از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری 1403 📞 تاریخ دقیق و مهلت مجدد ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری

اطلاع از زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری برای داوطلبانی که قصد ورود به مقطع کاردانی فنی حرفه ای را دارند ، از اهمیت بسیاری برخوردار است. ثبت نام و انتخاب رشته‌ کاردانی فنی حرفه ای هر ساله انجام می گیرد و داوطلبان می توانند با توجه به رشته‌ دیپلم خود در این مقطع ثبت نام کنند. در ادامه مطالب می خواهیم زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری 1403 را بررسی کنیم. لطفا همراه ما باشید.

برای راهنمایی شدن در زمینه ثبت نام بدون کنکور و کنکور کاردانی فنی حرفه ای دانشگاه های روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی ، علمی کاربردی و آزاد با مشاوران ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

بررسی زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری 1403

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای سراسری هر ساله برای پذیرش دانشجو در رشته‌ های با کنکور و بدون کنکور انجام می‌ گیرد. داوطلبان دارای مدرک فنی حرفه ای و کاردانش که قصد ورود به دانشگاه های فنی حرفه ای را دارند باید به موقع برای ثبت نام اقدام کنند و نحوه ثبت نام هم با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور است.

بر اساس اطلاع رسانی های سازمان سنجش ، زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 1403 از تاریخ 17 الی 24 تیرماه می باشد. داوطلبان به مدت حدودی یک هفته فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش ، ثبت نام را انجام دهند. لازم به ذکر است که این بازه زمانی برای ثبت نام هر دو دسته از رشته‌ های یا کنکور و بدون کنکور فنی حرفه ای است‌.

مرتبط بخوانید : ثبت نام ، منابع ، دروس و ضرایب کنکور کاردانی فنی حرفه ای کامپیوتر

زمان انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای سراسری 1403

داوطلبان در زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای باید انتخاب رشته‌ را هم انجام دهند و به عبارتی ، ثبت نام و انتخاب رشته‌ به صورت همزمان انجام می گیرد. داوطلبان مجاز هستند که حداکثر 50 کد رشته‌ محل مرتبط با رشته‌ تحصیلی خود را از داخل دفترچه تهیه کرده و در فرم ثبت نام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای سراسری 1403

داوطلبان ممکن است موفق به ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای در زمان مقرر نشوند و درخواست تمدید مهلت ثبت نام را داشته‌ باشند. معمولا مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای برای داوطلبان جامانده تمدید می شود و فرصت حدودا 2 تا 3 روزه ای برای ثبت نام فرصت داده می شود.

مرتبط بخوانید : زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای

زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری

داوطلبان برای ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای باید دفترچه را مطالعه کنند تا از شرایط مربوط به ثبت نام اطلاع یابند. همچنین برای ثبت رشته‌ ها در فرم انتخاب رشته‌ ، نیاز است که کد رشته‌ های مورد تقاضا را از داخل دفترچه استخراج کنند. دفترچه کاردانی فنی حرفه ای سراسری در روز اول ثبت نام یعنی در تاریخ 17 تیرماه منتشر خواهد شد. داخل دفترچه به بررسی مواردی همچون شرایط و ضوابط انتخاب رشته ، قوانین مربوط به نظام وظیفه سربازی ، شرایط سهمیه های ایثارگران و رزمندگان و… پرداخته شده است همچنین کدرشته ها داخل دفترچه موجود هستند.

احتمالا این را هم بپسندید  زمان ثبت نام کنکور هنرستان 1403 📞 تاریخ دقیق ثبت نام کنکور هنرستانی ها

سوالات شما

  • زمان ثبت نام کاردانی دانشگاه سراسری 1403 در چه تاریخی است ؟

داوطلبان برای ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 1403 باید در نیمه دوم تیرماه اقدام کنند.

  • آیا مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای سراسری تمدید می شود ؟

بله احتمالا مانند سال های قبل ، فرصت مجددی برای ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای در نظر گرفته‌ شود.

  • انتخاب رشته‌ کاردانی فنی حرفه ای سراسری چه زمانی انجام می شود ؟

ثبت نام و انتخاب رشته‌ کاردانی فنی حرفه ای سراسری به صورت همزمان و در تیرماه انجام می‌ گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کنکور معماری داخلی هنرستان

کنکور معماری داخلی هنرستان 📞 2 روش شرکت در کنکور معماری داخلی

هنرستانی ها بعد از تمام کردن تحصیلات هنرستانی خود برای ادامه تحصیل باید در آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر