با آدرس الکترونیکی education.tums.ac.ir قابل انجام است.

فرم ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی به صورت اینترنتی در وبسایت نامبرده موجود می باشد. به طوری که متقاضیان باید به صورت اینترنتی این فرم را دریافت و تکمیل کنند و در نهایت نیز مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایند. پس از تائید اطلاعات و همینطور پرداخت هزینه و دریافت کد رهگیری ، فرآیند ثبت نام در این آزمون تکمیل خواهد شد.

مرتبط بخوانید : طرح جدید لیسانس به پزشکی

چه مدارکی باید در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی بارگذاری شود ؟

در زمان ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی از طریق سایت معاونت دانشگاه علوم پزشکی تهران ، متفاضیان باید ضمن وارد کردن‌ اطلاعات فردی – شناسنامه‌ ای ، اطلاعات مرتبط با سوابق تحصیلی ، اطلاعات مرتبط با محل سکونت و… برخی مدارک لازم را نیز بارگذاری کنند.

از جمله مدارکی که باید در سایت معاونت دانشکده پزشکی تهران بارگذاری شود ، موارد زیر هستند :

 • پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام از طریق سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی‌
 • برگه ثبت نام تکمیل شده‌ به همراه یک قطعه عکس 4*3 الصاق شده بر روی فرم ثبت نام
 • مدرک معتبر نشان دهنده‌ معدل کل مقطع دیپلم
 • مدرک معتبر نشان دهنده‌ معدل مقطع کارشناسی در یکی از رشته های مورد پذیرش
 • کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم (مخصوص داوطلبان آقا)
 • ارائه مدرک پایان و یا معافیت از طرح (مخصوص مشمولان طرح نیروی انسانی)
 • تصویر از صفحات شناسنامه
 • تصویر کارت ملی
 • عکس 4*3
 • ارائه‌ مدرک زبان با شرایط تعریف شده‌ برای این آزمون
احتمالا این را هم بپسندید  تغییر رشته از مهندسی پزشکی به فیزیوتراپی 📞 شرایط و راهنمای از مهندسی پزشکی به فیزیوتراپی

نکات پایانی در مورد سایت ثبت نام کارشناسی به پزشکی

اگر تصمیم دارید از طریق سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی ، در این آزمون نام‌ نویسی کنید ، به نکاتی که در ادامه آورده‌‌‌ ایم ، توجه داشته باشید.

 • آزمون لیسانس به پزشکی برای فارغ التحصیلان در رشته‌‌ های تجربی و ریاضی برگزار می شود. پذیرفته‌‌‌ شدگان‌‌ می توانند در رشته‌‌ پزشکی تحصیل کنند.
 • تمامی اطلاعات مربوط به این آزمون در سایت education.tums.ac.ir منتشر می شود و فقط داوطلبانی که دارای شرایط لازم باشند ، می توانند مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند.
 • پس از پرداخت هزینه نام نویسی در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی ، مبلغ پرداختی‌ قابل استرداد نیست.
 • معمولا علاوه بر زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی ، یک مهلت مجدد نیز برای نام نویسی در این آزمون در نظر گرفته‌‌ می‌ شود. با این حال بهتر است ثبت نام را در همان روزهای ابتدایی انجام دهید و آن را به روزهای پایانی موکول نکنید.
 • پس از پرداخت هزینه ، تکمیل مدارک و دریافت کد رهگیری می توان از تکمیل شدن‌‌ روند ثبت نام اطمینان داشت.

مرتبط بخوانید : بهترین منابع لیسانس به پزشکی

سوالات شما

 • سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی‌ کدام است ؟

سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی‌ ، سایت معاونت دانشگاه علوم پزشکی‌ تهران به آدرس الکترونیکی education.tums.ac.ir می‌ باشد.

 • متقاضیان چه زمانی باید به سایت ثبت نام لیسانس‌ به پزشکی‌ مراجعه کنند ؟

معمولا لینک نام نویسی در آزمون کارشناسی به پزشکی‌ در سایت ثبت نام لیسانس‌ به پزشکی در اوایل دی ماه فعال می شود.

 • نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی به پزشکی‌ چگونه است ؟

متقاضیان باید فرم ثبت نام در آزمون کارشناسی‌ به پزشکی‌ را سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی تکمیل کنند. فرآیند ثبت نام با بارگذاری مدارک مورد نیاز و همینطور پرداخت هزینه تکمیل می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ازمون لیسانس به پزشکی سخته

ازمون لیسانس به پزشکی سخته 📞 بررسی سختی سوالات لیسانس به پزشکی

بسیاری از داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی را دارند ، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر