از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی 📞 زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی 1403 – 1404

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی

فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی رشته‌ های تجربی و ریاضی ، می توانند در صورت علاقه مندی در رشته‌ پزشکی ادامه تحصیل دهند. علاقه مندان باید از زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی اطلاع داشته باشند تا در بازه زمانی تعیین شده‌ ، نسبت به تکمیل فرآیند نام نویسی در این آزمون اقدام نمایند. ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 1403 – 1404 تا 11 بهمن ماه در سایت دانشگاه علوم پزشکی انجام می شود. معمولا هر ساله یک مهلت مجدد برای جاماندگان از نام نویسی در این آزمون نیز در سایت معاونت دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام می‌ شود. برای آشنایی با جزئیات بیشتر پیرامون زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی ، در ادامه با ما همراه شوید.

شما علاقه مندان به رشته پزشکی که واجدالشرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی به پزشکی هستید ، می‌ توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مختصری از آزمون لیسانس به پزشکی

آزمون لیسانس به پزشکی هر ساله توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود. این آزمون ، یک آزمون جامع می‌ باشد که هدف از برگزاری آن ، جذب دسته‌‌ ای از علاقه مندان به رشته‌‌ پزشکی است که در مقطع کارشناسی یکی از رشته‌ های تجربی و یا ریاضی ، فارغ التحصیل شده‌ اند.

قبولی در رشته‌ پزشکی از طریق کنکور سراسری ، نیازمند کسب رتبه مناسب است. برخی از افراد به دلیل عدم به دست آوردن رتبه مناسب ، از تحصیل در رشته پزشکی جا می مانند. برخی دیگر نیز پس از دریافت مدرک لیسانس ، تصمیم می‌ گیرند وارد رشته پزشکی شوند. برای هر دو گروه که علاقه مند به رشته‌ پزشکی هستند ، این فرصت وجود دارد که در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنند و از شانس مجددی که در اختیارشان قرار دارد برای ورود به این رشته‌ پرطرفدار استفاده کنند.

البته در نظر داشته‌ باشید که کسب آمادگی برای شرکت در این آزمون از اهمیت بالایی برخوردار است. دانشگاه علوم پزشکی تهران ، هر ساله با برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی ، 10 الی 20 نفر از متقاضیان را جذب می کند. با این حال تمامی افراد باید با اطلاع از زمان دقیق ثبت نام لیسانس به پزشکی ، نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  تغییر رشته از بهداشت عمومی به پزشکی 📞 شرایط و امکان تغییر رشته

مرتبط بخوانید : بهترین منابع لیسانس به پزشکی

زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی 1403 – 1404

همانطور که اشاره کردیم ، آزمون لیسانس به پزشکی هر ساله توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌ شود. به همین دلیل تاریخ دقیق ثبت نام در این آزمون نیز در اطلاعیه هایی که از طریق این سایت این دانشگاه منتشر می شود ، به علاقه مندان اعلام می گردد.

دسته‌ ای از داوطلبان که قصد دارند در این آزمون شرکت کنند ، باید ابتدا از زمان دقیق نام نویسی در این آزمون اطلاع داشته‌ باشند و سپس با مراجعه به دانشگاه علوم پزشکی به آدرس الکترونیکی ” education.tums.ac.ir” فرآیند نام نویسی و بارگذاری مدارک خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی 1403 – 1404 از 2 دی ماه تا 11 بهمن ماه است.

مرتبط بخوانید : طرح جدید لیسانس به پزشکی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی پزشکی 1403 – 1404

زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی

با توجه به اینکه رشته‌ پزشکی دارای طرفداران بسیار زیادی است ، آزمون لیسانس به پزشکی نیز متقاضیان زیادی دارند و بسیاری از افراد مایلند از طریق شرکت در این آزمون ، فرصت ورود به رشته‌ پزشکی را داشته باشند.

فارغ التحصیلان رشته‌‌‌ های غیرپزشکی مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از جمله تجربی و ریاضی ، می‌ توانند در آزمون لیسانس به پزشکی 1403 – 1404 شرکت کنند.

دانشگاه علوم پزشکی تهران ، علاوه بر تعیین بازه زمانی مشخصی برای ثبت نام لیسانس به پزشکی ، یک مهلت مجدد را برای جاماندگان از نام نویسی در این آزمون تعیین می‌ کند.

جاماندگان از نام نویسی در آزمون لیسانس به پزشکی 1403 – 1404 نیز باید در تاریخی که در اطلاعیه های منتشر شده‌ از سوی سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس الکترونیکی education.tums.ac.ir درج شده‌ است ، برای تکمیل روند نام نویسی و همینطور بارگذاری مدارک خود اقدامات لازم را انجام دهند.

احتمالا این را هم بپسندید  لیسانس به پزشکی دانشگاه ازاد - راهنمای ادامه تحصیل پزشکی آزاد

مهلت ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی 1403 – 1404 تا از 1 اردیبهشت الی 5 اردیبهشت ماه 1403 تمدید شده‌ است.

اقدامات بعد از ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی

علاقه مندانی که موفق به تکمیل روند نام نویسی خود در آزمون لیسانس به پزشکی شده‌‌ اند ، باید از منابع این آزمون مطلع شوند و برای شرکت در آزمون ، آمادگی لازم را به دست آورند تا موفق به پاسخگویی به سوالات و در نهایت قرار گرفتن‌ در جمع پذیرفته‌ شدگان‌ شوند.

همینطور پس از کسب آمادگی ، مجدد متقاضیان باید از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران ، از زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی اطلاع پیدا کنند. چند روز قبل از برگزاری این آزمون ، امکان دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران وجود دارد و متقاضیان باید برای حضور در جلسه این آزمون ، حتما کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

مرتبط بخوانید : کارت ورود به جلسه لیسانس به پزشکی 1403

سوالات متداول

  • علاقه مندان به ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی‌ 1403 – 1404 ، چه زمانی باید برای ثبت نام در این آزمون اقدام کنند ؟

زمان ثبت نام در این آزمون ، دوم دی الی یازدهم بهمن ماه اعلام شده‌ است.

  • آیا ممکن است زمان ثبت نام لیسانس‌ به پزشکی‌ توسط دانشگاه علوم پزشکی تمدید شود ؟

بله ، زمان ثبت نام آزمون لیسانس‌ به پزشکی‌ توسط دانشگاه علوم پزشکی تمدید شده‌ است. جاماندگان از ثبت نام ، می‌ توانند در اردیبهشت ماه برای تکمیل روند نام نویسی خود در این آزمون اقدامات لازم را انجام دهند.

  • ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی‌ ، از طریق کدام سایت انجام می شود ؟

ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی اینترنتی ” education.tums.ac.ir ” انجام می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ازمون لیسانس به پزشکی سخته

ازمون لیسانس به پزشکی سخته 📞 بررسی سختی سوالات لیسانس به پزشکی

بسیاری از داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی را دارند ، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر