از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ثبت نام کنکور 1401 – راهنمای تصویری و مشاوره تلفنی ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ثبت نام کنکور 1400

 

امسال نیز همچون سال های گذشته سازمان سنجش آموزش کشور مسئول ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان خواهد بود و اخبار مربوطه را در خصوص زمان دقیق ثبت نام کنکور 1401 ، شرایط شرکت در آزمون ، مدارک لازم جهت ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون و …. را طی اطلاعیه هایی به داوطلبان آگاهی رسانی می کند. متقاضیان واجد شرایط شرکت در کنکور باید در مهلت مقرری که اعلام می شود به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام کنکور 1401

در آخرین اطلاعیه ای که توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است ، زمان دقیق ثبت نام کنکور 1401 مشخص شده است و مطابق با این اطلاعیه ، علاقه مندان به تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد اعم از دانشگاه روزانه ، نوبت دوم ، غیرانتقاعی ، پیام نور ، پردیس خودگردان ، دوره های مجازی و … می بایست جهت شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه ها ، ثبت نام کنکور سراسری 1401 را انجام دهند که زمان دقیق ثبت نام کنکور 1401 نیز از تاریخ 10 بهمن ماه 1400 لغایت 17 بهمن ماه 1400 می باشد.

مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام در کنکور گروه های ازمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان است و ممکن است آخرین مهلت ثبت نام نیز باشد پس هر چه سریع تر با تهیه مدارک لازم ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

شما عزیزان می توانید برای پیگیری تمام اخبار مربوط به ثبت نام کنکور و همچنین انجام ثبت نام خود توسط مشاوران مجرب ، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید و با خیال راحت ثبت نام آزمون سراسری خود را توسط مشاوران انجام دهید.

احتمالا این را هم بپسندید  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری کی میاد ؟ زمان انتشار دفترچه کنکور 1402

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آیا زمان ثبت نام کنکور 1401 تمدید می شود ؟

هر ساله با شمار زیادی از داوطلبان روبرو هستیم که به دلیل بی اطلاعی از تاریخ دقیق ثبت نام یا در دسترس نداشتن مدارک لازم ، فرصت ثبت نام در موعد مقرر را از دست داده اند و خواستار تمدید مهلت ثبت نام هستند. سازمان سنجش معمولا زمان ثبت نام کنکور را تمدید می کند و به داوطلبان جا مانده از کنکور حدود 2 روز فرصت نام می دهد. همچنین معمولا یکبار دیگر در اواخر اسفند ماه مهلت مجددی برای ثبت نام کنکور در نظر گرفته می شود.

البته برای کنکور 1401 هنوز هیچ اطلاعیه ای مبنی بر مهلت مجدد ثبت نام کنکور اعلام نشده است و ممکن است زمان ثبت نام نیز تمدید نشود. اما در صورت تمدید مهلت ، در این مطلب به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

ایا از ثبت نام کنکور 1401 جا مانده اید و نگرانید که دیگر مهلت ثبت نام تمدید نشود ؟

همین حالا تماس بگیرید ، مشاوران ما با ارسال درخواست به سازمان سنجش پیگیر ثبت نام شما عزیزان هستند.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور 1401

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور 1401 از مراحل نسبتا پیچیده ای تشکیل شده است و اشتباه در هر یک از مراحل ممکن است سبب محرومیت از حضور در جلسه کنکور شود ، به داوطلبان توصیه می شود که حتما ثبت نام خود را توسط فردی آگاه و مجرب انجام دهند تا هیچ مشکلی در روند ثبت نام به وجود نیاید.

احتمالا این را هم بپسندید  مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 1401 - لیست کامل مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری

برای ثبت نام در کنکور سراسری لازم است که هزینه ای را در سایت سازمان سنجش بپردازید و کارت اعتباری تهیه کنید ، همچنین باید عکس داوطلب برای شناسایی او در جلسه کنکور در زمان ثبت نام در سایت سنجش بارگذاری شود که انجام این مراحل حتما باید با دقت کامل انجام گیرد.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما با تجریه چندین ساله در زمینه کنکور ، آماده انجام ثبت نام کنکور داوطلبان عزیز هستند. شما با بهره مندی از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور می توانید با خیال راحت ثبت نام خود را توسط مشاوری مجرب انجام دهید و در پایان مراحل ثبت نام نیز جهت اطمینان شما از موفقیت آمیز بودن ثبت نام ، شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نامتان به شما ارائه می شود.

برای ارتباط با مشاوران و سپردن ثبت نام خود به مشاوران ، کافیست با شماره های موجود در ابتدا و انتهای همین صفحه تماس بگیرید و در سریع ترین زمان و بدون هیچ مشکلی ثبت نام خود را با خیال راحت انجام دهید.

سوالات متداول

  • زمان ثبت نام کنکور 1401 چه تاریخی است ؟

ثبت نام کنکور سراسری 1401 در بهمن ماه انجام می شود که تاریخ دقیق را در این مطلب اعلام کردیم.

  • آیا مهلت ثبت نام کنکور تمدید می شود ؟

بله ، احتمالا زمان ثبت نام کنکور سراسری تمدید می شود.

  • ثبت نام کنکور سراسری در کدام سامانه انجام می گیرد ؟

داوطلبان برای ثبت نام کنکور سراسری باید به سایت سنجش مراجعه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر